Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:27:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 224874 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: февруари 09, 2012, 16:06:35 »

Да но на посочената рокля красотата и е именно там. Ако се прибере шлейфа, ще се загуби ефектът. А и точно този не виждам как ще се прибере, след като не е прикачен, а е продължение на самата рокля.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: февруари 09, 2012, 18:40:17 »

сега отрових няколко сайта за рокли,на които до момента не съм попадала
ето ги за да съм полезна и на другите :
http://vivian.bg/#/Bulchinski_Rokli

http://www.jenitabllaca.com/products.php?tid=1

http://svatbeni-rokli.com/bulki.html

http://www.shik-el.com/
« Последна редакция: февруари 09, 2012, 18:54:09 от emmmmmy » Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #272 -: февруари 09, 2012, 19:03:09 »

Роклите на Вивиан са страхотни. Някой има ли представа колко струват?
Активен
anekra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: февруари 09, 2012, 19:39:34 »

Момичета, да споделя малко от опита, който натрупах от обикаляне в търсене на Роклята и да дам някой и друг съвет. Първо, не прекалявайте с гледането на рокли в нета, а излизайте и мерете. Аз започнах от Асеновград и добре че така направих. В момента приоритет са им абитуриентките, но има избор и за нас. Та, има рокли от 250 до 700 лв., има доста добри модели, кройки и платове за тези цени. Разбира се има и големи разочарования. Лошо впечатление ми направиха продавачките, изглеждащи като от Планетата... След това ходих в сватбения мол - много малък избор. В сватбен център има доста модели на цени до 1600 лв. В Романтика имаше прекалено модели, ако можете да се доредите от хилядите прииждащи абитуриентки. Очарована съм от Арети - прекрасни рокли около 2000 лв., продавачките са страхотни, ако поръчвате от там ще трябва да идете поне 3- 4 месеца предварително, за да имате време за поръчка. Честно казано очаквах повече от Брайдъл фешън и Принцес, имам предвид по -богат избор, но уви... И след толкова обикаляне, мерене , гледане и чудене, аз все още не съм я намерила - Роклята  cray Продължавам...
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #274 -: февруари 09, 2012, 21:54:03 »

За булките, които могат да си позволят рокля над 1200 - 1300 лв. препоръчвам M. Tyler. Моята е от там - чакам я да пристигне към края на март-началото на април. Има избор от базови модели на различните марки, които предлагат. Можеш да избираш и по каталог като съответно преди това пробваш близък модел, за да се ориентираш. Най-важното е, че жената е невероятно учтива и мила, дава адекватни съвети и мнение.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #275 -: февруари 10, 2012, 11:39:45 »

И аз да споделя, задължително пробвайте ВСИЧКИ модели рокли, без значение дали мислите, че ще ви стоят зле. Личният ми опит ".....ооо тази рокля ли.. нееее  crazy, никъв шанс това да ми стои добре". Е да ама не, роклята ми заспа Oh my ..., ако не беше шлейфа 98% щях да си я купя! Успех на всички и меретееее, сега ви е паднало да се забавлявате yahoo Bravo girl_wink
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #276 -: февруари 10, 2012, 11:51:51 »

veseto_87 Малко по-нагоре съм качила снимка на моята рокля, на която също красотата и беше в огромния шлейф, който всъщност си остава на всички по-важни церемонии и обичаи от сватбата... В ресторанта съвсем спокойно може да го няма, там е мястото за веселба, преди това се е видяла красотата на роклята. Мой шлейф също не беше прикачен, а си беше продължение на роклята и повярвай ми има как да се прибере. Закопчава се от вътрешната страна с копчета, те шивачките си знаят как да го направят  good Прикачам снимка на шлейфа на моята рокля и след това как стои прибран, вие пак ще кажете, но аз не мисля, че и се губи красотата, дори с прибран шлейф стои и по-интересно  smile


* Copy of Slavovi_449.jpg (66.2 KB, 370x640 - видяно 306 пъти.)
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #277 -: февруари 10, 2012, 11:54:41 »

ето как стои и с прибрания шлейф smile


* Copy of Slavovi_533.jpg (51.13 KB, 319x448 - видяно 282 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: февруари 10, 2012, 12:04:31 »

Не говорех за шлейф по принцип, а за конкретната, показана вчера рокля. Казах, че на неч красотата и е точно в украсата на шлейфа и точно този конкретен шлейф, ако се загледаме внимателно, ще видим, че няма как да се прибере. Той не е обемен като на твоята рокля. Моето мнение е такова, не знам защо трябва да се убеждавам в нещо друго.
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #279 -: февруари 10, 2012, 13:13:30 »

veseto_87 надявам се да не си ме разбрала погрешно, но аз не се опитвам да убеждавам теб в нищо, а само да помогна, ако мога разбира се, на cveta_d86 в избора и на рокля. Просто казвам, че не трябва да се откаже от роклята ако много й харесва, само заради шлейфа. Почти на всяка рокля със шлейф, красотата й е в него и именно за това казвам, че този шлейф ще се вижда на по-важната част от сватбата и още повече на церемонията по бракосъчетаването, когато всички присъстващи са отзад, ще изглежда наистина чудесно. А за прибирането няма значение дали е голяма рокля или такава без обръч... аз пробвах с шлейф без обръч и също като се прибереше стоеше чудесно smile В никакъв случай не искам да споря, аз просто изказах мнението си, за да помогна, не е нужно в случая да се опонираме  give_rose А ето и една снимка с прибран шлейф без роклята да е обемна


* DPP_0035.JPG (58.36 KB, 500x750 - видяно 313 пъти.)
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: февруари 10, 2012, 13:16:39 »

Моят шлейф е толкова красив, нашит с дантела като роклята. Отначало имах колебания дали да не го срежа, но след като открих варианта със закачането няма отказване  danceg
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: февруари 10, 2012, 13:18:49 »

grazia_m благодаря ти за съдействието, роклята ти по мое мнение е била уникална, а за шлейфа ще имам предвид, че може да бъде направен да се прибира /това да си призная от теб го научих, че съществува като опция/  give_rose
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #282 -: февруари 10, 2012, 13:33:49 »

cveta_d86 радвам се, че съм помогнала  smile А относно шлейфа и аз не го знаех този полезен трик, но от магазина от където купих роклята ми го предложиха и бях много щастлива, иначе щях да се откажа от рокля със шлейф  Wink Пожелавам ти успех и скоро да можеш да се похвалиш, че вече си горд собственик на ТВОЯТА рокля  Sunshine
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: февруари 10, 2012, 13:36:46 »

На тази рокля задната част е уникалнааа и  просто е страхотна. Определено много ми харесва. Веси подкрепям те с две ръце за тази рокля  girl_wink
Единственото, което исках да кажа е че точно на тази рокля няма как да се прибере шлейфа. Най малкото шарката върви към него, а и платът е еднопластов.
Естествено, че има модели, за които няма никакъв проблем това да се направи. smile
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #284 -: февруари 10, 2012, 13:47:02 »

Аз понеже нямам намерение да подвеждам някой, за това според мен най-добре е, ако тя все пак си харесва тази рокля, вместо да се отказва от нея заради шлейфа или за това, че според теб не може да се прибере, да говори с шивачка, която шие булчински рокли или се занимава с корекциите им smile Само тя може да даде компетентно мнение дали ще може или няма да може да се прибере, ние тук даваме съвети и поне аз не се опитвам да налагам мнението си  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines