Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 16:48:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 2 част  (Прочетена 172003 пъти)
 
Kleo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #90 -: май 28, 2008, 10:35:47 »

Аз бих избрала такова колие и обеци на винт с по 1 камъче и нещо пак с кристали за косата.


* untitled.JPG (15.64 KB, 1200x641 - видяно 220 пъти.)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 08, 2008, 13:24:46 »

KlaraFina роклята е толкова красива, че самата тя е едно бижу. Според мен малки обички, да кажем перлички и някакво съвсем нежно бижу от типа на перли нанизани за нещо като корда(но не корда разбира се) би седяло добре.  pardon

Вижте какво получих аз за рождения ден от милото, като идеята е да го нося на сватбата. Не помня дали не съм го показвала вече, извинете ме ако е така  blush

Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 08, 2008, 13:35:44 »

морската звездичка, част от тематиката на сватбата би ти подхождала много, но може би с друга верижка, какво ще кажеш Ели girl_wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 08, 2008, 13:53:32 »

морската звездичка, част от тематиката на сватбата би ти подхождала много, но може би с друга верижка, какво ще кажеш Ели girl_wink

Ами не може с друга верижка, така е направена че не може да се измушва. Само да кажа че тя на живо изглежда много по-красиво  blush
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #94 -: юни 08, 2008, 14:55:00 »

Здравейте! На всички момичета, които имат проблеми с обиците от имитационната бижутерия мога да предложа един трик,който при мен помага! smile Лакирайте мястото което влиза в ухото с безцветен лак! blum На мен също ми се възпалява ухото когато сложа нещо различно от злато и сребро, но така вече мога да нося всичко! good 
Аз също си търся бижута с перлички, защото имам по роклята си и тиарата си! Само се чудя дали няма да стане претрупано, а искам обици,колие и гривна!  scratch one-s head
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #95 -: юни 08, 2008, 15:23:03 »

Нямам снимка с роклята си, но съм и снимала горната част, където е дантелата и перличките! Долната част е от тюл,напълно изчистена! Пускам снимката, но е доста лоша,дано се види нещо! smile


* SP_A0920.jpg (59.15 KB, 1120x840 - видяно 200 пъти.)
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #96 -: юни 08, 2008, 15:43:40 »

Сега се чудя дали да съм само с по-ефектни обеци (ще бъда с прибрана коса) без колие или да съм с по дискретно колие и по-малки обеци.
Чудя се също дали бужутата да са с цирконии или с кристали или може би перли. По роклята има кристалчета, пайетки и нещо дето прилича на перли, но не са перли.
KlaraFina, според мен съвсем мънички обеци, като точки и тънка верижка на врата от същия цвят като халката. Първо, сама казваш, че това е твоя вкус. Второ, както казва misskapriss, роклята е направо бижу. Трето, по-добре е един аксесоар по-малко отколкото един в повече.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #97 -: юни 08, 2008, 21:04:46 »

Да кажа за бижутата, пробвах висящи обеци и хич не ми утиваха, напрао ужас, след като й на продавачката й пролича    nea
Слагах и едни дето не бяха много малки, но поне стияха неподвижно на ухото. С тях се възприех по-добре. Сега трябва да реша за колието, но него ще пробвам на място в магазина, където ще си подкъсявам роклята.

mimiha, аз не разбрах съвсем притесненията ти, но мисля, че ще бъде добре с перлени бижута. Може би не много пищни... но роклята ти го позволява, определено.
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #98 -: юни 09, 2008, 18:57:53 »

mimiha, аз не разбрах съвсем притесненията ти, но мисля, че ще бъде добре с перлени бижута. Може би не много пищни... но роклята ти го позволява, определено.
[/quote]
Ами, според майка ми, трябвало колието да има само една перличка за да не станело претрупано, а пък аз си харесах тънко колие по врата цялото с перлички и такива висящи обици,не много дълги разбира се! sad
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #99 -: юни 09, 2008, 20:03:07 »

Според мен ще бъде много добре с перлено герданче. Посто ще подбереш по-дребни перлички.
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 11, 2008, 08:13:48 »

Момичетааа, и аз си имам вече бижута  yahoo Вчера най-случайно влязох в един магазин да поразгледам и видях моето колие и обици! Много съм щастлива! Някой ако иска повече инфо да пише на ЛС  girl_wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 11, 2008, 15:23:33 »

Много красиви перли,  judges  браво.
И аз съм с две ръце за перлите на сватбата. Стоят много стилно. Но все пак наистина си зависи и от роклята и деколтето. Има пък някои рокли които просто си плачат за сребро...
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 11, 2008, 16:32:18 »

micedj, аз искам инфо  blush Може ли да ми кажеш къде се намира магазинчета и колко горе-долу са цените в него  girl_wink
Колието ти е страхотно  good
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 12, 2008, 19:24:57 »

Гледам за перлички си говорите. Аз май не съм обръщала кой знае колко внимание на бижутата за булката и май повече бях в блянове за роклята но сега като попривърших подготовката и се зачудих.Последно дне сси купих тази тиара и обичкуте към нея.Съвсем случайно в едно магазинче наблизо. Матиас ми беше подарил едно перлено колие с гривна но когато го пробвах с роклята и никак не изглеждаше добре.Дали защото перлите бяха малко по големички или защото в горната част на роклята имаше съвсем ситнички камъчета и перлички. Та днес харесах тази тиара и тва ще е.
Ще сложа снимка на роклята само за да можете да си предстажите и да ми кажете дали ще е добре с тиара було и обичките или прекалено много. Молиа ако модераторите сметнат за необходимо да изтрият роклята ако смятат че не е за тази тема.


* dress.JPG (29.12 KB, 800x661 - видяно 210 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 12, 2008, 19:27:51 »

А това е тиарата с обичките


* DSC_0004.jpg (29.98 KB, 600x402 - видяно 249 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines