Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 11:13:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 406720 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 23, 2007, 15:40:18 »

ооо добре 4е ние няма да имаме такъв проблем най-много да му е дълък панталона  girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 23, 2007, 15:42:00 »

ооо добре 4е ние няма да имаме такъв проблем най-много да му е дълък панталона  girl_wink

При нас беше проблем и да не е къс панталона  blush
Тези, които му ставаха на дължина, бяха много широки  hysteric
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 23, 2007, 15:43:46 »

ооо добре 4е ние няма да имаме такъв проблем най-много да му е дълък панталона  girl_wink

При нас беше проблем и да не е къс панталона  blush
Тези, които му ставаха на дължина, бяха много широки  hysteric
ох милите
добре 4е все пак сте намерили подходящия  girl_wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 23, 2007, 15:47:40 »

ооо добре 4е ние няма да имаме такъв проблем най-много да му е дълък панталона  girl_wink

При нас беше проблем и да не е къс панталона  blush
Тези, които му ставаха на дължина, бяха много широки  hysteric
ох милите
добре 4е все пак сте намерили подходящия  girl_wink
ДА, най-накрая в едно малко магазинче открихме костюм, който да му става и да ни хареса  Yes
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 23, 2007, 15:49:29 »

слава на бога 4е го е имало това магазин4е то4но когато е трябвало  Bravo
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 23, 2007, 15:58:46 »

влюбила съм в тези костюми,виждали ли сте някъде подобни?


* kostum2.jpg (61.52 KB, 338x408 - видяно 428 пъти.)

* kostum4.jpg (46.59 KB, 338x408 - видяно 403 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 23, 2007, 16:00:18 »

провери в бутиковите магазини, Парушев, Крис и т.н.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 23, 2007, 16:07:59 »

влюбила съм в тези костюми,виждали ли сте някъде подобни?


втория много ми харесва и на мен smile smile smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: март 23, 2007, 16:10:19 »

влюбила съм в тези костюми,виждали ли сте някъде подобни?


втория много ми харесва и на мен smile smile smile
мм да много са мъжествени, елегантни абе само за нашите мъжлета са  danceg
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #234 -: март 26, 2007, 10:00:15 »

Ммм, костюмите са върховни girl_in_love. В София има такива на Парушев, но са черни и ...абе не ни харесаха  Плачещо момиче.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 26, 2007, 17:08:15 »

В събота пробвахме леко втален костюм. Направо онемях. Само дето ще трябва да се шшие защото младоженеца е малко нестандартен.  girl_wink
Ще проверим тия дни в Парушев тук наблизо.
А магазина в който милото пробва се намира на Чаталджа една бяла барака имат доста неща и не скъпи. около 115лв е костюм- панталон и сако.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #236 -: март 26, 2007, 17:10:48 »

Ние търсим костюм в тъмно сиво-синьо тънко райе - мисля, че цветът се казва графит. Когато разглеждахте магазините, попаднахте ли на нещо подобно?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 26, 2007, 17:17:52 »

Графит незнам точно, но видяхме плат който си е като графит на молив цвета  huhhuh.gif
Иначе светло сиво, т. синьо и черно, а и бежави. Такива видяхме.
В един магазин имаше един цвят графит и като се гъне плата и лъщи нещо като органзата. Не знам дали ме разбрахте. Много хубав плад, но модела беше просто ужасен  bad
А цените какво да ви кажа в по-забутаните магазини са едни като отидеш в магазин на центъра същия е с 20 до 50 че и нагоре по-скъп.
Даже една позната ми каза, че в Крис преетикирали някои неща от една Шуменска(до колкото пазбрах) фирма.  girl_impossible
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 27, 2007, 09:27:33 »

Marina, и ние търсим такъв-графитено сив,тъмен!!!Моето момче обаче не иска да е лъскав и имаме сериозен проблем с намирането на костюма!!! cray Тези,който харесаме като цвят са с ужасна кройка, а тези с добра кройка или са цвят,който не му харесва или страшно много се мачкат!!! Плачещо момиче
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 27, 2007, 10:31:18 »

Ние търсим костюм в тъмно сиво-синьо тънко райе - мисля, че цветът се казва графит. Когато разглеждахте магазините, попаднахте ли на нещо подобно?
Marina, и ние търсим такъв-графитено сив,тъмен!!!Моето момче обаче не иска да е лъскав и имаме сериозен проблем с намирането на костюма!!! cray Тези,който харесаме като цвят са с ужасна кройка, а тези с добра кройка или са цвят,който не му харесва или страшно много се мачкат!!! Плачещо момиче

Точно такъв цвят-много тъмно сиво-графитено,дори на моменти изглежда направо черен(на мъж ми му отива много черното и такъв искахме,но този цвят е просто перфектен,много красив) купихме онзи ден от Пловдив!Е,Marina-не е райе,а едноцветен(но видях такова много фино райе,не релефно,на един костюм и много ми хареса също good ).Бяхме по работа през уикенда на Пловдив и се разхождахме на шопинг малко(бяхме се разделили на мъже-жени smile ),той ми се обади и каза "ела да ме видиш",отивам,а той се натъкмил в костюма и ние всички така Oh my ... -наистина изглежда много добре облечен-desislavka-има леко лъскав ефект,но незная как да ти го опиша,че да ме разбереш(не открих техен сайт sad -на Ricco Fratello e костюма,добра цена-330лв!)-не е точно лъскав,иначе и моичкият нямаше да го иска,а по-скоро леко прелива,което създава невероятен ефект-ту леко синее,сивее,а иначе е много тъмен!Материята е чудесна и е тънък-просто перфектно за августовските жеги!Сакото е леко вталено,без излишни чупки,стои като излято,а панталона е от тези без бастите,по-модерен малко и много отива на мъже с малки дупета blush ,и на моят-също,хихихи...Първо малко се притесних,че това е първият магазин,в който мери костюм,а той каза,че дори и в сто магазина да влезе,не е гаранция,че ще намери такъв,който истински му харесва като този(пък ако размислел щял да си купи нов до сватбата crazy ).А продавачките споделиха,че сега е момента за купуване на костюми,тъй като поради абитуриентските балове магазините сега са заредени изключително и работят на пълен капацитет,като се замислиш,има истина в думите им.
Момичета,дано и вие имате късмета да намерите за половинките си това,което наистина ви харесва!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines