Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 12:21:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ !!!! 22 ЧАСТ  (Прочетена 226019 пъти)
 
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #255 -: октомври 25, 2012, 18:48:30 »

ЕmmmmmmY,благодаря ти  give_rose Днес мерих за пръв път булчинска рокля- е голяма емоция е  danceg Пробвах три рокли и едната много ми хареса,но ще се вслушам в съвета ти smile по нататък ще видя и други рокли и в началото на другата година ще взема окончателно решение.smile
Активен
GodisGood
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #256 -: октомври 31, 2012, 15:29:34 »

Привет,

харесала съм си рокля от Сватбен Салон Лита на бул. Мадрид в София

Има ли мнения и хора, които са си купили рокли от Лита?

Много ми допадна обслужването, цените са супер поносими в сравнение с други места, роклята е много финна, стои ми много добре (прави ми малка талия и прикрива екстрите по-долу  smile ) и всичко на пръв поглед е супер. Но ми е необходима поръчка, понеже съм доста висока и малко се притеснявам дали всичко ще е наред. Казват, че те ги шият, но така ли е?

Ще съм благодарна за мнение...
Активен
deizy13
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


Мама на Алексче


« Отговор #257 -: ноември 05, 2012, 14:26:11 »

Здравейте, нашата сватба ще бъде скромна и само подписване,но мъжа държида съм с рокля...но аз искам нещо непретенциозно и скромно.
Някакви предложения къде да търся?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: ноември 05, 2012, 15:52:50 »

разрови се в интернет като за начало. като напишеш в гугъл булченски рокли знаеш ли колко много модели, магазини и сайтове излизат?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: ноември 05, 2012, 18:02:10 »

Здравейте, нашата сватба ще бъде скромна и само подписване,но мъжа държида съм с рокля...но аз искам нещо непретенциозно и скромно.
Някакви предложения къде да търся?
напиши в гугъл "бяла рокля цена"- ще ти излязат всички предложения по онлайн магазини- по-евтино е от булченските салони,щом не търсиш типично булченска. Както и огледай , ако си от София , Мол Сердика. Аз там след сватбата видях такава бяла рокля, уж небулченска, че ми останаха очите. cray
Активен
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #260 -: ноември 05, 2012, 22:14:17 »

Привет,момичета smile Аз пак имам въпрос,с всеки ден изникват все нови и нови blush.Мисля си да ми ушият роклята,така ще е каквато искам.Четох много добри отзиви за няколко места,но ме интересува къде платовете са качествени,да не са лъскави,хубави плътни дантели.Ако имате представа моля да споделите smile
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: ноември 06, 2012, 08:12:39 »

момичета, не знам дали тук е темата, но ми трябва спешно къса бяла рокля, за 'after party'-то. Но ако може да я пробвам, нямам доверие как ще ми стои ако я купя от онлайн магазин. Нещо не много скъпо. Моля Ви , помагайте!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: ноември 06, 2012, 17:59:28 »

момичета, не знам дали тук е темата, но ми трябва спешно къса бяла рокля, за 'after party'-то. Но ако може да я пробвам, нямам доверие как ще ми стои ако я купя от онлайн магазин. Нещо не много скъпо. Моля Ви , помагайте!
виж големите вериги- Зара, Елизабет.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #263 -: ноември 07, 2012, 14:06:03 »

Моята рокля беше с малък шлейф който си беше от роклята неможеше да се сваля, нямаше и копче да се пребира. В начлото хората ме заобикаляха и като попийнаха като взеха да ми минават през роклята беше ужас , после като обух и ниските обувки беше още по голям ужас. На хората почти неможах да играя.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: ноември 07, 2012, 14:10:50 »

Моята рокля беше с малък шлейф който си беше от роклята неможеше да се сваля, нямаше и копче да се пребира. В начлото хората ме заобикаляха и като попийнаха като взеха да ми минават през роклята беше ужас , после като обух и ниските обувки беше още по голям ужас. На хората почти неможах да играя.
аз затова не си взех с шлейф, колкото и да са красиви. Според мен, колкото и добре да е направена роклята, е добре човек да има и една къса резервна. Всичко се случва.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: ноември 07, 2012, 14:12:59 »

или пък ако е поръчка да си предвиди, или долната й част да е сваляема или поне шлефа да е сваляем....или 2ра резервна...
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #266 -: ноември 07, 2012, 14:17:59 »

 Майка ми каза дай да вземем една къса за ресторанта ,ама аз като казах веднъж съм булка ще съм си цяла вечер с роклята и така после млако сажелявах ама пак беше весело
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: ноември 07, 2012, 14:23:48 »

Майка ми каза дай да вземем една къса за ресторанта ,ама аз като казах веднъж съм булка ще съм си цяла вечер с роклята и така после млако сажелявах ама пак беше весело
аз така си взех една къса, даже съжалявам че не я и избрах  по така артистична да бъде, щото точно като теб мислех- един ден съм булка,няма да имам нужда от нея... Е да, ама като стигнах в хотела, първата  ми работа бе да се преоблека и бях супер доволна че съм я взела. Макар и семпла и не скъпа.
Забравих да спомена че в Asos има доста избор на такива. Някой по -нагоре питаше за къси.. good
« Последна редакция: ноември 07, 2012, 14:25:22 от emmmmmy » Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: ноември 09, 2012, 12:03:25 »

Тъй като сватбата ни е януари, ще трябва да имам и някакво болеро, поне аз се спрях на този вариант. Някакси булка с палто не ми се връзва на мен, Но всеки си има вкус, разбира се. Ето какво си харесах.
 
Това с панделката.  
Много ще се радвам, зимните булки да споделят те на какво са се спрели.
« Последна редакция: ноември 09, 2012, 12:04:59 от nikoletasss » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: ноември 09, 2012, 13:50:39 »

Ники, с дълъг ръкав ли ти е роклята? Защото ако не е с това мисля че ще умреш от студ smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines