Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 10:13:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 331287 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 25, 2009, 12:10:18 »

Я сега да се изфукам с дивана, масата и столовете, които са в трапезарията. Фук, фук...  blum

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/plamik/remont/Picture+411.jpg.html?action=gallery
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 25, 2009, 19:33:01 »

Лелее, много са хубави  Bravo Bravo Bravo
Обаче и цветовете оказват много голямо значение - така като ги гледам и едно слънчево ми става. И този прозорец отзад придава страхотен стил на кътчето.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #167 -: юни 26, 2009, 10:33:06 »

plamik, страхотно слънчево кътче сте си направили  yahoo yahoo yahoo адски много ме кефи, а цветовете са  girl_in_love Със здраве и любов да си живеете в този дом, много много ме радва !!! 
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 26, 2009, 10:34:59 »

Благодаря ви момичета и аз съм си влюбена в дивана и столчетата.  danceg
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #169 -: юни 26, 2009, 10:51:37 »

plamik, има защо  Wink Ние също си порачахме трапезен ъгъл по наши размери /стената е ъгъл от 2,10 на 2 където ще бутнем диванчето с точно тези размери/ и го очакваме в началото на юли. Като видях вашия ъгъл се успокоих, че не само аз съм искала такъв диван, предвид че наред ми казваха колко били демоде трапезните ъгли  girl_impossible но пък като си правим трапезария, в която и сега се заседяваме най-много, какво друго да сложа освен удобно диванче, подходящо и удобно и за хапване  pardon Също сме се спрели на оранжева дамаска и чакам резултата с нетърпение, че сме избирали всичко по картинка  pardon

Ето да пусна тук нашата кухня в етапа, в който се намира сега. Предстои осветление да се вгради и да се сложат контактите, но въпреки тези "липси", вече си я ползваме  Wink

http://picasaweb.google.bg/kakaqka/Kuhnya?authkey=Gv1sRgCLT_upPhoYf67gE#

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 26, 2009, 11:00:08 »

Кате, Пламик, страхотни са ви кухните.Аз също харесвам по-топлите пастелни цветове и мога да ви кажа, че направо ме спечелихте.А Плами диванчето е перфетно, много е готино, слънчево, а и този кръгъл прозорец зад него, много добре се е получило good Кате и аз съм любител на ъгловите дивани за трапезарии особенно когато става на въпрос за малки помещения.Става много красив кът и функционален.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 26, 2009, 11:03:07 »

пате-мате , и вашата кухня много ме радва. Даже не се забелязва, че тук-там няма контакт.  give_rose Пожелавам ви със здраве да си я ползвате и само вкусотийки да си правите там. Относно трапезните ъгли...ами като по новото строителство няма кухня и хол отделно си мисля, че всеки си търси лесното. Няма как на такова малко пространство да сложа и трапезна маса, и холова масичка , че и диванче. Определено си права, че това е стаята, в която се заседяваме най-много и държа да ми е удобно. Нашето диванче даже се разтяга и може да посрещаме гости...
Ще чакаме снимки от диванчето.....  Wink

магито, благодаря! А относно кръглия прозорец имах щурата идея да му направя лъчи, като на слънце. За сега обаче се отказахме, но...знае ли човек кога ще ми дойде музата...

Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #172 -: юни 26, 2009, 11:07:35 »

Супер идея plamik, когато и да ги направиш тези лъчи, ще стои прекрасно и още по-слънчево  Sunshine и се радвам, че ти харесва нашата кухничка  give_rose

магито, мерсиииии  give_rose Така съм и аз/ние с цветовете и единственото тъмно нещо в новия ни дом ще бъде телевизора  blum
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 26, 2009, 11:39:44 »

 Плами много ви е слънчева и зареждаща с енерия къщата. Bravo Bravo Bravo. Колкото до дивана направо е 6+. Дамаската много ми хареса. smile
 
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #174 -: юни 26, 2009, 13:41:59 »

Кате,поздравления!
Искам да ти кажа ,че имаме еднакъв вкус,за моята кухня и аз съм се спряла на точно такъв цвят,а още повече се зарадвах като видях вратата ,и нашата е същата само ,че е тъмна и стъклото е странично..Ако не ти представлява трудност би  ли ми казала /ако ти е удобно и на лични/колко ви струваше кухнята.И съвет за електроуредите.Вашите колко струваха ,от къде ги взехте, ние трябва да купим всички уреди за кухнята и искаме да вземе от тези големи хладилници със бар и вода и лед.Дано и в БГ има оферти както тук.В момента тук при нас има страхотни оферти от порядъка на  1000 евро, но говорим за енергиен клас А+,АА+
« Последна редакция: юни 26, 2009, 13:46:46 от juji » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #175 -: юни 26, 2009, 14:02:58 »

juji, радвам се, че имаме сходен вкус smile Нашата кухня е правена от познати с малка надценка. Ще ти пиша на лични за цените. Въпреки че е малка, кухнята е наджъчкана с добър обков и механизми, нещо много важно за експлоатацията на шкафовете в годините. Така всички вратички имат плавни механизми за прибиране, двата ъгъла горе и долу са с чупещи ъглови вратички, стъклото и плътната част над него са също с двойночупещи вратички, чекмеджетата, кошницата за бутилки ... всичко и е наистина много удобна за използване  good Обещавам да ги снимам в детайли, тъй като тези снимки /последните на почти готовия вид/ съм ги правила заради цветята, а не заради кухнята  blush   

За уредите, държахме на made in Germany най-вече и затова избрахме AEG. Разбира се Bosch е много добър вариант, но и по-скъп. Купени са от Техномаркет, защото имаме карта за % отстъпка  Wink
Аспиратора, мивката и батерията са от Leks Group - http://www.leksgroup.com/ Изключително съм доволна и предоволна от мивката и батерията!!! Батерията има опция за миене на струя и като дъжд /супер удобно за миене на салатки и плодове/, също така се изтегля.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #176 -: юни 26, 2009, 15:26:26 »

искаме да вземе от тези големи хладилници със бар и вода и лед

juji, ако не сте зависими от студена вода и кубчета лед, бих те посъветвала да не правите тази грешка.
Правя уговорката, че ние студена вода и лед не използваме (освен в много редки случай...) и с тази уговорка искам да кажа, че по-недомислено, голямо, неудобно, непрактично, мястозаемащо, нищо непобиращо нещо просто не съществува. Още се разтрепервам като се замисля за това 180 килограмово чудовище в кухнята ми, което заема място за два хладилника и в същото време нищо не събира (по мой критерии). Освен пустата гъзария, тия хладилници друг смисъл нямат! Да не говорим, че трябва да се свържат с водопровода (защото водата трябва да идва под налягане), т.с. не може да се постави където и да е.

пате-мате, много ви е хубава кухнята  Bravo
« Последна редакция: юни 26, 2009, 19:46:50 от KlaraFina » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 26, 2009, 15:58:32 »

Пате-мате - чудна кухня!!! Браво на вас! Пожелавам ти много да и се радваш, но да не прекарваш твърде дълго време там  tease

Ние имаме хладилник с диспенсър на вода и лед и нарочно взехме такъв, защото аз вода само от там пия. Леда не го използваме много често, но е удобно, особено като имаме гости. Кларафина, аз не мисля, че гладилника става по-голям заради тази своя екстра. Ако го нямаше това, пак толкова голям хладилник щях да взема. На практика секцията, която е за водата и леда е на вратата за камерата/фризера и дори и да го няма, пак ще я имаш тази врата. Може би европейските модели са коренно различни. Аз съм страшно доволна от хладилника ни. Търсих нашия модел, но вече го няма на пазара. Но е 1 към 1 с този:

А това е в реална обстановка (не е моята кухня):


« Последна редакция: юни 26, 2009, 17:07:05 от ellie_bellie » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #178 -: юни 26, 2009, 17:40:36 »

ellie_bellie, точно това имам предвид, че хладилника е огромен (90 см), а двете помещения (хладилник и фризер) са супер тесни и нефункционални. На мен поне нищо не ми е удобно да наредя в него (дори една тавичка не побира), а така си мечтаех за гигаааадскии хладилник. Да не говорим, че аз използвам фризера страшно много, а устойството за вода заема една трета от мястото в него. Много хубаво, че използвате вашия по предназначение, ние не го правим и аз сега си скубя косите... че оставих избора на мъжа ми. Всъщност това, което исках са отделни цял фризер и цял хладилник. Заемат само 30 см повече място, но пространството в тях е поне два пъти повече.

Момичета, мислете внимателно като купувате такива неща, че струват цяла камара пари а е добре и работа да вършат.

П.П. И тия снимки с препълнени подредени хладилници хич да не ми ги показват, а да дойдат вкъщи и да ми обяснят с колко движения ще извадя нещо, което стой най-отзад и по колко пъти трябва да пренареждам за да си побера седмичното пазаруване (а все още сме само двама....).

Леле, съжалявам момичета, ама година и половина още го преживявам тоя хладилник. Спирам да ругая ситуацията.
« Последна редакция: юни 26, 2009, 19:48:11 от KlaraFina » Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 26, 2009, 17:55:07 »

Ние сме с обикновен хладилник сега, без диспенсър и не мога да споделя опит. blush

Но един ден се загледах магазин за техника и имаше този вид - отново хладилник с френски врати, диспенсер и фризер. Допадна ми. Дали ще е по-удачен вариант като големина? Някой с опит? Обикновено имам поне 1 тенджерка + тава + други купи.
« Последна редакция: юни 26, 2009, 17:57:38 от Anichka » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines