Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 07:53:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кажете ми какво да не пропусна на Сватбения си ден?  (Прочетена 52915 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #45 -: март 07, 2007, 17:06:57 »

При мен повечето основни неща бяха избрани и запазени 10 месеца преди сватбата, включително и сватбената рокля. А оттам нататък работя само по детайлите.  girl_wink
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 07, 2007, 17:14:00 »

Аз също незнаех, че ще се омъжвам 6 месеца преди сватбата.Миличкия ми предложи на 16 Декември 2006 г., изчакахме да минат празниците и резервирахме ресторанта и църквата за 21.04.Сега остана само моя да си купи костюм, и да определим менюто и окрасата и сме готови, все пак до сватбата остават 45 дни, а аз съм си купила всичко от бельото до роклята. girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 07, 2007, 17:15:45 »

БРАВО  Bravo
ЗНАЧИ МОЖЕМ ДА СЕ ДОПИТВАМЕ ДО ТЕБ  girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 07, 2007, 20:41:23 »

ние подписахме на 9 март месец,и ако това се смята,6 месеца по-рано че ще се омъжа на този ден.научих 3 дена по-рано crazy,а за сватбатани знаех месца по-рано,всъщност си знаех ,че един ден ще има,само датата не беше уточнена.4 месеца по-рано я определихме yahoo girl_in_love

Как така 3 дена преди сватбата  Oh my ...
ами тъйкато той беше в чужбина,не се знаеше кога ще се върне,а когато разбрахме той нямаше лична карта(беше я изгубил),после трябваше много време да я изкараме и затова нищо незнаех до последно.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 07, 2007, 23:05:16 »

Аз получих предложение за брак на 17.09.06 а сватбата беше на 11.11.07.Нямаше и два месеца......
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #50 -: март 07, 2007, 23:42:42 »

Аз получих предложение за брак на 17.09.06 а сватбата беше на 11.11.07.Нямаше и два месеца......

Фиби, заслужаваш похвала! Аз два месеца се чудех само какви ще са ни поканите, а ти цяла сватба си успяла да организираш за толкова малко време. Bravo Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 07, 2007, 23:48:23 »

Аз получих предложение за брак на 17.09.06 а сватбата беше на 11.11.07.Нямаше и два месеца......

Фиби, заслужаваш похвала! Аз два месеца се чудех само какви ще са ни поканите, а ти цяла сватба си успяла да организираш за толкова малко време. Bravo Bravo
Ами незнам как успяхме.Разбира се с помощта на агенцията ,но и аз доста неща си свърших сама.Е и милото помагаше! girl_in_love
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 08, 2007, 09:39:02 »

аз сега имам пет месеца преди сватбата а шест месеца преди сватбата запазихме дата,ресторант,хотел.Купихме всичко за младоженеца без обувките.Харесах си букет прическа рокля поканите.Купихме си чашите и шампанското.Ама при мене е май по различно защото аз я подготвям от разстояние сватбата.Но може да се каже че повечето неща са ако не купени поне харесани
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 14, 2007, 12:16:36 »

Здравейте на всички
искам да попитам колкото и да е банално .Не се ли притеснявахте в деня на свтабата.Аз имам чувството че от нерви и притеснения няма да мога да се насладя на сватбата.Аз още от сега съм притеснена.Даже един близък приятел като ме знае какъв съм шаш и вика че ще дойде на сватбата само за да ме види как съм се ушашкала и ще ми донесе една бутилка водка.Междудругоот пихте ли алкохол преди дапочне сватбата.Ох незнам направо
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 14, 2007, 12:24:14 »

Аз все още не съм минала по този път,но ще ти кажа какво мисля.Съвсем нормално е да си много притеснена!Не може да е обратното!Но аз ще пиина нещо (не,че алкохолът ме успокоява,но най-важно е внушението) и си мисля,че в момента,в който видя младоженеца,всичко ще се нормализира.Когато ме гушне и усетя подкрепата,силата,любовта му,ще забравя за притеснението!То веднъж като тръгнете,всичко ще мине добре!!! Не го мисли това от сега!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 14, 2007, 12:26:48 »

Аз мисля да пйна едно хапченце - мента+глог+валериана.  sarcastic Вълшебни са тия да знаете. Успокоявам се и всичко ми е нарег. Не е дрогичка просто билки.  crazy
По скоро на майка ми ще и трябва нещо по-силно, тя е паниката.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 14, 2007, 12:56:00 »

Аз все още не съм минала по този път,но ще ти кажа какво мисля.Съвсем нормално е да си много притеснена!Не може да е обратното!Но аз ще пиина нещо (не,че алкохолът ме успокоява,но най-важно е внушението) и си мисля,че в момента,в който видя младоженеца,всичко ще се нормализира.Когато ме гушне и усетя подкрепата,силата,любовта му,ще забравя за притеснението!То веднъж като тръгнете,всичко ще мине добре!!! Не го мисли това от сега!
ДАНО ДА СТАНЕ ТАКА  Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 14, 2007, 13:10:48 »

Здравейте на всички
искам да попитам колкото и да е банално .Не се ли притеснявахте в деня на свтабата.Аз имам чувството че от нерви и притеснения няма да мога да се насладя на сватбата.Аз още от сега съм притеснена.Даже един близък приятел като ме знае какъв съм шаш и вика че ще дойде на сватбата само за да ме види как съм се ушашкала и ще ми донесе една бутилка водка.Междудругоот пихте ли алкохол преди дапочне сватбата.Ох незнам направо

Спокойно миличка!!! Аз в деня на сватбата бях невероятно спокойна, сама си се чудех!!! Curtsey Вълнението дойде после, когато младоженеца дойде и в ритуаланта зала, после в Църквата, а в ресторанта просто се отпуснахме съвсем и се забавлявахме!!! любов заедно Dance

Аз мисля да пйна едно хапченце - мента+глог+валериана.  sarcastic Вълшебни са тия да знаете. Успокоявам се и всичко ми е нарег. Не е дрогичка просто билки.  crazy
По скоро на майка ми ще и трябва нещо по-силно, тя е паниката.

Да, Юле, наистина комбинацията е чудесна, аз ги имах преди на капки - пак вършат същата работа!!! good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 14, 2007, 14:36:21 »

Аз мисля да пйна едно хапченце - мента+глог+валериана.  sarcastic Вълшебни са тия да знаете. Успокоявам се и всичко ми е нарег. Не е дрогичка просто билки.  crazy
По скоро на майка ми ще и трябва нещо по-силно, тя е паниката.

Наистина вършат работа  good
Аз пих от тях сутринта преди да дойде младоженеца  blush blush blush
И после определено бях по-спокойна, отколкото ако не бях ги пила, защото имаше моменти, в които без тях щеше да има голям рев  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Например когато моите родители се изгубиха по пътя за ритуалната зала и искаха да влизаме без тях! Аз бях притеснена, че закъсняват, но казах, че без родители не влизам и геройски издържах да не  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
deniz
Гост
« Отговор #59 -: март 14, 2007, 17:13:11 »

Здравей,
пропускаш ритуала с ритане  на менчето и с чупене на погачата.А защо си забравила видеозаснемането и фотозаснемането - те са много важни за този ден? Много е важно кой ще наемеш за да останат незабравими спомени от сватбения ти ден.Успех! 



Здравейте на всички!  drinks  yahoo  kiss2 bye
Моля да ми кажете какво да не пропусна, на какво да наблегне и кое не е важно (ако има такова) на Сватбения си ден!
Събитието ще е на 17 септември! [/color]
Вече сме запазили час за Граждански и Църковен брак, имаме си и ресторат и менюто е уточнено, халките ни са готови, роклята (ще е по мой модел) ще поръчам тези дни, костюма на младоженеца другата седмица, поканите също ще са готиви скоро (текста им също е писан специално за нас и е в стихотворна форма, съчетан с празника - Вяра, Надежда и Любов  blush  angel )!
Списъка с гостите е почти готов и той!
Само кумове не сме избрали!!!
Споделете някои интересни обичаи и традиции!!!  Dance За букета и жартиера знаем и ще ги има! blum

КАКВО ДРУГО???
Благодаря предварително! [/i]
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines