Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 13:00:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 24 тема  (Прочетена 223448 пъти)
 
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 12, 2016, 15:01:33 »

Мислиш ли, че и морула може да се захване? Понеже са на пети ден, а дефакто двете са като за четвърти развити.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 12, 2016, 15:11:39 »

Може само да се надяваш.Много пъти съм чувала докторите да казват теорията, че по-слабите ембриони помагат на хубавия да се захване добре, подготвят му средата.И за това слагат и по-слаби такива.Но може в теб да наваксат.Никога не се знае.За съжаление в ин витрото, не всичко е сигурно.Успеваемостта е 30-40% в най-добрия случай.Ще стискаме палци и ще чакаме да се похвалиш с положителен резултат след 12 дни.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 12, 2016, 15:17:03 »

Мерси , дано
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 12, 2016, 15:21:04 »

При мен върнаха два ембриона на 3-ти ден даже не бяха на стадий морула а на по 4 клетки.И сега ме правят луда всеки ден.Винаги има шанс.Стискам силно палци
Аз бях на Утрогестан,Естрофем и но шпа.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: април 12, 2016, 15:42:57 »

smile smile smile smile еееиии дано да сте прави. Мерси за подкрепата. Ще пиша като стане ясно. Значи може болежките ми да са за добро smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 12, 2016, 19:03:05 »

smile smile smile smile еееиии дано да сте прави. Мерси за подкрепата. Ще пиша като стане ясно. Значи може болежките ми да са за добро smile

Силно стискане на палци, дано се похвалиш с много хубава новина good

Предполагам си в ръцете на добри специалисти.

Много късмет!
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 12, 2016, 19:46:54 »

В Германия, Франкфурт го правим и за момента ми водата зле. sad дали от стимулациите и от големите яйчници или от лекарствата, но корема ми е като за 7 месец и не мога да ям, имам чувство че ще пукна, чесно, газове, болки, нищо не пия за тях. Само хормони вагинално, за гълтане и инжекции и против тромбоза също. Мерси за куража  give_rose
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 12, 2016, 20:54:24 »

И за момента ми е доста зле исках да напиша, а то нещо друго е излязло.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 13, 2016, 08:53:03 »

Ако ти е много зле и си чувстваш корема много надут се обади на лекаря/сестрата в клиниката.Макар че това са нормални неразположения след едно ин витро.Колко яйцеклетки извадихте?
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: април 13, 2016, 09:31:49 »

Трудно ми е да определя дали е толкова лошо положението, 15 яйцеклетки, но при мен първият път от 12 дори имаше риск от престимулация. A сега яйчниците са толкова един в друг , че ми казаха че трудно ги разграничават. Снощи не можех да вечерям и да дишам, но беше моментно състояние, след половин час мина. А обиколката на корема ми е 103 см smile така бях със синът ми в 6/7 месец smile но тогава по естествен начин. Аз просто така реагирам на медикаментите. Мерси за вниманието момичета, знам че и това ще мине smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 13, 2016, 09:45:46 »

Честно казано, като чета какво пишеш,matsinka, за първи път си давам сметка през какво минават жените с тази процедура sad

Много неприятно!

Дано всичко се развие по план, та да си струва мъките....

 

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #431 -: април 13, 2016, 09:49:02 »

Мацинка, аз не мога да ти бъда полезна с нищо, но и аз като Мари за пръв път изобщо се замислям как се отразяват тези процедури на организма...Пращам ти положителна енергия  heart
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 13, 2016, 09:54:45 »

Ние имаме момченце на 5,5 и никога не съм си мислела, че може да ни се наложи да опитваме по този начин, но човек никога не знае. Разбирам ви много добре и аз преди не съм си мислела и не съм имала идея как ли се чувстват и през какво минават момичетата , който са решили да опитат чрез инвитро.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: април 13, 2016, 09:58:06 »

И на мен са ми непонятни някой от нещата, за които пишете. Стискам силно палци, изпращам много положителна енергия и дано ви зарадват с положителен резултат.  smile Сигурна съм, че не е лесно всичко, през което трябва да се премине, важен е крайният резултат.  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 13, 2016, 09:59:15 »

Това че имаш едно детенце, едва ли прави цялото напрежение по-леко, за физическите "ефекти" да не говорим.

Отбивай се тук, споделяй какво те мъчи, дано пък така минат по-леко дните до моментът за резултата.

Аз си спомних, че живееше в Германия, затова споменах, че сигурно си в добри ръце.

Бих те посъветвала, дори само за психически комфорт, да им звъниш за всяко нещо, за което се притесняваш, като физическо неразположение.
Все пак това е режисиран процес и всичко е възможно, тези екипи, затова са там, да те следят.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines