Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 09:02:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Gergancheto !!!  (Прочетена 19256 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 14, 2009, 11:25:56 »

Ти вече си тръгнала да я осъществяваш и съм сигорна че ще го постигнеш щом си се захванала няма пускане
Благодаря ти за отговорите give_rose
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 20, 2009, 10:12:19 »

Гери,хайде и от мен няколко питанки blum
1-Представи си,че тези дни разбереш ,че си  :pqz:как ще реагираш и какво ще се промени?
2-Любим цвят,с който обичаш да се обличаш ?
3-Каква музика обичаш да слушаш?
4-Имала ли си разочарования в любовта,преди да срещнеш съпруга си?
5-Отделно ли живеете двамата или с още някой?
6-В коя болница работиш?

Ако  се сетя още нещо пак ще питам blush
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 20, 2009, 10:32:57 »

Гери,хайде и от мен няколко питанки blum

Хайде, за мен ще е удоволствие  give_rose


1-Представи си,че тези дни разбереш ,че си  pqz как ще реагираш и какво ще се промени?

Ами няма да съм на 100% щастлива, защото ми се иска бременноста ми да е планувана, да съм се пазила от задимени помещения и т.н, а аз напоследък по празниците си попиивах, седях сред пушачи, спазвах диетата на Пиер Дюкан и така...правих 250 вредни неща за една бременна, тъй че се надявам да не съм  pqz А относно това какво ще се промени - всичко! Отношението ми към живота предполагам, но се надявам да НЕ спирам да уча!  girl_wink


2-Любим цвят,с който обичаш да се обличаш ?

Черно, вярвам че по какъвто и повод да заложа на черното няма да сбъркам + това много вталява  good Иначе обичам и червено и лилаво  girl_wink


3-Каква музика обичаш да слушаш?

Хмм банално е да кажа всякаква, ама май си е така  blum Слушам българска поп музика, чалга, български стари хитове, дискотечна музичка, рок, просто наистина зависи от мястото и настроението, имам си музика за в колата, имам си музика за вкъщи - сутрин, обяд и вечер, имам си музика за едните приятели, за другите приятели, за дискотека и т.н. Може би не харесвам само РАП (обаче "Ъпсурт" си ги слушкам  blum )

4-Имала ли си разочарования в любовта,преди да срещнеш съпруга си?

Ммм да, от най-голямото разочарование и болка в любовта ме измъкна именно съпругът ми  good Тъй че имала съм едно голямо разочарование  Wink

5-Отделно ли живеете двамата или с още някой?

Ами значи ние сме в едно малко блокче на 4-ри етажа, майка му и баща му са на първия, а ние на 4-тия. Живеем отделно, отвреме навреме слизаме при тях за по някой друг ден, но катоо цяло живеем сами. Парадокса е че те са в 4-ти стаен апартамент, а ние в една стайчка и кухня  pleasantry  Надяваме се един ден да си ги сменим така както обещаха  преди сватбата  blush

6-В коя болница работиш?

Във Враца, тя си е една  blum

Благодарско за интересните въпросчета  Flower
[/b]
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 23, 2009, 02:55:28 »

Гери, още няколко въпроса от мен, ако разбира се нямаш нищо против...

- Ако ти се даде един ден,който трябва да бъде прекаран с някоя известна личност,коя ще е тя и защо?
- Имаш ли приятел,на когото можеш да се обадиш посреднощ,без да те напсува или да затвори?
- С какво те задържа родния ти град да останеш или ако пътуваш да се връщаш винаги там?
- По какъв начин Явор се обръща към теб? А ти към него?
- По-десетобалната система,каква оценка си поставяш като домакиня и каква като съпруга?

Това е от мен, засега!
« Последна редакция: януари 23, 2009, 02:58:22 от Рени » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 23, 2009, 10:49:56 »

Гери, още няколко въпроса от мен, ако разбира се нямаш нищо против...

Ооо даже ми е приятно мила  good

- Ако ти се даде един ден,който трябва да бъде прекаран с някоя известна личност,коя ще е тя и защо?

Бих прекарала един ден със Слави Трифонов ( и екипа му sarcastic ) защото ги харесвам, защото ми е интересно как протича един техен ден, защото мисля че би ми било забавно  pleasantry


- Имаш ли приятел,на когото можеш да се обадиш посреднощ,без да те напсува или да затвори?

Имам, братовчедка ми (беше ми кума на сватбата). Тя е този човек! И майка ми (всъщност всички мой и на Явор роднини) good

- С какво те задържа родния ти град да останеш или ако пътуваш да се връщаш винаги там?

Само и единствено близките и роднините ме задържат, но града като град - не  NO

- По какъв начин Явор се обръща към теб? А ти към него?

Ами той към мен - мило и мишенце, аз към него  мило и "Яворе ела тук веднага" (ама това е като е направил някоя пакост  laugh )


- По-десетобалната система,каква оценка си поставяш като домакиня и каква като съпруга?

Ами като домакиня мъча се да се справям, но покрай тия изпити много ми е трудно - тъй че към настоящия момент около 5 бих си дала  blush
Като съпруга - 9 (да не съм съвсем нахална  blum )

Рени още веднъц благодаря за интересните въпроси  girl_wink


Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 23, 2009, 17:22:08 »

Гери, благодаря за отговорите. С малко думи много неща си казала.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 27, 2009, 19:26:37 »

Гериии аз реших да поразбудя малко тази темичка и те чакам на горещия стол! pardon

1.Какво би искала най-много да направите заедно с мъжа ти?
2.По какъв начин се промени живота ти след като разбра,че ще ставаш мама?
3.Как се обръща мъжът ти към твоята майка и към твоят баща?
4.Колко време стоиш под душа?
5.Суеверна ли си?

Хайде стига толкова вече,мисля,че е достатъчно! blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 27, 2009, 20:06:03 »

Роси вие с Вер сериозно сте се заели да събуждате стари теми  blum


1.Какво би искала най-много да направите заедно с мъжа ти?
 


В краткосрочен аспект - да отидем някъде само двамцата, че вече ми липсват интимните мигове с него  heart В по дългосорчен аспект - искам заедно да отгледаме умно, здраво и възпитано детенце, искам да си купим наш дом, ей такива неща искам да направим заедно
good


2.По какъв начин се промени живота ти след като разбра,че ще ставаш мама?
 


Ами всичко ти се променя, почваш да поставяш малката гъбка на първо място, нейното здраве и това то да се чувства добре заемат челно място в живота ти. Постоянно мисля дали това което правя е най-доброто за него
  good


3.Как се обръща мъжът ти към твоята майка и към твоят баща?


Все още никак, това ни е болна тема и на двамата
  girl_impossible


4.Колко време стоиш под душа?
 


Докато не се свърши топлата вода в бойлера  funnytooth За което си отнасям после критики, ама седя колкото може по дълго време  blum



5.Суеверна ли си?
 


Май по скоро - не...или донякъде, за много малко неща. Но ако трябва да избирам между "да" и "не" , то определено - не  Wink


Ако се сетиш още нещо питай, за мен е удоволствие  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 27, 2009, 20:29:28 »

Гери, честно казано аз не съм се заела просто ей така да събудя старите теми,а просто се сетих, че има теми на съфорумки, които вече 2 години не са писали в тая, а са станали мами, имат семеен живот зад гърба си и има какво да кажат  good
Айде така и така съм тук, да те питам туй-онуй  give_rose

1. Мила Гери, старите съфорумки ги питах -променили ли са се след две години брак? -теб те питам -как се виждаш след две години?
2. Мислиш ли че ще намирате време за романтика с мъжа ти, дори и когато дечко се роди  tease?
3. Кой са най-големите ти страхове относно това да си мама?
4. Лесно ли прощаваш?
5. Какво си мислиш сутрин щом отвориш очи?
6. Кое или кой би те изкарал извън нерви, но до там, че после да съжеляваш за последиците от избухването ти - толкова извън нерви  shok
7. Имаш ли истински прятели на които можеш да разчиташ?


Айде стига ти толкоз  Girl_hide
« Последна редакция: октомври 27, 2009, 20:51:26 от Вероника » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 27, 2009, 20:33:27 »

Благодарско Гери за отговорите! give_rose
Ще оставя малко и за утре,та да не е всичко наведнъж иначе съм си подготвила въпросчета! blum
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 28, 2009, 13:22:38 »

Хаха, айде и аз цоп тук, да поизмъчвам малко съфорумката  yahoo...

1. Обичаш ли да оставаш сама ? Защо?
2. Коя е любимата ти гозба? А можеш ли да си я приготвяш сама?
3. Коя е неосъществената ти мечта, въобще има ли такава?
4. Мислила ли си си като малка за момента, в който трябва да създадеш семейство и деца? Как си си го представяла? Същото ли е сега?
5. Удряла ли си шамар на някой? Защо?
6. Когато си нервна по-скоро би крещяла или напротив – би си замълчала и би си похапнала шоколад?
7. Ранчо на морето или замък в планината?
8. Непредсказуеми моменти или планиран ден?
9. 3 думи които те определят най-добре!
10. Коя е песента, която може да те разплаче? А филмът?

Дано не съм те затруднила много smilesmilesmile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 28, 2009, 18:35:02 »

1. Мила Гери, старите съфорумки ги питах -променили ли са се след две години брак? -теб те питам -как се виждаш след две години?

Ами надявам се да се дипломирам успешно след две години, надявам се дребчо да е порастнал безпроблемно и искрено се надявам да сме поне крачка напред към мечтата за собствено жилище  good



2. Мислиш ли че ще намирате време за романтика с мъжа ти, дори и когато дечко се роди  tease?


Ами Верче ако трябва да съм честна ние и сега трудно намираме време един за друг, надявам се тогава да ни е по-лесно а не по-трудно, иска ми се да се сплотим около бебчо и това да бъдат нашите интимни мигове, такива на усамотение и нежност  give_rose


3. Кой са най-големите ти страхове относно това да си мама?


Честно ли? На тоя етап здравословни... много се притеснявам как бих реагирала в спешна ситуация, недай боже  girl_impossible Иначе мисля си и за възпитание и т.н. но като че ли на този етап повече ме тревожи това което ти споменах  sad



4. Лесно ли прощаваш?


Относително е, може би зависи на кого трябва да прощавам. По скоро съм от типа хора дето прощават, прощават докато накрая и от дребно нещо е способна да прелее чашата ми pleasantry Но веднъж кажа ли че мен някой не съществува това е така, категорична съм в решенията си  Wink



5. Какво си мислиш сутрин щом отвориш очи?


Напоследък колкото и да банално да звучи се събуждам с мисълта за бебчо, най-често "Я, пак рита дребния, добро утро слънчице"  give_rose Аз много, много не си говоря с него, но "добро утро" и "лека нощ" не пропускам да му кажа  blum


6. Кое или кой би те изкарал извън нерви, но до там, че после да съжеляваш за последиците от избухването ти - толкова извън нерви  shok


Глупави хора, ама такива дето са си природно глупави, значииии побеснявам. Знам че е крайно, ама не може студентка втори курс да каже "след раждането плацентата отива в подБЕДРЕНАТА дъга"  diablo И това ти говоря не е грешка на езика..... еми побеснявам, а още повече побеснявам че накрая примерно има петица по акушерство  diablo Но не съжалявам за това че съм избухнала  pardon



7. Имаш ли истински прятели на които можеш да разчиташ?


Да - мъжа ми, братовчедка ми, майка ми и майката на мъжа ми  heart

Верчооо благодарски много ми беше приятно  Flower



Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 28, 2009, 19:57:15 »

1. Обичаш ли да оставаш сама ? Защо?

Обичам, защото ми е хубаво, отпускам се и правя любими неща, обичам да си взема цял шоколад и да си го изям без да се чувствам виновна  blum

2. Коя е любимата ти гозба? А можеш ли да си я приготвяш сама?

Хмм затрудни ме, аз много неща обичам - обичам пилешка супичка, шкембе, картофки всякакви и почти всичко мога да си приготвям сама  good

3. Коя е неосъществената ти мечта, въобще има ли такава?

Ами за сега мечтата за мой дом, цял живот съм си мечатала да живея в къща с голям двор и поне две кучета и три деца  blum Та за сега това ми е неосъществена мечта  good

4. Мислила ли си си като малка за момента, в който трябва да създадеш семейство и деца? Как си си го представяла? Същото ли е сега?

Ами същото като отношения, много съм доволна от отношенията по между ни - между нас с мъжа ми, между мен и свекърва ми и т.н. Цари едно спокойствие и една приятна атмосфера, която ме радва и която съм си представяла винаги, относно материалната страна на нещата виж въпрос 3  blum

5. Удряла ли си шамар на някой? Защо?

Удряла съм на мъжа ми без да искам, ей така на шегичка, ама съм говедце и не мога да си преценя силата blush  Иначе съм удряла и на разни мухльовци, ама това беше в пуберските години  blum


6. Когато си нервна по-скоро би крещяла или напротив – би си замълчала и би си похапнала шоколад?

Много е относително какво и кой ме е изнервил, на по близък човек по скоро бих се разкрещала, с другите си мълча търпеливо, запомням и после ... си го връщам ако е нещо което ме е засегнало лично. Но общо взето ако замълча е по гадния вариант  nea
 

7. Ранчо на морето или замък в планината?

И палатка да е, ама да е на морето... то е моя любов  good


8. Непредсказуеми моменти или планиран ден?

Непредсказуеми моменти, нещо това с планирането поне на мен никога не ми се получава  pleasantry

9. 3 думи които те определят най-добре!

Коректна, искрена, състрадателна  good


10. Коя е песента, която може да те разплаче? А филмът?

Авеню - Бягство  good А филм.... офф тоя как ми излезе от главата с Дакота Фанинг и Дензъл Уошингтън  crazy Катос е сетя как му беше името ще ти кажа  Girl_hide


Благодаря Стаси, за мен беше удоволствие  give_rose

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 28, 2009, 20:15:32 »

Благодаря за отговорите  give_rose

Очаквай нова порция скоро smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 13, 2010, 10:13:25 »

Хоооп ето ме и мен отново тук и започвам да подклаждам огънчето за сотлчето ти Гериии! blum

1.Склонна ли си да оставиш Диди за повече от 1 ден на гости при дядо и баба й?
2.Кое най-много те притеснява относно бъдещето на Диди?
3.За какво мечтаеш сега на този етап от живота ти?
4.Кое надделява повече в теб,че си песимистка или оптимистка?
5.Винаги ли си честна със спруга си?
6.Какви са твоите принципи?
7.Мечтателка или реалистка си?
8.Как би се почувствала,ако си в много труден за теб период и имаш нужда от приятелско рамо,а всичките ти приятели ти обърнат гръб?
9.Можеш ли без приятели?

Ами това е за сега от мен и се надявам да не съм те затруднила много! give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines