Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 02:04:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В кой ден от седмицата ще бъде вашата сватба,гражданск  (Прочетена 193150 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 17, 2013, 01:22:17 »

И аз мисля, че Красно село е най-красивата. Ако не успеем да си организираме изнесен ритуал, и ние ще сме там.  smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 17, 2013, 10:52:09 »

за Красно село ритуалната знам, че от многооо рано трябва да се запазват часове. Когато се обадих да запазя за нашата дата някъде в началото на март ми казаха, че отдавна са запазени часовете за почивните дни sad
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: април 17, 2013, 11:30:41 »

Ние ще бъдем в Красно село на 20.07 - събота, после- Семинарията в 17,30ч. и в 19ч. ресторанта.

През февруари запазихме дата за ритуалната, точно защото се притеснявах, че ще бъде заето.
Бях за пръв път на сватба там преди повече от 15 години и още тогава си казах, че един ден и аз ще се омъжа на това място.
Много ми хареса, просторно, красиво, има място за паркиране и много симпатично паркче за снимки smile
Активен
dideto5
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #288 -: април 19, 2013, 08:31:12 »

Ние планираме да подпишем седмица преди сватбата-само с кумувете и родителите,в петък.Самата сватба ще е в неделя,тъй като нашия свещеник каза,че съботата не е за сватби,а е ден за почит на мъртвите... И какво да правим-изпълняваме!  Ashamed
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 19, 2013, 10:54:12 »

Честно казано това със съботните сватби и църквата го чух миналата година за пръв път  Oh my ...
Но какво да правя, като винаги съм мечтала за вечерна сватба, а събота е най-подходящия ден за това.. Ако исках да се съобразя с това твърдение трябваше или да променя времето на сватбата и тя да не е вечерна, и да е в неделя или да накарам всички да си вземат отпуск в петък/понеделник заради мен, та се отказах...
А и честно казано не се сетих тогава за варианта църковния брак да е в друг ден само с най-близките  pardon

Пък и в семинарията не споменаха нищо по случая, знам ли и аз, малко ми е кофти по въпроса, но пък не смогнах с всичко да се съобразя crazy
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #290 -: април 19, 2013, 11:33:13 »

Нашата сватба ще е в събота, църковния брак ще е в неделя, на следващия ден, стискайте палци роклята ми да не е много изцапана за следващия ден, че химическо в неделя трудно ще намеря, а държа да си облека моята рокля отново :-)
Активен
dideto5
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #291 -: април 19, 2013, 12:39:44 »

Нашата сватба ще е в събота, църковния брак ще е в неделя, на следващия ден, стискайте палци роклята ми да не е много изцапана за следващия ден, че химическо в неделя трудно ще намеря, а държа да си облека моята рокля отново :-)



Супер сте го измислили!!!  good
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: април 19, 2013, 15:59:59 »

Мрявка, не че искам да те притеснявам и разубеждавам, но с част от приятелките ми, които се омъжиха сме си говорили за състоянието на булчинските им рокли на другия ден и всички са ми казвали, че трябва да бъдат изпрани преди да се облекат отново Wink Най-вече се цапат от фон дю тен и торта ( ако се мацате с младоженеца)  pardon  Така че е хубаво да имаш резервен вариант Wink
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: април 20, 2013, 16:10:41 »

Нашата сватба ще е в събота и всичко ще е на един ден ритуална,църква и ресторант:)и аз това за събота го ùх миналата година,но ще е вечерна сватба и няма друг вариант пък и мн сватби се правят основно в събота
Активен
Salice
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 30, 2013, 21:50:59 »

Здраейте прекрасни бъдещи булки!  yahoo

След по-малко от месец и аз ще съм булка! yahooyahooyahoo
Нашата дата е 11 май (събота). Тогава ще имаме само изнесен ритуал и самото празненство в ресторанта.
Предния ден ще подпишем само с кумовете, а на следващия ден в неделя ще ни е църковният брак.

Не знам дали има много булки за 11 май, но това е една много "сложна" дата. Имахме си много нерви с нея.
След като си я избрахме и капарирахме почти всичко, малко след това я обявиха за работен ден  Oh my ... Това си беше удар под кръста. Променяхме програмата, изместихме всичко за да започнем по-късно, за да могат тези, които са на работа да дойдат.

После пък, понеже нервите ми бяха малко, се оказа, че 11 май ще е ден за размисъл (преди изборите на 12 май). И цялата рода ми се обади да ми каже, че сватбата е провалена, понеже е забранена консумацията на алкохол в деня за размисъл  shok angry cray Направо ме побъркаха....

Както и да е, сега всичко е наред. Алкохол ще има  Bravo

Съжалявам за дългия пост, но ми е много наболял този въпрос!   girl_impossible
Активен
dideto5
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #295 -: май 01, 2013, 13:00:37 »

Олеле,ама че бъркотия!  girl_impossible Важното е ,че всичко се е подредило!!!  pleasantry
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #296 -: май 01, 2013, 13:02:35 »

Аз на вае място директно щях да я сненя датата, човек трябва да гледа да си спестява главоболия, но мн хубаво, че сте успели да обърнете нещата във ваша полза!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: май 01, 2013, 13:42:36 »

и аз бих я отложила smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: май 01, 2013, 13:52:33 »

Само да кажа, че не се заяждам с никой и не искам да правя конфликти, просто си изразявам мнението.
Защо да я отлагат? Те са планирали сватбата толкова време и това, че насрочиха изборите тогава трябва да ги спре? Те ако не бяха сега изборите, щяха да са юни-юли и какво тогава някой друг трябваше де си смени датата така ли? Който ги уважава ще отиде, ако мой близък се жени и искам да отида ще отида, ако ще аз да съм се кандидатирала на тези избори.
Нашата сватба е в неделя, защото аз казах, че в събота за мен не е ден за сватби и няма да се омъжа тогава. Много хора ми казаха, ами то е неделя на другия ден голяма част ще са на работа, еми който иска ще дойде и ще намери начин!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: май 01, 2013, 14:01:05 »

И аз не бих отложила сватбата по тези причини. Всички хора, които оценяват събитието, не биха го пропуснали. А алкохолът на частни партита не е забранен.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines