Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:56:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 224956 пъти)
 
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: февруари 06, 2012, 21:07:20 »

Абе дами какво толкова го хвалите този тюл?? Роклята ми за бала беше с много тюл и равносметката е, че след една вечер носене се раздърпа и разпокъса по края от собственото ми настъпване. Ако знаех що за материя е не бих си ушила такава рокля повторно. Сегашната има само едно парченце тюл в най-горната част на кринолина за повече обем/но според мен и това е много/. От опит ви казвам обръчите са с пъти по удобни от тюла и изобщо не тежат! Спокойно мога да твърдя, че полата ми с 4 пласта плат + кринолин е с пъти по лека и удобна от тази с А линията!

Това не е вярно,всичко си зависи от теб и това как ходиш, а и какво е правила преди това шивачката.Как моите рокли и от бала и от сватбата са абсолютно цели,без нишка от тюла за обем отдолу да е скъсан?
На бала си не седнах, а на сватбата от ресторанта ни се молеха вече в 5ч. да си тръгнем и ние все още танцувахме , така че едва ли е от седене.
Всеки сам си избира, но едва ли е за предпочитане една тел да ти се мотае между краката и да те кара да влизаш в колата с краката нагоре. pleasantry blum
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: февруари 06, 2012, 22:05:01 »

Момичета случайно попаднах на една невероятно красива и стилна булченска рокля(според мен) може да е от полза за някоя бъдеща булка  girl_wink give_rose
Дизайнер:Микаела Оливейра от Португалия (Micaela Oliveira)
Модел: Рита Перейра също от Португалия (Rita Pereira)



Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: февруари 06, 2012, 22:06:13 »

Много е красива и толкова бяла, като моята  yahoo
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #228 -: февруари 06, 2012, 23:13:26 »

При Радичев цената на готовата рокля и тази, която поръчах, беше същата (поне по уговорка, ще видим накрая какво ще каже, но за мен няма да има място за пазарлъци), и то при все, че добавих тюл като допълнителен "пласт".

Абе дами какво толкова го хвалите този тюл?? Роклята ми за бала беше с много тюл и равносметката е, че след една вечер носене се раздърпа и разпокъса по края от собственото ми настъпване. Ако знаех що за материя е не бих си ушила такава рокля повторно. Сегашната има само едно парченце тюл в най-горната част на кринолина за повече обем/но според мен и това е много/. От опит ви казвам обръчите са с пъти по удобни от тюла и изобщо не тежат! Спокойно мога да твърдя, че полата ми с 4 пласта плат + кринолин е с пъти по лека и удобна от тази с А линията!

Тъй като се опасявам, че предизвиках полемиката с тюла, сега да се обясня. Цял ден, докато обикалях в Асеновград, като исках да обясня какво искам, показвах плата, който имам предвид и питах: тюл ли беше това или шифон (и двете са прозрачни и се ползват за пласт, само че едното отдолу - за обем, другото отгоре - за ефирност - поне такова е моето разбиране). Е, аз имах предвид шифон - държах на него, защото придава лекота и подвижност на силуета.  tease Но така и не го запомних след толкова повтаряне и снизходителни усмивки и разяснения от шивачите.  pardon Ако някой е прочел малко по-назад каква рокля търся, сигурно се е чудил къде съм го сложила този тюл в права вталена рокля.   Oh my ...

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: февруари 07, 2012, 09:27:07 »

Аз не разбирам защо изобщо се зароди този спор. Нали все казваме, че всеки си има предпочитания. Не смятам, че е редно да се правят такива крайни изказвания като това кое е удобно и кое не! Всяка от нас има мнение. И да - аз харесвам тюл и нищо и никой не може да ме убеди, че обръчите са по-удобни, при положение, че роклята с обръчи прави "излишни самостоятелни движения", така да се каже. Говоря от опит. Така, че нека спрем спора и всяка да избере най-хубавата рокля по своите разбирания. smile Успех в търсенето!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: февруари 07, 2012, 09:48:44 »

Famille шифона наистина е уникална материя и стой супер!

п.п. хайде качвайте снимки на роклите си. всеки се хвали че си е намерил пък снимки никой не показва!  sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: февруари 07, 2012, 09:48:56 »

колкото и да призовавам да не се спори за различни предпочитания, то във всяка тема има подобен спор..
Фамий, разсмя ме искрено, да ти кажа честно и аз така всявах недоумение първоначално в продавачките  cap funnytooth, но и аз се учудих за какъв тюл говориш, ама си викам - може пък да е решила да направи нещо авангардно хахах
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: февруари 07, 2012, 09:59:23 »

Васе ми то не остана време. Ти нали си булка през май? Не искам да те стряскам обаче в събота обикаляхме за костюм на младоженеца и навсякаде казват, че след 2-3 седмици вадят абитуриентски тоалети!! А по магазините за рокли вече са ги извадили.
Разбирам, че искаш да намериш твоята рокля, аз лично бих искала да сменя поне 10 в този ден!! Успех в търсенето!!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: февруари 07, 2012, 10:06:31 »

Знам, че нямам врема, ама какво да правя. Не намирам нищо, което да ми грабне окото. Или намирам, ама на снимки и ме е страх да поръчам да ми шият нещо без да съм пробвала реално как ми стои. Освен това търся рокля, която да не е бюстие в горната си част, а такива има много малко...
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 07, 2012, 10:08:59 »

Ето две предложения и от мен. 1 и 2

Иначе аз съм се спряла на такава линия за рокля, но не на този конкретен модел.
« Последна редакция: февруари 07, 2012, 10:17:41 от sunset » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: февруари 07, 2012, 10:15:51 »

Веси разбирам те..аз още нищо не съм пробвала защото има доста време, само гледам и да ти кажа до момента няма такава, която да съм я видяла и да съм казала-това е.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: февруари 07, 2012, 10:18:09 »

Да, оправих ги вече. Аз реших да си шия роклята. Имам някаква представа какво искам и то ще е комбинация от няколко модела. Нашата сватба е в края на юни и роклята смятам да започна да я шия в началото или в средата на май.
« Последна редакция: февруари 07, 2012, 10:19:56 от sunset » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: февруари 07, 2012, 10:23:06 »

sunset тази която ти си я харесала дали й се маха долната част? Просто на мен малко ми седи като сглобена и не ми се връзвет горната част с полата  sad
Но не се обиждай просто лично мнение. Първите две са по готини

А незнам дали ще ти стигне времето да ги ушиеш. Аз моята я почнах ноември и още не е готова! А не е интензивен период за шиене на бални рокли!
« Последна редакция: февруари 07, 2012, 10:24:37 от punk_girl123 » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: февруари 07, 2012, 10:23:56 »

Показвам модели, които харесвам, но нито един достатъчно много. smile



« Последна редакция: февруари 07, 2012, 10:26:12 от veseto_87 » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: февруари 07, 2012, 10:26:31 »

На мен втората много ми хареса...много е оригинална  good
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines