Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 10:23:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 406718 пъти)
 
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #315 -: април 23, 2007, 13:32:14 »

Здравейте момичета.С бъдещия ми ще ходим през четирите почивни дни до София.Молбата ми е към тези от вас които са от София-от къде да  му вземем костюма за сватбата, да не е много скъпичък,средна ръка да е.Аз си мисля да е тъмно сив,на много тънки светло сини райета /по ваш съвет,защото си е доста закръглен/.Изобщо-от къде да си го облека,та да е най-убавия мъж на сватбата ни smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: април 23, 2007, 14:35:28 »

Здравейте момичета.С бъдещия ми ще ходим през четирите почивни дни до София.Молбата ми е към тези от вас които са от София-от къде да  му вземем костюма за сватбата, да не е много скъпичък,средна ръка да е.Аз си мисля да е тъмно сив,на много тънки светло сини райета /по ваш съвет,защото си е доста закръглен/.Изобщо-от къде да си го облека,та да е най-убавия мъж на сватбата ни smile
има много хубажи костюми по графа и пиротска
на графа тпцхно сресхту църквата - един голям магазин Ugly Fox има доста добри несхта
успех good
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: май 02, 2007, 11:46:23 »

здравейте момичета , през почивните дни успях да облека милото smile  yahoo - купихме му костюм - много е хубав - екрю и му стой много добре smile
Много съм щастлива , че успяхме за един ден да му изберем костюм, понеже той не е много по обикалянето и пробването smile  DANCE Bravo yahoo
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: май 02, 2007, 13:47:18 »

здравейте момичета , през почивните дни успях да облека милото smile  yahoo - купихме му костюм - много е хубав - екрю и му стой много добре smile
Много съм щастлива , че успяхме за един ден да му изберем костюм, понеже той не е много по обикалянето и пробването smile  DANCE Bravo yahoo

честито - младоженецът е спретнат и готов Bravo Bravo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 02, 2007, 13:55:54 »

ние вчера за малко да облечеме милото ама се отказахме в последния момент понеже ме ядоса продавачката Mad girl жалко за нея
Активен
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #320 -: май 03, 2007, 10:21:10 »

Здравейте момичета.С мойто момче за почивните дни бяхме с София и в Сватбения център в Младост му харесахме костюм на фирма "Аполон 95" Горна Оряховица.Но той е доста закръглен и не му стана.Вчера им се обадих- казаха че за 270 могат да му ушият.Имате ли впечатления от тази фирма,и цената спред вас дали е нормална. smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: май 03, 2007, 10:23:08 »

Аз съм от Горна Оряховица и мога да ти кажа че тук фирмата има много добро име.Мисля че продават в цялата страна и в чужбина!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: май 03, 2007, 11:04:20 »

Ооо момичета моето момче немога да го завлека нито за покани нито за костюм. Започвам да се притеснявам за времето.  shok Няма свободно време да отиде до шивача.
Активен
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #323 -: май 03, 2007, 12:17:56 »

Благодаря ти fiibi_bg , по телефона госпожата с която говорих беше много внимателна /а аз си мислех че ще бъдат груби,все пак става въпрос само за една бройка,аз един костюм/.Но те много делово ми обясни,че до края на май имат много работа и юни месец могат да ни приемат.На нас много ни харесаха платовете на костюмите им-не лъскави а леко,финно вълнени.Та значи е решено-там ще го облечем господина ми danceg .Мерси fiibi_bg  Bravo
Активен
Bibobibo
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #324 -: май 03, 2007, 12:36:55 »

vilism, и аз само добри отзиви съм чувала за тях. Дори и ние сме се ориентирали към техните костюми.  good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #325 -: май 03, 2007, 15:48:25 »

Ооо момичета моето момче немога да го завлека нито за покани нито за костюм. Започвам да се притеснявам за времето.  shok Няма свободно време да отиде до шивача.

Юле, трябва предварително да определите един ден без ангажименти и тръгвате по магазините. Аз поне по този начин действам с моята половинка иначе въобще не мога да го накарам да свърши нещо--особено ако става въпрос за пазаруване.
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: май 09, 2007, 13:24:03 »

И моето мъжле си има вече костюм. От Андрюс фешън е и много добре му стои.
Сив с леки бежови райета. За съжаление нямаше подходяща риза, но ще избираме тези дни.
Пожелавам успех и на другите в търсенето!!!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #327 -: май 09, 2007, 13:49:48 »

В Благоевград има два три магазина Аполон и мога да кажа че са доста добри като качество и цена.Мъжа ми купува панталони и ризи основно оттам.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: май 09, 2007, 14:37:18 »

В Благоевград има два три магазина Аполон и мога да кажа че са доста добри като качество и цена.Мъжа ми купува панталони и ризи основно оттам.
ооо да това е магазина на Парушев, на милото костюмът ще бъде от там, вече сме го хареса ли
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #329 -: май 09, 2007, 15:33:45 »

В Благоевград има два три магазина Аполон и мога да кажа че са доста добри като качество и цена.Мъжа ми купува панталони и ризи основно оттам.
ооо да това е магазина на Парушев, на милото костюмът ще бъде от там, вече сме го хареса ли
оо не  nea,Паршушев е друг магазин.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines