Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 10:20:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 406864 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #390 -: май 31, 2007, 09:38:42 »

Благодаря, Иве, за София ли става дума?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: май 31, 2007, 09:41:08 »

ivaiva,да-по-светла ще е ризата,със сигурност,но предполагам,че ще остане в сиво-синята гама.Сега ми блесна,че като сме купили костюма вече,а тепърва ще избираме ризата,сигурно ще трябва да носим поне сакото с нас по магазините за сравнение... huhhuh.gif

Ели,не добавяй нищо оранжево,след като има вече розово!По-добре в този случай е роклята ти да си остане "независима" от неговия тоалет.А нали ще си със златни бижута-колието и диадемката от свекито?!Ето те ще са съчетанието с оранжевата му риза Wink

Маринка,аз бях писала май по-назад откъде взехме костюма-от Пловдив,от магазина на Ricco Fratello,може да имат магазин и в Сф,но незная,не открих техен сайт pardon Наистина ще имате много малко време от прибирането си до сватбата,защо не си купите костюма от там,а родителите просто да дадат средствата за него,щом настояват?! Разбира се,че ще напиша като измислим комбинацията и закупим ризката и вратовръзката Wink
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #392 -: май 31, 2007, 09:44:45 »

Маринка,аз бях писала май по-назад откъде взехме костюма-от Пловдив,от магазина на Ricco Fratello,може да имат магазин и в Сф,но незная,не открих техен сайт pardon

Ах, Роси, разбира се, говорихме си за това и дори записах името на магазина и го казах на майка ми... Съвсем съм "изпушила" вече, взех да се притеснявам какво още ще забравя, докато дойде и мине тази наша сватба... VIATICUM
Благодаря за търпението!  give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: май 31, 2007, 10:13:11 »

маринка, да за София става дума

роси, естествено, че трябва да вземете или сакото или панталона
ще видите на място ще ви дойдат много идеи за комбинация good
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: май 31, 2007, 12:51:24 »

Момичета , помогнете и на мен sad
С костюма на милото се справихме бързо за един ден му избрахме костюм който му стои много добре(понеже той е сравнителни слабичък , да не кажа и много слаб и по трудно се намира нещо което да му стой добре).
Та сега проблемът ми е следния - какъв цвят ще е ризата и съответно вратовръзката ???
Костюмът му е екрю (много елегантен ) светличък е , каква риза да му избера?
Иска ми се  ризата по някакъв начин да се върже и с моята рокля - която е екрю (много светла) + пепел от рози... дали да му взема пепел от рози или нещо което е близо до цветът на костюма а вратовръзката да е пепел от рози ....вече незнам толкова съм объркана  cray
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: май 31, 2007, 13:07:18 »

Selvet,
опитай нещо в наситен цвят
може ризата му да е по- светла, а вратовръзката по-наситен цвят.

вземи сакото и панталона и идете в някой голям магазин за ризи и вратовръзки good
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: май 31, 2007, 13:07:56 »

Selvet, мисля че много ще сливат двата вида - екрю и розово.
Аз мисля че е по добре по- тъмна риза, макар че незнам точно какво екрю е цвета на костюма.
Или ако укрюто е по-тъмно може и светла почти бяла риза. Много зависи от цвета на костюма. А можеш да съчетаеш по врътавръзката да има розово като това на роклята ти. Или бутониерата да е в тази гама /ако има такава/ и естествено се връзва и на букета ти.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 31, 2007, 13:17:03 »

че пепел от рози е доста тъмен цвят можеш спокойно да му вземеш такава риза с вратовръзка в цвят като на костюма му или обратно: ризата да е като костюма а вратовръзката пепел от рози !! вече както се възприеме твоето момче !!! smile

но ризата мисля, че ще е най-добре да е по-тъмна !!!! мое мнение smile успех с избора
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: май 31, 2007, 13:29:27 »

Благодаря Ви за бързите отговори smile
Моята идеа беше да му взема риза в същият цвят (пепел от рози ) като розовото на роклята а вече вратовръзката да е различен цвят , но все още не знам smile
А иначе милото няма нищо против да е в розово smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: май 31, 2007, 13:32:49 »

е щом става с розова риза и той е съгласен, взимай не се чуди, и после с ризата и к-ма, ще намериш  подходяща вратовръзка
Успех  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: май 31, 2007, 14:40:15 »

 :bravo:опредено обаче вратовръзката трябва да е наситен цвят при костюм екрю и риза пепел от рози! Ще се справите! danceg
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #401 -: май 31, 2007, 16:10:55 »

Роси, и нашият костюм ще е в тъмнографитено, само че не сме го купили още; родителите ми държат да го купят те, а в БГ ще пристигнем седмица преди сватбата... тоест, би ли споделила къде го намерихте, за да имам идея направо къде да отиваме?? 

И аз мога да ти помогна. Ние купихме накрая точно графитено сив костюм. В магазина имаше много хубави неща, всички костюми освен ленените са 100% вълна (някаква нова материя, пресована вълна, а е тънка, лятна), костюмите са немски. Нашият костюм струваше 360 лв.
Магазина се казва Докс студио и се намира на Шишман, зад хотел Радисън.
Те всъщност са верига, но не знам точно къде са другите. Единия е май някъде до ЦУМ, отстрани.
« Последна редакция: май 31, 2007, 16:13:01 от krem4e » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: май 31, 2007, 16:43:03 »

Кремче, точно така се казва и този, който аз и описах, сега като видях се сетих за името
хей, радвам се че и на тед са харесали тези костюми tease tease

Маринка - трябва да идеш да ги видиш good
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #403 -: юни 01, 2007, 06:54:26 »

Благодаря ви много, сладурки! Ще се похваля веднага, щом намерим костюм  danceg
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #404 -: юни 01, 2007, 07:09:10 »

ох ами аз какво да кажа, още нямаме ни костюм, ни риза, ни нищо  sad
остават две седмици, да видим  angry
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines