Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 22:08:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 406745 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 19, 2007, 10:22:56 »

В Agresia шият костюми по мярка от много висококачествени материи.
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #166 -: март 19, 2007, 10:26:03 »

Slancho ,съжалявам че се забавих с инфото и се надявам да не е късно вече! blushЗначи ние обикаляхме по Пиротска и в няколко магазина имаше такива костюми!Зависи какъв цвят искате да бъде!Ако не сте ходили там обиколете и смятам,че ще намерите!Успех!!! good
Благодаря desislavka, къде по Пиротска? Аз като обикалях имаше само черни и ...от един тъкав.. :!плат... nea. Вие избрахте ли нещо?
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 20, 2007, 10:11:38 »

Ами ние нищо  cray Направо щях да полудея...цял ден обиколки и нищо!!! diablo Иначе честно да ти кажа не си спомням къде точно по Пиротска гледахме такъв костюм какъвто ви трябва на вас,защото толкова магазини разгледахме,че накрая ми идваше GROAN star Но някъде там със сигурност видях сив!Вие какъв цвят търсите?
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 20, 2007, 11:58:48 »

maslinka,знаеш ли колко излиза един костюм в Агресия?Вие поръчвали ли сте от там?
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 20, 2007, 12:12:39 »

Moмичета да ви кажа честно когато тръгнахме да търсим костюм за моето момче бяхме се спрели на няколко оферти по магазините  girl_wink, но в последствие отпаднаха!!!!Отделно в мрежата се бях спряла на още няколко оферти, но и те отпаднаха blum!! По друг начин стоят нещата когато се облече костюма!!! Той си е чернокос и черноочък и най-добре му стои черното!!И за това когато отидохме в един от магазините където агенцията ни даваше отстъпка купихме костюма за 1 час  yahoo!!!Просто гледаш на манекена изглежда по един начин, но на тялото стои савсем различно!!При нас комбинацията е черен костюм с бледо сива риза и сива вратовразка, почти незабележимо преливаща се, но в същото време елегантно открояващи се yahoo
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #170 -: март 20, 2007, 12:42:24 »

Ой, съжалявам Десиславка, че нищо не сте намерили. Ние търсим тъмносин или сив. Затова, ще трябва пак да се разходя до там.10х. А за Агресия знам, че са скъпи, доста.Ако някой знае колко ще струва костюм по поръчка в Агресия, нека сподели pleasantry girl_impossible
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 20, 2007, 12:43:09 »

При нас беше нещо подобно!Харесваха ни разни костюми,но когато ги облече милото и bad Ужас!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 20, 2007, 13:10:50 »

maslinka,знаеш ли колко излиза един костюм в Агресия?Вие поръчвали ли сте от там?
не несме,мисля че са към 1000 такива спомени имам но не помня от къде.
като проверим на място ще пиша
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #173 -: март 20, 2007, 13:23:59 »

При нас беше нещо подобно!Харесваха ни разни костюми,но когато ги облече милото и bad Ужас!
Да, и ние така като вас. Вчера даже след работа отидохме в сватбения център София и какво мислите, там имаше онази четворка костюм с фишуто Oh my .... А като им се обаждах и в Търново и в София не бяха чевали за такова нещо angry Mad girl. Та както и да е, костюма се оказа черен на някакво вишняно райе. Ужас! shok bad Огледахме , доста неща има. Имаше една тъмносиня тройка desislavka (незнам може да ви хареса подобен, затова го казвам pleasantry), но пък плата беше релефен, на релефни райета. Верно, отсрани наистина изглежда по-тържествено, но .... nea. Но въобще не ми хареса.  blush End Та затова, назнам дали сте ходили, отидете, може да ви хареса нещо. Имаше един страхотен сив костюм, точно от такъв плат, какъвто искам crazy, но все още се чудим. Може в крайна сметка да го взимем. Е та това е, разказах ви цялата колекция crazy
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 21, 2007, 01:55:23 »

Това много ми хареса!


* !.jpg (42.18 KB, 475x425 - видяно 400 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 21, 2007, 09:12:10 »

Това много ми хареса!

този костюм е страхотен - направо супер !!!  girl_in_love girl_in_love
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #176 -: март 21, 2007, 12:44:05 »

Това много ми хареса!
Да, точно това е костюм четворка - висок елек и фишу. Готиното е, че при тези костюми ако забелязвате рюбовете са прави, а не заоблени като при обикновените. Много ми харесва, но... няма тъмносин Плачещо момиче
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 21, 2007, 15:08:34 »

anisp  много е красив този костюм. Чудя се къде във Варна има подобни. Ако някой е гледал да ми каже. Мерси.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 21, 2007, 15:17:17 »

Чудя се, какъв костюм трябва да носи мъжа през лятото?!? Имам чувството, че горкия ми мъж ще се свари с риза, сако, вратовръзка и затворени обувки. Мислите ли, че ризите с къс ръкав са достатъчно официални?
За съката с къс ръкав - знам отговора! И също така според вас може ли обувките да не са затворени?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 21, 2007, 15:35:07 »

на мен много ми хареса костюма четворка, но наистина моето момче ще се свари в това нещо !!!
 smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines