Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 14:01:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 406727 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #645 -: януари 19, 2008, 21:44:33 »

Правят разбира се.И на тях също им се шият по поръчка,ако не си харесат нещо готово.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: февруари 10, 2008, 20:30:57 »

Мацки бацки, да ви покажа ние на какво сме се спрели- по точно на какво Матиас се е спрял.Цветовата гама е като на първата снимка а  цялостният дизайн като на втората.


* cc055407cb9690de8103284e65eb4cb5.jpg (52.04 KB, 207x284 - видяно 3281 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #647 -: февруари 10, 2008, 20:31:31 »

и втората


* Frakcoat.jpg (57.59 KB, 679x798 - видяно 416 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: февруари 10, 2008, 20:32:28 »

добре че поне той няма проблеми с размера и вече пробвахме един който просто му заспа така че той за сега е уреден.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #649 -: февруари 11, 2008, 16:36:02 »

момичета, при нас облеклото за младоженеца е много по-сериозно отколкото роклята на булката. Искаме нещо елегантно и видимо официално. Не искаме костюм, с който може да ходи на работа. И сега сме се засили към Варна (не ме питайте защо, и аз вече не си спомням) да огледаме магазините за мъжка мода. crazy
Моля ви да ми препоръчате магазини, за да мога да си направя карта и план за действие (забравих да спомена, че във Варна съм била веднъж, за два дни, преди 10 години). Много благодаря  give_rose

П.С. и за да изпреваря следващата реплика - ДА, ще погледна назад в темата, но съм сигурна че далеч не са споменати всички магазини, които си струва да се посетят  huhhuh.gif
Активен
luboto
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #650 -: февруари 21, 2008, 09:40:54 »

Канен съм на сватба. Обаче имам проблем. Не съм ходил от 5-6 годишен на сватба и не знам как да се облека smile Дайте предложения . Сега съм на 20 smile По принцип си ходя със смъкнати дънки, но на сватбата няма да върви...мислех костюм, ама....нещо тц... smile Дайте идеи....снимки и каквото сметнете за необходимо. Благодаря предварително!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: февруари 21, 2008, 10:47:50 »

luboto, много зависи от хората, които ще бъдат на сватбата. Ако всики са официални, а ти спортен - малко кофти. Обаче ако всички са спортни, а само ти официален - пак кофти smile
Ако има начин да се консултираш с младоженците.... така дори и да се отличаваш от другите, ще знаеш, че се оценява положително.
Мъж ми например, също ходи спортажен, но ето го на две от сватбите на които бяхме: Галерия

Освен това е много важно да се съобразиш с климатичните условия. Например ако е много горещо, по-добре да си по-спортен, отколкото целия потен - заложи на къси ръкави, панталона спокойно може да е ленен, а обувките по-леки. Ако е студено, едно хубаво сако (може костюм, а може и по-спортна комбинация) хем е елегантно, хем държи топло навън, хем лесно се сваля, като се разгорещите в ресторанта. Същата работа може да свърши и някоя хубава жилетка - зависи от стила на който си се спрял.

Ако знаеш кой е ресторанта, също можеш да се насочиш към определен стил (но по-рядко). Например, ако ресторанта е от типа на Шератон (разбирай, по-изискана обстановка, класно обслужване и визия) ако си "по-изтупан" ще се вписваш в обстановката по-добре. Ако ресторанта е "по-летен" (аз така си ги определям - напр. градина, зеленина, дървени пейки ако щеш и т.н.) тогава не върви да си с жилетка и вратовръзка.

И не на последно място, ако ще имаш "гост" (съпруга, приятелка, приятел, брат, сестра и т.н.) не е лошо да се съобразите и помежду си. Не върви единия да е официален, а другия "изсипан".

Но най-важното е, да си "спретнат"  pardon сигурно ти е смешно, но има хора всякакви - за мен лично е недопустимо да отидеш на сватба (или на каквото и да е събиране от подобен род) небръснат, измачкан и несресан (за мръсен изобщо няма да споменавам neapleasantry

... и те така, извинете за дългия пост, ама мъжкото облекло ми е по-интересно от булчинските рокли  blush
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #652 -: февруари 25, 2008, 12:26:31 »

А ние имаме проблем:
мацорана ще е с бял костюм,ама чисто бял-несивеещ,нито синкав,нито бежавеещ,просто чисто бял
Та дилемата е дали да е с бледо резеда риза и бяла вратовръзка,или обратното-бяла риза и зелена вратовръзка

Ако може някой да даде съвет give_rose
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: февруари 25, 2008, 12:30:02 »

Според мен, ризата да е в резеда  good иначе ще стане много беличък,  а и вратовръзката може да реши да я махне по някое време
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: февруари 25, 2008, 12:32:38 »

Ризата резеда-вратовръзката бяла! good
 Макар че сега е модерно и вратовръзката да е в същия цвят като ризата. Та ако има как да пробвате и този вариант, вижте го и така.  pardon Знае ли човек, може пък да ви хареса повече.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: февруари 25, 2008, 12:33:29 »

И на мен ми се щеше да е в резеда ризата,щото е и със зелени очи миличкия,с черна коса и леко мургав,абе КРАСАВЕЦ
Та човека не му се нрави особено това зеленото
И никак лесно не ми беше да го обедя да е сбял костюм

А да знаете само как му ходи.......
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: февруари 25, 2008, 15:41:27 »

Любо, моя съвет е да си вземеш някакъв спортно-елегантен панталон (не претенциозен и по твой вкус) и някаква небрежна ризка. Така хем няма да се чувстваш неудобно, че не си твърде официален, хем пък ще бъдеш достатъчно добре облечен като за повода. Важното е ти да се чувстваш комфортно, но все пак да не си съвсем ежедневен, празник е все пак. Излез с някоя приятелка по магазините, която знаеш че има добър вкус и няма да е субективна в преценката си кое ти стои добре и кое не, може тя да ти помогне в избора. Успех!  smile
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #657 -: февруари 26, 2008, 19:35:35 »

И моя проблем: имам някакваидея за облекло за облекло на милото (въпреки че то време има мнооого де, ама обстоятелствата не зависят от нас). Та идеята ми е да е с риза и панталон като ризата е изкарана от горе, обаче нямам идея как се казва плата който искам. То е нещто като лен, но намачкан ( в бежово )и мисля че не е толкова плътен. Да, не е строго официален, но това ми е концепцията (за сега). Ако някой се сети за каво говоря моля да даде съвет, то така го обясних ама...
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: февруари 26, 2008, 22:23:30 »

Моля ви кажете откъде да купим БЯЛ ЛЕНЕН КОСТЮМ за бъдещия ми съпруг?????2 Никъде не съм виждала  sad
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #659 -: февруари 26, 2008, 23:57:58 »

Моля ви кажете откъде да купим БЯЛ ЛЕНЕН КОСТЮМ за бъдещия ми съпруг?????2 Никъде не съм виждала  sad
gadamer4e ,100% ще пуснат такива за абитюрентските балове! Още е малко раничко сега(според мен де) за лен!  Но всяко лято лена си е широко котиран! Имайте още малко търпение! Сигурна съм за Монтели,те имат ленени костюми всяко лято! Предполагам и Агресия,Бициани,Андрюс.....и т.н.
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines