Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 16:33:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 139965 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: декември 18, 2008, 17:52:21 »

Абе забелязала съм двама сина ли са ужасни свекарви
Друго е да има 1 щерка някакви забити са ми цял живот покрай мъже
О повярвай ми не е гаранция !
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: декември 18, 2008, 17:54:16 »

Да де да нее задължително smile
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: декември 18, 2008, 18:03:41 »


Абе забелязала съм двама сина ли са ужасни свекарви
Друго е да има 1 щерка някакви забити са ми цял живот покрай мъже
Ааааааааааа.........абсолютно не съм съгласна. Бъдещият ми мъж им брат, но кандидат- свекърва ми е много готина жена- виждам я през ден и никога не ми е казала нещо на "въпреки". nea
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: декември 19, 2008, 09:08:30 »

в интерес на истината моята свекърва не ме е лишила от нищо, и даже много си ме глези  yahoo
купува ми неща с повод и без повод  yahoo немога да се оплача от нея като цяло.  pardon
Коледа, Нова година, Рожден ден, Имен ден - НЯМА ГРЕШКА жената.  pardon

И мойта е така с подаръците, все нещо ми е купила, я чехли за вкъщи, я шоколад  pleasantry За празниците най често ако не е сигурна какво да ми купи ми дават "пликче"  blum Немога да се оплача, е дразни ме някой път, но все пак да не забравяме че е майка на съпруга ми, че сме различни хора, различни поколения, не ни свързва абсолютно нищо (освен милото)... в смисъл не сме се събрали с нея от общи инетреси ами просто сътбата ни е събрала, тъй че трябва да се научим да живеем някакси в мир и разбирателство...
Да ви разкажа снощи какво ме подразни, но го приех от веселата страна. Отиваме ние с мъжа ми в тях и тя "айде да сядаме да вечеряме" и явор и казва "ама ние сме яли вече" и тя "Е КЪДЕ СТЕ ЯЛИ"  crazy и аз и викам "ми в комшията къде може" и тя се усети, че това което каза прозвуча доста тъпо, въпреки че като го пиша не е толкова странно, но съпроводено с поглед и интунация беше доста кофти, все едно аз съм негодна да сготва или и аз незнам....какъв беше тоя тъп въпрос дето и хрумна  girl_impossible
Иначе за рождения ми ден от нея първо 20 лева за да почерпя колежките си от университета по кафенце, после ми даде вече 50 лв, баща му ми даде 100 лв, баба му и тя, дядо му на явор и той  pleasantry Немога да се оплача от семейството му,...просто трябва да свикнем със странностите на хората  blum
Любим израз на мойто свекърве е "За какво да се сърдя като знам че ще ми мине"  Xixixi
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 19, 2008, 09:33:43 »

Герганче и при нас е така, само да отидем и се почва искате ли нещо за ядене, да слагам ли масата?И като напълни едни кутии с манджа да си имаме.Ама вече и свеикнах и като знам, че ще ходим натам не готвя, така хем аз си почивам и имаме храна за няколко дни и тя е доволна, че е помогнала.
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: декември 19, 2008, 09:39:16 »

Мъжът ми има брат.Е да ви кажа свекърва ми е страшно ревнива и към двамата си сина. Може би, защото вниманието на синовете и е насочено и към мен, а тя е свикнала  внимането да е изцяло за нея.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: декември 19, 2008, 10:46:36 »

Моят мъж има и брат и сестра. Свекърва ми ревнува тях, но не й милото. Абе странна работа са това свекървите. Моята направи една изцепка от рода на "Сина ми Пламен това, дъщеря ми Мирослава онова.... и при въпрос от страна на вуйчо ми съвсем в кръга на шегата, а Иво да не е осиновен? и тя "А, да и Иво ми е син" crazy crazy crazy crazy crazy

Гери, да ти кажа честно много ти завиждам за свекърва ти. И много хубаво си напарвила, че си погледнала изцепката й от комичната страна. good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: декември 19, 2008, 12:00:07 »

Е Ренка ти представяш ли си да се бях хванала за тия нейни думи, щеше да стане егати скандала. Щот наистина много тъпо прозвуча  "Е къде сте яли?!" pleasantry Ама нали ти казвам просто някой път или го пускам да ми мине покрай ушите това дето е казала или го обрщам на майтап  pleasantry
Все пак е медицинска сестра и малко или много е по-сърцат човек  heart
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: декември 19, 2008, 12:14:24 »

Гери и моята ме дразни само с това всеки път щом отидем яли ли сте да ви сложа ама що нещете ма какво сте яли хич не се усещат маму стара що така  nea
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: декември 19, 2008, 12:23:35 »

Незнам Диде, може да си мислят че сме ненаучени  blum (да не кажа неграмотни че звучи гадно)  blum
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: декември 19, 2008, 12:28:08 »

Цялата работа е да не би да не са наядени мамините момченца че те са ги свикнали докато отворят устичка  мама да пъха в устата дано ако имам момче не стана такава че ще се грумна
Те затова мажете винаги сравняват какво правиш с мама
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: декември 19, 2008, 12:33:47 »

Момичета не приемайте толкова буквално загрижеността на свекървите ви. Това са бели грижи .
Та тя майка ми е същата и добре че не съм и снаха а дъщеря  funnytooth  Какво ядахте, хм, ми какво ще ядете като се приберете, все едно дъщеря й не може да врътне една манджа. И като и кажа, тя не бе маме, аз да не се товариш smile
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: декември 19, 2008, 12:37:49 »

ама момичета много се впрягате на това за яденето. Моята майка (както и майката на Жоро) винаги се стараят да ни сготвят нещо всеки път като отидем - просто защото са майки, а не защото аз не умея и стоим гладни през другото време. Просто това си е техния начин да ни "обгрижват". По същия начин по който баща ми винаги ни проверява дали сме добре финансово (не че заплатите ни не са по-високи от неговата на моменти, но това е неговия начин да покаже загриженост).
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: декември 19, 2008, 12:37:59 »

Е аз така един единствен път се скарах на моята свекърва, че нас ни нямаше за една вечер, всъщност на 8ми декември и понеже тръгнахме на бързичко и поправих все пак апартамента, да не оставям разхвърляно, но нямах време а и топла вода в бойлера да измия съдовете. Прибираме се на следващия ден - и О, чудо! Съдовете измити! Има ключ от нас и се беше качвала да гледа нещо в интернет. И аз и се поскарах, качах че и сама мога да ги измия и тя "ама аз само исках да помогна" и мен като ми дожаля че така рязко я увиках и се гушнахме и се извинихме една на друга и така....Та Дарлинг ти си права, те просто искат да помогнат!  pleasantry
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: декември 19, 2008, 12:40:37 »

Аз не съм съгласна всеки си знае секървата такаче nea
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines