Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 20:10:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 406741 пъти)
 
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: юни 20, 2007, 10:43:18 »

Петкова, поздравления за облеклото на младоженеца, много ми харесаха вратовръзката и обувките  Bravo! Него облякохте, ами ти ...............  smile
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: юни 20, 2007, 10:48:55 »

Петкова, поздравления за облеклото на младоженеца, много ми харесаха вратовръзката и обувките  Bravo! Него облякохте, ами ти ...............  smile
Аз се присъединявам към мнението на mehandjijska Костюма е супер и с това розовкото - то нали сега е модерно розовото - в крак с модата сте Bravo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: юни 20, 2007, 10:51:08 »

Петкова, поздравления за облеклото на младоженеца, много ми харесаха вратовръзката и обувките  Bravo! Него облякохте, ами ти ...............  smile
Аз се присъединявам към мнението на mehandjijska Костюма е супер и с това розовкото - то нали сега е модерно розовото - в крак с модата сте Bravo
дамм благодаря ви
а за мен незнам
 Offtopic мислех сега като стана безработна да организирам всично спокойно, но за мое щастие започвам нова работа и да видим какво ще правя star
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юни 20, 2007, 11:21:17 »

PETKOVA и на мен много ми харесва комбинацията  Bravo
И моя мъж беше с розова риза, но много светла и на снимките изглежда почти бяла  pardon
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юни 25, 2007, 08:38:57 »

е ние ще имаме промяна в облеклото на милото тъй като роклята ми няма да е в бяло а в шампанско
ще отидем да смением цвета на ризата и вратовръзката в цвят шампанско - дано да няма проблеми в магазина
много исках да е в розавко но няма как
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: юни 25, 2007, 12:13:51 »

сега като се замисля дори и да е с розова риза и розова вратовръзка мило, а аз с шампанско рокля - пак става, а букетът да е в розаво и шампанско?
да мисля че се връзват нещата
моля помагайте
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: юни 25, 2007, 12:16:12 »

Ами, аз и тук ще кажа, че според мен шампанско и розово много си отиват, но нека и другите да изкажат мнение, докато има още време да решите какво да правите с ризата и вратовръзката!  give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: юни 25, 2007, 12:17:30 »

Ами, аз и тук ще кажа, че според мен шампанско и розово много си отиват, но нека и другите да изкажат мнение, докато има още време да решите какво да правите с ризата и вратовръзката!  give_rose
да аз точно затова така настоявам за съвети, докато не сме ги сменили
Активен
cvetelinan
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #473 -: юни 25, 2007, 14:12:39 »

Миличка двата цвятя си подхождат според мен.Не си сменяйте нещата заемай се със следващата задача good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #474 -: юни 25, 2007, 18:02:11 »

Ами, аз и тук ще кажа, че според мен шампанско и розово много си отиват, но нека и другите да изкажат мнение, докато има още време да решите какво да правите с ризата и вратовръзката!  give_rose
да аз точно затова така настоявам за съвети, докато не сме ги сменили

И според мен розово и шампанско си отиват. Петкова, ако и другите елементи от сватбата са в тази цветова гама, не трябва да имаш никакви притеснения! good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: юни 25, 2007, 18:03:25 »

момичета благодаря ви за съветите и куража
благодаря
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юни 26, 2007, 20:45:37 »

РИЗАТА НА МИЛОТО - РОЗОВА

Петкова, душко аз немога да се преборя с моя младеж, и той иска розова ама да е със светло сако, с мойта екрю рокля въобще не ми се връзват, тя и твоята май е екрю нали? отделно че букета ако е от червени рози, ще бъдем една пъстра картинка... nea ние още не сме ходили за негов костюм ама ще видим, ама като гледам на твоето момче ризата му е супер  good та може и да ме излъже и с розова...
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: юли 10, 2007, 11:23:11 »

Mомичетааа да се похваля - ние утре отиваме в София до Zegna да вземаме костюма на милото, който е подарък от вече бившия ни шеф, който е такава душичка, каквато никъде не съм виждала, /бях писала в темата по-напред/и за който си мислех, че може би ще се откаже от подаръка след като напуснахме и очаквах колежката-шефка хубаво да ни оплюе, но сега всичко е наред, дори пак ни предлага съвместна работа, стига да не сме с колежката-шефка и скъпоценната й сестра, ние нямаме нищо против.Извинете ме за  Offtopic но съм толкова развълнувана girl_in_love
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: юли 10, 2007, 11:24:33 »

браво spirit1  Bravo всичко се нарежда много хубаво DANCE и после снимки да ни покажеш Wink
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: юли 10, 2007, 16:40:30 »

Ние днес отиваме да поръчаме дрехите на младоженеца. Надявам се всичко да мине добре! Малко се притеснявам, защото облеклото трябва да е по - нестандартно и да подхожда на роклята ми, а нищо не съм измислила и не знам как ще изглежда. Дано човекът - дизайнер да има някакви идеи, защото ...!!!
Стискайте палци!  blush
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines