Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 14:20:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 406727 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: август 06, 2007, 09:48:29 »

Вие имахте ли и как я избирате ..

Ние няма да имаме, но в магазина от който купихме ризата и комплекта (ръкавели, вратовръзка и кърпичка за ревера) продаваха отделно "жилетки" в комплет с това фишу или пластрон(както искате го наричайте pardon) Ако си от София и те интересува, пиши ми на лични да ти обясна къде е магазина. good
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: август 06, 2007, 10:49:00 »

и ние купихме в събота костюм, от Андрюс... ама панталона е оставен на корекции иначе ми е обещал да позира да го снимам и кача във форума Wink  girl_in_love
ама ми се разваля концепцията с червената сватба  pleasantry щото е много розов и на сивия костюм и розова риза не му върви даже червена бутониера а кво остава за букет от червени цветя до него, ама това е за една друга тема... като вземем панталона ще ви покажа снимка  DANCE
а иначе от Андрюс са супер любезни, разбират си от работата, страхотно отношение и в магазина им на Витошка и тоя на Солунска, толкоз кеф чак ми стана че аз да си купя костюм  blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: август 06, 2007, 12:25:55 »

честито Mandarinka , чакаме снимка !!! smile

п.с. дано има повече магазини с добро обслужване , така пазаруването покрай една сватба ще е удоволствие , а не мъчение sad
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: август 09, 2007, 16:57:12 »

Аз утре имам тежката задача да изведа милото да си купи и той най-накрая костюма.
Милото май ужасно го е срам, ама като види какво съм му избрала................
Стискайте палци да стане от първия път, че като го познавам ще има да си обикаляме.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: август 09, 2007, 17:32:44 »

Хайде и ние в тази тема blush
След дълго лутане между различните варияции на мъжкото официално облекло стигнахме до крайният вариант yahoo
Първо бяхме решили да е с така наречения "пластрон" (подобно на фишу), след това решихме че ще е папионка, 3-тото решение беше за фишу, но накрая както се разхождах из центъра видях на една витрина комбинация която страшно ми хареса! И така след като купихме костюма миналата седмица, вчера взехме останалите неща! Girl_sing girl_in_love

Страхотно сте се справили с избора  good
Дано да сте се справили без много обикаляне Wink че ние доста се поозорихме с аксесоарите.
При нас беше сложно, но в крайна сметка успяхме да сглобим сходна идея - неговата риза е едно към едно с роклята ми,  а вратовръзката му - същата като коланчето на моята рокля smile
Не знам дали някой освен ние, които толкова ги мислим нещата, ще се вълнува доколко си пасват и кое с кое се съчетава Wink
И дали изобщо ще забележат smile Но най-важно е младоженците да се харесват  Wink
« Последна редакция: август 10, 2007, 12:56:18 от abel » Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: август 09, 2007, 17:43:32 »

Ани,
Поздравления за упоритостта да успееш да съчетаеш цветовете! good

Според мен всичко се забелязва. Ако например ти беше със сребърно коланче, а той със златиста вратовръзка...Дори бабите ще споменат нещо по въпроса(не че ще запомнят...).

Всичко е въпрос на усет и стил.
Браво! Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: август 10, 2007, 20:19:07 »

Момичета искам да ви покажа какво му харесах на душито вчера в един магазин и да си кажете мнението! Той искаше нещо такова, но с бяла риза. Аз му предложих, ако иска да си помисли за розова риза, за да подхожда на роклята ми по която има розови цветя и хем ще има по-добър контраст. Снимката не е много добра, защото я правих с телефона си, но може би все пак ще добиете представа. Показани са два варианта с черно и сиво сако, но душито се спря на черния, който и на мен ми харесва повече. Иначе той страшно много държи костюма да е с елече и в този магазин предлагаха елече в коплект с фишу. Дори може би с Дидка говорим за един и същ магазин.  girl_wink

Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #517 -: август 10, 2007, 20:28:26 »

prin4ipessa, и на мен ми харесва повече черния костюм--получава се по-голям контраст с елека и ризата. А материята на фишуто и елека е много интересна--страхотен избор!  Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: август 10, 2007, 20:34:07 »

prin4ipessa, и на мен ми харесва повече черния костюм--получава се по-голям контраст с елека и ризата. А материята на фишуто и елека е много интересна--страхотен избор!  Bravo
И аз мисля по същия начин!  good
Дано да успеете да му вземете това, което ви харесва без много-много "чужда" намеса  good good
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: август 10, 2007, 20:43:54 »

Светлия ми харесва повече, а и с любимото ни розово в жестоко!  Bravo Bravo Bravo Bravo браво браво...точно заради силния контраст черно, бяло и розово... някак си са прекалено различни и твърде резки смените на цветове... ако ризата е червена щеше да е друго, но розовата риза със светла жилетка и вратовръзка са по добър вариант със светлото сако, това само според мен... по-важното е на него какво му харесва  good
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: август 10, 2007, 21:03:44 »

prin4ipessa,

аз искам да ти предложа и моето виждане за костюма (нали всеки си има такава... blush) - черен костюм, бяла риза, бяло елече, розово фишу...
аз одобрявам както твоето мнение (да има розов елемент), така и неговото - да е с бяла риза..

виж снимката отдолу - признавам, че не е черен костюм и розов акцент, но е тъмно кафяв и оранжев акцент...и е доста стилен поне за мен...


Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: август 10, 2007, 21:09:47 »

Благодаря ви момичета за откровените мнения!  give_rose give_rose give_rose
anichka хареса ми предложението, което си показала и ще го взема под внимание, дори ще го покажа на душито. Това което съм показала за мен е абсолютния фаворит, но ако душито не се хареса като го облече, ще търсим и други подобни варианти! Важното е той да се чувства добре и комфортно с костюма, който ще изберем!
Благодаря ви още веднъж!  smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #522 -: август 10, 2007, 21:22:57 »

Тъй като идеята на anichka за бялата риза и розовото фишу ме заинтригува, реших да потърся снимка, за да добия по-добра представа. Ето и снимката (мисля, че наистина е доста сполучливо, а булката на снимката ми напомни на prin4ipessa  Wink):


* Pink Ascot.jpg (30.38 KB, 300x402 - видяно 3491 пъти.)
« Последна редакция: август 10, 2007, 21:26:15 от didibaby » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: август 10, 2007, 21:26:52 »

Хехе, Диди, тази снимка която си намерила е страхотна. Даже забелязах, че булката много прилича на мен и младоженеца има подобна прическа на душито  laugh  smile
« Последна редакция: август 10, 2007, 21:32:01 от prin4ipessa » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: август 10, 2007, 21:30:31 »

И аз да си кажа мнението.Харесва ми черният костюм с бяла риза и тозово фишу - яко е!
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines