Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 02:23:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! ОБИЧАЙТЕ СЕ!  (Прочетена 225914 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #330 -: февруари 05, 2010, 11:57:46 »

КатиНка  къде беше досега, малееееее моя ще откачи по тези неща yahoo
Дано приемат с кредитни карти разплащания, че вече нямам в кеш blum
Страхотни комплекти smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: февруари 05, 2010, 12:36:02 »

Вярно много слaдурски нещa имa *YAHOO*Оби4aм дa гледaм подобни крaсоти,но не нa мен,a нa високи руси кaки  tease blum
Зa жaлост тaковa нещо не би ни влязло в употребa blushПък и нямa къде дa го ползвaме.
Много се рaзо4aровaх,4е ще си остaнем в нaс зa Св.Вaлентин и нямa дa се изпълни товa,което бях нaмислилa blush
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 05, 2010, 13:17:04 »

Вижте тук - http://www.lyubovni-pisma.com/?cat=17
Има доста идейки, от които може да взаимствате и да развивате. Аз бях направила тази с търсенето на съкровища и имаше огромен ефект. Мъжът ми направо се просълзи от умиление  heart
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: февруари 05, 2010, 17:54:50 »

Ето нещо и от мен. http://www.vakancia.bg/i.php/Sv_Valentin.html
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: февруари 12, 2010, 16:34:28 »

Аз спечелих от играта на I love Milka, така че на 14-ти ще се разходим до мястото на билборда и ще изненадам милото в комплект с любимите му бонбони  Flower
Освен това бях подготвила изненада, която трае 1 седмица до деня на Св. Валентин. Всеки ден милото получава мило стихче, което го отвежда до място, на което е скрит любовен ваучер и печели разни наградки (масаж, разходка, вечеря на свещи, любимо ястие), като всяко има право на ползване различен брой пъти, като до 14-ти трябва да ги изразходи. Това е така наречената (от мен) седмица на любовта. Последният ваучер е точно на 14-ти и с него в знак на любов получава "сърцето ми", като правото на ползване е до живот  heart
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #335 -: февруари 12, 2010, 16:38:36 »

Ех DoniM Честито за билборда twohearts това е прекрасно Bravo
А за тези изненадки по дни yahoo много идейно от твоя страна heart
Пожелавам Ви много вълнуващ и незабравим Празник на Любовта heart
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: февруари 14, 2010, 17:19:10 »

Честит Свети Валентин на всички ни!!!
Любовта е танц прекрасен, птица, която трябва да лети.
Тя може веднъж да ни докосне, но вечно да продължи.
Желая ни да танцуваме цял живот този танц на любовта...


Активен
bebe_27
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #337 -: февруари 14, 2010, 20:33:22 »

Честит Свети Валентин на всички
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #338 -: февруари 15, 2010, 11:33:51 »

Аз спечелих от играта на I love Milka, така че на 14-ти ще се разходим до мястото на билборда и ще изненадам милото в комплект с любимите му бонбони  Flower


Каква е играта на Милка (и каква е печалбата) ?  blush

Моят план за вчера подейства безотказно  danceg след целия стрес, който събрах (както обикновено по тия събития)  pardon

Малко след 18ч една приятелка се обади на Фабио да му каже, че ще мине през вкъщи да му остави нещо за мене, което го блокира да не излиза, че ако беше дошъл да вземе от работа-беше свършено  girl_haha Аз излязох от работа към 19ч и бегом към ресторанта.
Наредих масата - в средата една декоративна лента от органза, върху нея друга велурена и най-отгоре перли. Червени сърчица навсякъде  heart Салфетки сгънати във форма на любовно писмо, върху които в ролята на тейбъл картички сложих сърчице с буква от камъчета Сваровски (Ф върху неговата салфетка и И върху моята)  heart В плика на Фабио пъхнах една лИбовна поема. А в средата на масата картичка със сърце направено отново от Сваровски  heart След като всичко беше готово, излезнах навън, звъннах му по телефона и му казах, че сега излизам точно от работа и много ми се дояло пица, да се срещнем преди италианския ресторант. Той се позачуди малко и викам леле, дано не каже, че не ще  girl_impossible
Обаче каза Да и след 10 минути пристига. Влизаме вътре, сервитьорите се правят, че няма нищо - "Двама ли сте, ей там на горе се качете" и като пристигаме пред нашата маса, Фабио  Oh my ...
(ние иначе сме редовни клиенти в този ресторант, да отбележа за протокола).

Пък на съседната маса имаше една голяма група чужденци, които явно бяха видяли, че се готви нещо и само ни чакаха да се появим, да видят какво ще стане. И като влязохме се обърнаха всички към нас и после почнаха да ръкопляскат. И беше много яко.

После хапнахме, пийнахме и преди да си тръгнем, от ресторанта ни поднесоха по една чаша шампанско  danceg

И когато се прибираме вкъщи, що да видя.... Фабио милия, накупил всичко необходимо, за да ми приговти вечеря, плюс бутилка вино, една кошничка с рози и торта във форма на сърце  heart cray heart Той затова се чудел като съм предложила пицата, дали да каже Да, ама подозирал, че съм намислиля нещо и не му се искало да ми разваля плановете  sarcastic

И тъй нашия Св. Валентин - денят на изненадите - аз изненадах него, той изненада мен, а ресторантът ни изненада и двамата.
 
girl_in_love girl_in_love girl_in_love twohearts girl_in_love girl_in_love girl_in_love

ПП. Много се извинявам за дългия пост, ама не успях да го събера по-накратко  pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: февруари 15, 2010, 12:56:37 »

inaxastra, много добре се е получила изнернадата Bravo

А кога ще е продължението? Т.е., кога Фабио ще ти приготви вечерята? blum

Моят подарък от 365 пожелания за всеки ден се прие много добре. Днес милото си е изтеглил първото папирусче и ми се обади да се похвали какво е  Love Аз пък нямам търпение да дойде събота да разбера коя от задачките ще си изтегли blush

Аз като подарък получих перфоратор пеперуда. Той милият го купил много отдавна, ама аз като го замъкнах онзи ден в Слънчогледи и целия изтръпнал да не кажат нещо продавачките и аз да разбера, или да има същия и да се лепна за него  funnytooth

За нас голямата романтика беше в събота, когато се разходихме сред природата и седнахме под едно дърво гушнати да си говорим, а около нас кокичета и минзухари. girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 15, 2010, 13:10:19 »

Олеее Ина.Било е много хубаво.Невероятно.Прииска ми се и аз да съм била там *INLOVE*Имаш ли снимка на красотата,която си сътворила???Много се възхищавам на вси4ко,което твориш heart
Нинка и при вас е било романти4но под дървото.Еххх тези трепети give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: февруари 15, 2010, 13:40:25 »

Ина, браво, прекрасна изненадка си му спретнала на Фабио, но още по-прекрасно е, че той горкия се е отказал от своята, познавайки жена си  Girl_hide

Нинка, и при вас е било весело, значи - имало е тръпка от разкриване  tease

Да ви разкажа и аз моите перипетии по подготвянето на подаръка и последващите реакции.
Както някои от вас знаят, с lionelsa правихме еднакви подаръци   blush
Моя милост до събота сутрин не беше купила нито кутията, не беше и навила нито едно папирусче  girl_impossible
Та, заявих аз на мъжо, че в събота не може да разчита на мен за помощ по апартамента, затова пък трябва да ме заведе до Скай Ситито  tease Остави ме там, а той отиде да прибира паркета.
Аз набързо купих кутия, сламки за папирусите и яхнах едно такси към вкъщи.
Нарязах първата сламка и завих едно папирусче - и познайте, то не иска да влезне в сламката  girl_impossible
Ужас, а аз не купих никаква панделка като backup вариант. Супер много се ядосах и ми стана тъпо едно  huhhuh.gif Изведнъж обаче ме осени идея, че мога да използвам клечка за зъби, около която да навия листчето - и, воала, то взе, че стана  yahoo
Така навих всичките 1000000 листчета - точно толкова имах чувството, че са, накрая не си усещах пръстите и се счупих да бързам, мъжо да не се прибере.

В събота още едва дочаках 12ч вечерта и веднага му я подарих  blush Той, милия, много се зарадва  danceg Макар, че хич не искаше да чака до понеделник да тегли.
В неделя сутринта, вече щеше да умре от любопитство и след дълги молби му разреших да си изтегли първото папирусче, от тези за уикенда, които са, като му казах, че задължително трябва да се изпълни - той се спасява, ако е нещо, което изисква цял уикенд  girl_wink
За негов късмет му се падна да ми направи закуска в леглото и понеже бях вече станала, той ми направи кафенце и докато си го пиех на диванчето, му давах инструкции как да направи първата баница в живота си  Girl_hide
Много вкусна му се получи и така - хапнахме после баничка на дивана  girl_wink

Та, така при нас!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 15, 2010, 19:53:58 »

Katence, три глави мислят по-добре от една - аз, bubka и Internet  sarcastic

КатиНка, в галерията ми има снимка на въпросната кутия. girl_wink

Ау, bubka, аз не ти ли написах, че така се навиват по-лесно :girl_impossible:Ама то кое по-напред в тази суматоха?!?! Важното е, че в срок си изпълнила задачката good

Аз до последно държах милото в напрежение. Оставих подаръка във Варна, а weekend-а бяхме на гости при родителите му. През цялото време му подмятах нещо за него, като например: "Сега не пътуваме обратно за Варна, а към подаръка ти."  blum Дадох му го малко преди да излезем вечерта  funnytooth и той не успя веднага да му се нарадва. Прибираме се нощес и той мъкне кутйката със себе си от стая в стая  funnytooth
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: февруари 15, 2010, 22:01:54 »

Ехааааа ама направо лИбовно ме настрои тази тема.....с толкова романтика, копнеж, трепети, изненади и вълнение е пропита.... heart heart heart направо да се влюби човек yahoo yahoo
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: април 08, 2010, 09:44:27 »

За св. Валентин подарих на милото кутия с 365 късметчета. (има снимка в галерията) На 52 от тях има написани задачки, а останалите са с любовни обяснения, афоризми, стихове, комплименти. Всичко написано на ръка и подбрано така, че да е подходщо за нас двамата. Сложих и снимки на няколко секс пози. Опредлено освежават отношенията. Вечер ме чака да се прибера, за да си изтегли пред мен късметчето или го оставя на бюрото, за да го видя. Много от късметчетата също ги приема за задачки и държи да ги изпълня. :sarcastic:Като ги прочете и нещо в погледа му се променя. pardon

Към задачките има разходки до определени места, нетипични за нас неща като каране на кънки на лед (и двамата не сме до сега), любовни игри като това да ме съблича без ръце, или един от двамата да е роб на другия през деня  laugh

bubka и valia_diva също направиха такива на съпрузите си и определени са доволни от последвалия ефект.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines