Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 05:33:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1649724 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3945 -: ноември 14, 2007, 23:15:43 »

етоя,взех си я днес,но май пак-ще ходи при шивачката,че нещо в ръкавите има проблем.но за щастие има десет дни за корекция,а шивачката работи много бързо.Ако знаете как стои-направо е страхотна.Така на закачалката изобщо не може да се види истинската и красота.Като се махне дантеленото горно също е много красива.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #3946 -: ноември 14, 2007, 23:25:48 »

 kali_gali, роклята е много оргинална. Не съм виждала такъв модел никаде. Bravo Много ми харесва идеята за крилцата на шаферките.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #3947 -: ноември 14, 2007, 23:26:36 »

kali_gali,честито!Сигурна съм,че стои страхотно роклята,хайде скоро ще те видим с нея!А от пеперудените крилца не бях виждала в бяло-много сладки феички ще има около теб butterfly
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3948 -: ноември 15, 2007, 00:22:57 »

да,феичките ще са невероятни.Нашата фея няма търпение вече,а другата фея ще е на кумувете момиченцето-тя още не е  виждала крилата-ще бъде изненада.Аз толкова се радвам за децата-моето момиченце ще бъде със  спусната дълга коса и с много малки розички вплетени в нея,наистина ще е като фея.А за роклята малко ми е гадно,че пак ще ходи на корекция,но слава Богу шивачката ще я направи за един ден,та не съм притиснена,че няма време.Аз  исках по-различна рокля,да не е бюстие и много се радвам,че намерих.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3949 -: ноември 15, 2007, 09:35:12 »

честита рокля !!!!!! много е оригинална и нямам търпение да те видя в действие т.е. като булка !!! и шаферките ще бъдат много сладки !!!! smile  Bravo Bravo
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3950 -: ноември 15, 2007, 15:24:19 »

ето я и без дантелата,но мисля все пак да не я свалям-тя е интересното на тази рокля
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3951 -: ноември 15, 2007, 21:51:36 »

много оригинална и красива рокля поздравления и от мен за избора Bravo нямаме вече търпение да те видим облечена в нея yahoo
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3952 -: ноември 16, 2007, 09:08:42 »

Ох то е малко сложно с роклата.Моя приятелка до преди половин година внасяше булченски рокли от Испания.Сега за съжаление не се занимава с това-ще ги продава на едро на цяла колекция.Такива рокли има,че ти пада шапката.Ще я питам дали  би и се занимавало да ги вади,ако те интересува,защото те са прибрани дълбоко.
Това е нещо като аутлет на булченски рокли.Само че,те не го наричат аутлет защото булченската рокля никога не остарявала.След като мине сезона ги продават на доста по-ниски цени испанците,на цяла колекция.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3953 -: ноември 17, 2007, 18:43:33 »

Днес говорих с моята приятелка за роклите.Тя каза че ще прави интернет магазин за роклите.Тези дни ще ги качва на сайта и скоро ще го пусне.Ще дам името когато е гатав.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #3954 -: ноември 19, 2007, 14:15:30 »

Здравейте дами. От дълго време чета форума, но досега не съм писала в него. А и половинката ще се женим на 02/03/2007г. Всичко вече е организирано. Но какви емоции изживях с роклята, направо ужас. След като милото ми предложи, решихме да не казваме на никой. Но така се получи  Bravo че най-близките разбаха, и ние започнахми да се стягаме за сватба. Все още остонолото част от родата не знае, но скоро ще научи. Започнах да обикалям по магазините. Гледах в нета. Харесват ми по принцип по изчистените и прави модели. Икато се започна едноппробване. Първо пробвах тип принцеска и не се харесах въобще. От там много по семпъл модел и майка като го видя каза че съм си облякла нощничката. yahoo Пробвах почти същия и в мон амур, но цената беше много по-висока. В процеса на обикаляне даже бяхме решили, че ще отидем и до асенвгард. Отидохме и до Арети. Пробвах няколко моделчета на Деметриос. Но честно да ви кажа, като ги облечех неможех и стъпка да направя, много дърги рокли задължително с шлейф, който се закача. Не можех да се обърна или завъртя с тях. Иначе са наистина красиви. И така обикаляйки, влязох в магазинчето на Радина-Мария, и си харесах една къса рокличка със страхотна дантела -златисто - кафява на цвят. Най накрая си поръчах такава рокля само, че ще бъде дълга, с въпросната дантела. И момичета на сватбата си ще бъда в златисто и кафяво. Добрече, че отдолу на роклята има около десет сантиметра бял тюл, коити я прави булченска. и след толкова много обикаляне сега ми е вече по-спокойно. Ролята ще започнат да я шият следновогодишните празници, защото ме естрах да не кача някое кило. И трябва да е готова до 15.02. Дотогава ще трапна в очакване. blum
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #3955 -: ноември 20, 2007, 13:01:54 »

kali_gali роклята е фантастична, много харесвам такива рокли с горна част от дантела, която може да се свали. Пусни сайта, когато твоята приятелка го направи.

aleksa_sm така като чета май си падаме по едни и същи модели. Описаната от теб рокля много ми харесва. Нямам търпение да я видя като стане. А кое е това вагазинче, за което говориш?

Аз харесах едни рокли, но беше затворен магазина (беше събота през нощта) и не знам какви са цените. Става дума за Fede Fashion Studio. Видях обаче, че имат реклами в булчинските списания и май ще се окажат скъпички  Girl_sing
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #3956 -: ноември 20, 2007, 17:35:18 »

Ето линк с много добри прави и изчистени модели ....
Разкошни са...
« Последна редакция: ноември 20, 2007, 17:37:01 от Almarsy » Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #3957 -: ноември 20, 2007, 17:38:25 »


Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #3958 -: ноември 20, 2007, 17:40:15 »


Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #3959 -: ноември 20, 2007, 17:43:21 »


Активен
Страници: 1 ... 262 263 [264] 265 266 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines