Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 19, 2024, 14:56:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В кой ден от седмицата ще бъде вашата сватба,гражданск  (Прочетена 192571 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 17, 2012, 08:42:36 »

ние сме в събота, традиционно ;-)
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #181 -: юли 17, 2012, 09:25:23 »

Почти вечерна сватба в неделя  Girl_hide
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #182 -: юли 17, 2012, 12:25:38 »

Сватбата ни ще бъде в петък, почивен ден е и гостите ни от други градове ще могат да пътуват ....

И нашата така  smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #183 -: ноември 30, 2012, 22:14:27 »

    Всеки сам си преценява в кой ден от седмицата предпочита да е сватбеното му тържество. Аз скоро бях на една неделна, вечерна сватба и искам да споделя впечатленията си от нея. Истината е, че някак се усещаше, че следващият ден е работен и съответно повечето гости не можаха да се отпуснат и да се веселят спокойно. Ограничаваха се от алкохол и рано започнаха да си тръгват.
 Ние много държим хората да се отпуснат и да се забавляват на нашата сватба и по този повод никога не сме искали да е в неделя. Както казах обаче, всичко си е въпрос на лични усещания и предпочитания! smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: декември 01, 2012, 02:44:01 »

Сватбата ни ще бъде в петък, за да не се притесяат гостите и да не бързат да си тръгват. А и това е денят на Венера - богинята на любовта blush
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #185 -: декември 02, 2012, 16:48:31 »

Аз като върл противник на съботните сватби и фен на Неделята, (което е видно от предишните ми постове по темата), искам да изтъкна още един недостатък на съботните сватби, който се появи напоследък. Всички знаем за последните промени по отношение на парко-местата в центъра. Синята Зона е вече 2лв. на час. При това за не повече от 4часа. Вече е валидна и в Съботен ден. Вече има и Зелена Зона която обхваща по-голяма част от бившата Синя, и тя е 1лв. на час. Някой знае ли колко църкви, ресторанти и ритуални зали попадат в така наречените Синя и Зелена Зона??? Ха наздраве и да Ви е честито. tease tease tease
« Последна редакция: декември 02, 2012, 16:52:33 от AIVEN » Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: декември 02, 2012, 17:02:30 »

    Всеки сам си преценява в кой ден от седмицата предпочита да е сватбеното му тържество. Аз скоро бях на една неделна, вечерна сватба и искам да споделя впечатленията си от нея. Истината е, че някак се усещаше, че следващият ден е работен и съответно повечето гости не можаха да се отпуснат и да се веселят спокойно. Ограничаваха се от алкохол и рано започнаха да си тръгват.
 Ние много държим хората да се отпуснат и да се забавляват на нашата сватба и по този повод никога не сме искали да е в неделя. Както казах обаче, всичко си е въпрос на лични усещания и предпочитания! smile
good Напълно подкрепям  smile Събота ще да е  Wink
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #187 -: декември 03, 2012, 15:32:56 »

И ние сме за събота smile Само че нашата събота се оказа работен ден и го разбрахме една седмица след като капарирахме всичко... sad Дано да не се отрази много на гостите....
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #188 -: декември 03, 2012, 16:21:35 »

И ние сме за събота smile Само че нашата събота се оказа работен ден и го разбрахме една седмица след като капарирахме всичко... sad Дано да не се отрази много на гостите....
И на Вас да Ви е честито!!!
Това е поредния недостатък на съботните сватби. Поне няколко Съботи в годината се отработват, други три Съботи пък е задушница. Като ги извадиш от общо 30те уикенда, през които може да се венчаете през годината,- това си е около 25-30%. С други думи Неделите са повече от Съботите. Което прави Съботите по комлицирани и натоварени, тоест ще имате малък % за избор от към ресторант, църква, ритуална зала, и т.н. защото повечето ще са заети. Bravo Bravo Bravo
Активен
illane
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #189 -: декември 03, 2012, 16:39:51 »

Ами така е наистина. Само че ние сме от два доста далечни края на България и където и да направим сватбата, все за някой ще е далече и затова решихме да е съботна сватбата, че да може поне на другият ден да не са на работа хората, ами да се прибират който от къде е.  smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #190 -: декември 03, 2012, 17:52:06 »

Ами така е наистина. Само че ние сме от два доста далечни края на България и където и да направим сватбата, все за някой ще е далече и затова решихме да е съботна сватбата, че да може поне на другият ден да не са на работа хората, ами да се прибират който от къде е.  smile
Съчувствам ти наистина.  give_rose Това с пътуването от далече е голям проблем и винаги е било. Не знам дали някога ще се реши. Освен че някой младоженци настаняват гостите в хотел. Но това не всеки може да си го позволи, а и не всеки може да отдели 2 дни за Сватбата на близък или роднина. Вие сте се опитали да решите проблема като направите сватбата в Събота, но както виждаш и това не е помогнало. give_rose
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: декември 03, 2012, 20:42:32 »

Здравейте,
нека и аз да ви споделя - винаги съм си мислела за сватба в събота.За съжеление не всичко, което искаш става в живота. В Пловдив се правят ужасно много сватби и ето ни нас - от Събота отиваме в Неделя и знаете ли какво- радвам се че има още хора които вярват, че деня от седмицата е просто е една подробност. Избрахме си дата 07.07.2013- страхотна дата и разбира се гостите, ако ни обичат ще намерят време за нас, все пак когато си информиран от рано почти всичко се получава.Така, че дали е Петък, Събота, Неделя- убедена съм , че най-близките хора ще бъдят с Вас smile smile smile
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: декември 10, 2012, 13:54:13 »

Привет на вече омъжени и неомъжени сладурки  girl_wink girl_wink girl_wink
ние с моя мъж си избрахме датата 06.09.2013 г. - петък е, но какво от това, национален празник и винаги почивен ден  blum blum
а и както казва artemida77 малко преди моя пост "Сватбата ни ще бъде в петък, за да не се притесяат гостите и да не бързат да си тръгват. А и това е денят на Венера - богинята на любовта"
« Последна редакция: декември 10, 2012, 13:57:03 от stasynka » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #193 -: декември 10, 2012, 14:04:27 »

Почти вечерна сватба в неделя  Girl_hide
И ние така бяхме Girl_hide Не знам защо, ама аз много държах да е в неделя blum А и църквата признава този ден за венчавки smile Даже са ми казвали, че преди изобщо не се е споменавало за друг ден от седмицата и всички са били в неделя smile
« Последна редакция: декември 10, 2012, 14:16:00 от casky » Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: декември 10, 2012, 17:09:55 »

Нашата ще е дневна в неделя :-)
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines