Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:50:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 175206 пъти)
 
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 08, 2008, 18:38:08 »

След като прочетох темата се убедих, че наистина ще отидем до Асеновград smile
В София само веднъж обикалях сама и си харесах една рокля за 650 лв. ... не че няма да ги дадем тези пари, но явно в Асеновград също има прекрасни рокли , на прекрасни цени  girl_wink danceg
Направо от там ще вземем и чашите и свещите smile  yahoo
Трябва да вземем и костюм за мъжлето... предполагам ,че там има. Ще препоръчате ли магазин  give_rose
Да,мила,заслужава си да отидете до там!Може абсолютно всичко да купите.Съветвам те хубаво да обиколите и след центъра има няколко магазина(моето мъжле от там си купи костюма).Успех ти желая!И да ни покажеш после,какво си си купила! Wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 08, 2008, 20:34:06 »

Хайде и аз да се включа в посетителите на Асеновград, утре отивам до там да си купя всички необходими дреболийки ивечерта ще ги снимам и ще се отчета по темите  girl_wink
Активен
tsvetushka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 08, 2008, 21:25:20 »

Аз днес ходих до Асеновград и също съм доволнал Най-важното купих си рокля. Bravo danceg
За тези които не бързат и имат намерение да ходят един съвет, изчакайте до началото на юни. От няколко магазина ми казаха че ще имат нови модели щом свършат с абитюрентите.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 08, 2008, 21:40:54 »

Мацки и аз бях в Асеновград в понеделник. От цялото обикаляне резултата е един и същ, както беше и преди бала - пак само в Милена ми обърнаха достатъчно внимание и ми казаха това дето го искам как ще стане.
Иначе рокли много (някои на съмнително ниски цени, които са компенсирани от качеството на платовете), магазини много, зависи коя продавачка ще ви омае най-добре  pleasantry
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 08, 2008, 21:54:48 »

Ами роклята заедно с воала ми излезе 800лв. Модела е техен, с малки корекции от моя страна. По принцип и на мен щяха да ми я направят само с една проба (като можех да я взема на същия ден), но в деня в който ми беше пробата бяха много заети и се разбрахме, че само ще я пробвам - да не бързат да я довършват (мъж ми е от Пловдив, и сватбата беше там, така че ходенето до Асеновград не ни беше голям проблем). И честно казано, не съжалявам, че я забавих, защото на тази проба направих сериозни корекции в модела smile и на следващата проба си я взех... За следващата проба ми бяха направили и обувки и диадема към роклята (в последствие, обаче, фризьорката ми префасонира диадемата в малки букетчета за косата).
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #140 -: май 08, 2008, 22:18:42 »

Нина-никол, наистина има много продавачки в Асеновград, които са много сладкодумни и се чудят как да омаят клиентката  laugh Дори ми стават смешни, защото започват да говорят пълни глупости! Влезнах в няколко такива малки магазинчета, просто да разгледам готовите модели (знае ли се къде ще ми излезе късмета) и ме "полазиха" едни много наперени мадами. Обясних им какво искам и как го искам - права и тясна рокля с много дантела по нея + ще трябва някак да я транспортирам до чужбина в самолет и рокля тип "торта" няма да е най-подходяща за случая. Но те като че не ме чуха какво казвам и започнаха да си хвалят "стоката", която беше с много съмнително качество на изработката (да не говорим за платовете) и всички модели бяха точно тип "торта", което изрично подчертах, че не желая. Почти ме набутаха в пробната да меря въпросните рокли и ... трябваше да вложа цялото си старание да се измъкна все пак възпитано без да казвам какво точно мисля за продуктите им. Слава Богу случайно видях магазина на Нели Праматарова и от там ме пратиха в ателието, където ме обслужиха с професионализъм и внимание към това, което иска клиента, а не това, което иска продавача. В малките магазинчета много ме дразнеше как продавачките съвсем убедено ме уверяваха колко прекрасно ще ми стои този и онзи модел без изобщо да се вслушат в това, което искам аз. Няма какво повече да се коментира - най-добре е да се обърнете към утвърдените имена в бранша, а не към случайни такива.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 08, 2008, 23:53:22 »

накой може ли да обясни по-подробно къде се намирта Нели Праматарова, имаше по-горе цитирани улици, но не можах да се ориентирам.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #142 -: май 09, 2008, 09:16:55 »

Конушка 4 - адрес на ателието й. Трудно ми е да обясня къде е, затова ние просто си взехме такси, което ни остави точно там smile На визитката не пише адреса на магазините, само този адрес Конушка 4. Тя е една малка пряка на една по-оживена улица. Иначе от сградата на МВР с надлеза, продължаваш по булеварда в посока центъра и на мисля второто кръстовище се намира единия магазин. Той се вижда, пада се малко ъглово. И по улицата, която е отдясно на магазина (ако стоиш пред магазина), втората или третата пряка вдясно е тази Конушка, а номер 4 е съвсем в началото й (ателието е пак отдясно като завиеш по пряката). Това е обяснението, което мога да дам.
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #143 -: май 09, 2008, 10:01:23 »

Така и аз си имам вече рокля от Асеновград yahoo,обикалянето беше дълго,и доста мерене падна,бях във всички по-големи ателиета,но там не намерих моя модел рокля,лошото беше че още бяха на вълна аб.балове,даже и в магазина на Н.Праматарова не ми обърнаха почти никакво внимание и продавачката се оправда с баловете crazy.В краина сметка си взех роклята от РОСИ-87,модела наподобяваше това което исках,дойде дизайнерката обясних какво искам и тя смело каза няма проблем и почна да реже с ножицата.Казани да дойдем след час и половина да си взема,нооооооо след три часа още не беше готова,след още около 40мин.влезнах да пробвам иииии бяха стеснили раклята,налепили бродериики и перлички,нооо не бяха махнали (роклята имаше тюл който не исках и ужасно ме жулеше,и се бехме разбрали да сложи още обем на полата)този тюл т.е. истатаците от рязането и небяха прибавили обема на полата,за което трябваха поне още час и половина,а часът вече беше 22:30.Доста се изнервих,а да и започна да качва цената на роклята,ката преди това беше обявила колко ще струва. Oh my ... crazy.На другият ден трябваше да се обадят,но уви и в 15:00ч.отидохме да видим какво става,"а да готова е,само изчакайте малко",имаха клиенти.Премерих и всичко беше о.к.От цялата история съм със смесени чуства,понеже доста ме изнервиха,но имам роклята която искам Bravo
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 09, 2008, 10:47:53 »

аз изпаднах в същата ситуация като kopche, обеснявам им на "милите продавачки" че не ми добада рокля модел "торта" и искам нещо по изчистено, но те ми обясниха че роклята,която искам била "фолкаджийска изгъзица" - в прав текст думи на една "дизайнерка".А роклята, която искам е бюстие без презрамки,а надолу права-БЕЗ ОБРЪЧ!Просто нямам думи!Става въпрос за салон в Асеновград,на който не си спомням името!Мисля,че понеже там ходят хора от цяла България - дизайнерите там са се взели прекалено насериозно и се мислят за велики!Но ако трябва да кажа и нещо положително,за един и същ модел рокля в София ми казват цена 600-700лв, а в Асеновград най-много 300лв.!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #145 -: май 09, 2008, 10:52:35 »

Цветето, най-важното е, че имаш роклята, която искаш  good  Денито, разликата в цената идва от допълнителните разходи (и печалба) на транспортиращите роклите до София. Затова винаги е по-изгодно да си купиш продукт без посредник, а директно от производителя smile Ти обаче не се отчайвай и си дръж на твоето - щом искаш рокля с бюстие без презрамки и права пола, не се подвеждай от пишман-продавачките  give_rose Макар че понякога дават добри съвети, важното е да попаднеш на ЧОВЕК  girl_wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 09, 2008, 21:02:39 »

Момичета, привет и от мен днес бях в Асеновград и си купих доста неща, взех от там украсено шампанско, панделки за чашите, украса за свещите и самите свещи, букет за хвърляне, цветчета за закичване  и кошнички за щаферките. И освен това успях да си харесам рокляяяя. Всичко е мн мн красиво а аз съм мн доволна и щастлива Bravo Bravo Bravo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 09, 2008, 23:11:45 »

Еее браво на теб Мариянка  Bravo Bravo Bravo , ние все се уговаряхме да ходим заедно ти вече си купила повечето неща, сега остава да ми пуснеш и снимка на роклята  blush
Активен
vanq777
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #148 -: май 10, 2008, 08:13:00 »

Момичета здравейте!Горещо ви препоръчвам новия магазин на Манийка-вчера го посетих и останах очарована.Просто предлагат неща,различни от всичко останало,отношението е чудесно и макар че не съм   шивачка  роклите са ушити прекрасно.Магазинът е точно като се влиза в Асеновград след 1-я светофар от дясната страна на пътя -самостоятелно помещение пред друга жилищна сграда.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 10, 2008, 17:42:23 »

аз ходих в магазина на Манийка,ама честно да ви кажа не останах кой знае колко очарована,в смисъл не от отношение,ами моделите не ми изглеждаха кой знае колко по-различни от останалите,само цените им сякаш бяха доста по-високи,ама де да знам.Или пък може би,защото търсих нещо конкретно и там нямаше нищо за мен и не ми е направило впечатление за нещо по-така.Ама който е решил да ходи да ходи до Асеновград,според мен, трябва да посети магазините на Манийка,Нели Праматарова,Милена и Сияна,макар че в последния нещо отношението не е кой знае какво,ама пък може да имате късмет.Успех на всички,които все още не са намерили Роклята  good
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines