Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 22:10:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 271580 пъти)
 
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 09, 2009, 10:45:37 »

Браво, Аничка. Поздравления за избора ви. В крайна сметка, черното си е традиционното. Хубаво е, че се спря и на цветовете за сватбата. Екрюто специално на мен винаги ми е харесвало Wink
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юни 10, 2009, 12:32:33 »

Принцеса, и на мен екрюто ми стои много нежно. Наистина е добре, че вече имаме костюм. Но трудното предстои.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юни 10, 2009, 19:14:36 »

Е, трудно... Спокойно, Анитка. Всяка бъдеща булка я обхваща паниката. И мен така, ама все се успокоявам.
Важното е, че по-големите неща са купени, направени и т.н. Wink
Активен
ilina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


Be Best Bride


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юни 11, 2009, 15:27:58 »

Искам да се похваля,че младоженецът е готов и въпреки притесненията ми се получи чудесно,намерихме цикламена риза в Ендрюс,абсолютно класическа,взехме класически черен костюм и черна вратовръзка.Доволна съм,защото това ми беше мечтата-двамата с него да сме в цветовете на сватбената декорация,а именно:циклама,черно и бяло.  heart
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юни 12, 2009, 15:26:04 »

Моето момче реши да си търси 2 седмици преди сватбата и брат му го уговаря, че аз не трябва да виждам костюма му  sad , то нали роклята не трябвало да се вижда, сега от къде го измислиха това. и ще ме държат в невидение тея палавници.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юни 12, 2009, 15:47:53 »

Аз не бих рискувала така nea,не че не се доверявам на милото,знам че има хубав вкус,ама тъй като аз искам всичко да е в една цветова гама,предпочитам аз да бъда там като избираме,за да не пи цъфне с някаква розова риза например,вместо с лилава.Така че заедно,за по сигурно!
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 12, 2009, 15:50:51 »

 valia_diva, не знам, аз не съм чувала подобно нещо, но ако теб не те притеснява това, не виждам за какво да се тормозиш.
Иначе както казва лейди ин лов, ако наистина имате цвят на сватбата и по-специални сватбени аксесоари тогава може би ще трябва да си с него.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 12, 2009, 15:51:32 »

хихихи- той моя за това все ме базика, че ризата ще му е зелена, панталона червен, сакото синьо, а обувките жълти  ROFL аз му имам доверие за дрехите- специално за ризите. Макар, че и аз му подсказах според мен какво трябва да си вземе

Ани единствено ризата може да я съобрази с цвета на сватбата, а той е нещо средно между екрю и жълто. Той все ми говори за цвят "сахара"
« Последна редакция: юни 12, 2009, 15:53:25 от valia_diva » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 12, 2009, 15:52:27 »

Ааа, Вале, ама как така брат му ще го уговаря - да не се жени за него  beating
Я ги строй малко тези мъже  tease
Разбира се, че трябва да присъстваш на избора - напълно съм съгласна с lady_in_love, че най-малкото заради съчетаването на цветовете е необходимо  good а и по принцип!
А суеверие за костюма - и аз незнам да има.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 12, 2009, 15:57:21 »

То нашия шафер така се е вманиачил по сватбата  funnytooth не е само костюма на милото , но и иска да се срещне с DJ за музиката, да определи пиенето и още неща, а аз само стоя отстрани и се подсмивам, ама му се радвам за ентусиазма. извинете за офа Аз ще си настоявам за костюма да присъствам, още повече, че ще го избира от Пловдив и няма да ми се покрият в Пазарджик, докато съм на работа  funnytooth .
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 15, 2009, 10:38:10 »

Ето две снимки от облеклото на младоженеца  http://www.foto.bg/data/500/medium/DSCN9916.JPG
И от близо вратовръзката с ризата http://www.foto.bg/data/500/medium/DSCN9919.JPG Мисля, че като цветове се получи много добре.
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 25, 2009, 23:15:50 »

Костюм имаме от няколко седмици...не можем да намерим риза в керемидено с лек блясък sad /Не от тези най-лъскавите не е и обикновена а леко бляскъв стои плата/
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юни 26, 2009, 10:04:20 »

И при нас костюмът е налице,днес отиваме за риза,вратовръзка,колан и обувки.
Костюмът е черен,ризата ще е много бледо лилаво,за вратовръзката още не сме решили.
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юни 26, 2009, 12:00:49 »

Момичетамоя мъж вече си има костюм чак не мога да повярвам, че се хареса   danceg. Той принципно хич не им е фен и за това съм много щастлива, че ще се чувства удобно. Всехме го от Андрюс.

Не мога обаче да намеря риза с дълъг ръкав екрю, но не към бежовата гама, а малко по кремава. Никъде нямат размер XXL - обиколих пиротска, в Андрюс и в двата мола нямат, мола на Гео милев и този на хемус търсих няма и няма  angry. Някой имали идея дали в Мола на Зона Б5 имат магазин с мъжка мода свс нае аикжьае аь шщия,Били къде другаде да търся? Не съм ходила до Стамболийски, миля че там също имат магазини за мъжка мода.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #374 -: юни 26, 2009, 13:26:13 »

Андрюс имат магазин и на пазара на Красно село!Вчера аз пък влязох там за да вида за ризка на моето мило за една сватба!А иначе и ние сме готови с младоженския костюм-черен,бяла риза+розова риза за вечерта и вратовръзка с наситено розово и бяло на линии!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines