Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 11:10:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата ? - 7 - ма част  (Прочетена 197452 пъти)
 
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 02, 2013, 19:16:13 »

Ми да май- плетена мрежа. която обхваща косата, но без да я мачка и да трябва да се събира а само да я поддържа за да може къдриците да си останат в определен ред горе долу а не да съм като разплетена кошница като се събудя  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 02, 2013, 21:49:10 »


красиво smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #32 -: април 02, 2013, 23:36:42 »

Не можах да преценя тук, дали прическата наистина е хубава или самата булка е много сладка и затова ми допадна толкова много тази снимка  pardon


* gelin saci.jpg (55.12 KB, 640x960 - видяно 528 пъти.)
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 03, 2013, 08:12:13 »

hulcy, мисля, че и прическата е хубава, поне това, което се вижда от нея, иначе си права, че в комбинация с девойката влиянието е по-голямо smile
Активен
Sunny_83
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #34 -: април 03, 2013, 23:21:09 »

Момичета моля ви за мнение за жоро петков? Помогнете ми със съвет за него. аз мисля да се запиша при него за сватбата, въпреки че не съм го виждала даже. Научих за него от форумчето, имаше за него няколко положителни мнения.
Претенция съм отностно косаа и прическата и мисля че тук няма да ми е лесно. girl_impossible
Активен
yoyo09
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #35 -: април 05, 2013, 07:57:51 »

Остана грим и прическа smile Можете ли да ми препоръчате някои имена? За Пловдив става дума, но ако могат и да пътуват ще е чудесно, понеже съм на 30км от града и не ми се иска в деня  на сватбата да обикалям.
Активен
ane_li_a
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 05, 2013, 10:57:34 »

Аз ще използвам услугите на Красимира Петкова, тя каза че пътува понеже и аз съм на около 30 км от Пловдив. Във facebook може да й разгледаш профила.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #37 -: април 08, 2013, 15:25:23 »

Момичета, някой може ли да сподели скорошни цени на прическа и грим от Анелия Кошарска? Изпратих й запитване през формата на сайта й, но все още нямам отговор  boredom
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 08, 2013, 19:05:56 »

Момичета, някой може ли да сподели скорошни цени на прическа и грим от Анелия Кошарска? Изпратих й запитване през формата на сайта й, но все още нямам отговор  boredom
тя не отговори и на мен по този начин, по-добре й се обади.
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #39 -: април 09, 2013, 07:20:22 »

emmmmmy, привет smile

Отговорила ми е жената и съм приятно изненадана от цените, които ми е написала. Незнам дали е разрешено да ги публикувам, да не излезе като реклама, но който се инетерсува, веднага ще драсна на ЛС smile Най-хубавото е, че идва в деня на сватбата в дома на булката, за да прави косата и грима, което си е голяма удобство, особено за нямащи кола като мен  blush

Поздрави на всички smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 09, 2013, 19:54:24 »

Момичета, търся си някакво голямо цвете за косата, като това на снимката, пусната от Еми, може ли някой да каже дали е виждал. От известно време обикалям насам натам, но нищо което да ми хареса.Основно гледам в магазините за аксесоари за коса, в които има някакви, но не са това, което търся. Последно влизах в Ню Йоркър, понеже там имат доста интересни неща, но и там не ме грабнаха! Ще се радвам някой да ме насочи.
Да обясня как си представям прическата- тип испански кок, нещо като на танцъорките на танго и пасо добле.


* peinados-novia.jpg (56.49 KB, 336x336 - видяно 4316 пъти.)
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #41 -: април 10, 2013, 04:55:17 »

Момичета, търся си някакво голямо цвете за косата, като това на снимката, пусната от Еми, може ли някой да каже дали е виждал. От известно време обикалям насам натам, но нищо което да ми хареса.Основно гледам в магазините за аксесоари за коса, в които има някакви, но не са това, което търся. Последно влизах в Ню Йоркър, понеже там имат доста интересни неща, но и там не ме грабнаха! Ще се радвам някой да ме насочи.
Да обясня как си представям прическата- тип испански кок, нещо като на танцъорките на танго и пасо добле.


Провери в някой от крафт магазините или дори големите за цветя( като този на Борис до Пирогов или на цветната борса). Все пак около Д.Петков има места с аксесоари, дори и че не пише че са специално за коса това не значи че не може да се ползват
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 10, 2013, 07:35:55 »

Момичета, търся си някакво голямо цвете за косата, като това на снимката, пусната от Еми, може ли някой да каже дали е виждал. От известно време обикалям насам натам, но нищо което да ми хареса.Основно гледам в магазините за аксесоари за коса, в които има някакви, но не са това, което търся. Последно влизах в Ню Йоркър, понеже там имат доста интересни неща, но и там не ме грабнаха! Ще се радвам някой да ме насочи.
Да обясня как си представям прическата- тип испански кок, нещо като на танцъорките на танго и пасо добле.
http://www.manisto.com/index.php?cat_ID=17&p=catalogue&start=49
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 10, 2013, 13:36:43 »

Мерси Еми, ти си съкровище! Ще ги разгледам и дано да ми хареса нещо
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 10, 2013, 14:50:27 »

Много нежна прическа за дълга коса и воал..


* pics-of-bride-hairstyles-with-veil-and-tiara.jpg (35.76 KB, 300x448 - видяно 400 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines