Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:40:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 225025 пъти)
 
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #195 -: февруари 05, 2012, 10:26:59 »

На втората има и снимки с реални булки


Активен
Stefki
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #196 -: февруари 05, 2012, 10:39:06 »

Момичета, и аз вчера поръчах рокля за сватбата ми, която ще е на 17. март 2012 г. Малко ме притеснява, че е доста обемна, тип Принцеса е. Незнам с този обем дали няма да заемем целия дансинг. Моля ако има момич1ета, които са били с подобни рокли да ми дадат съвет. Мисля утре да се обадя в магазина, където я поръчах да помоля да ми сложат по-малки обръчи, за да не е толкова обемна. Много ще съм ви благодарна за съвет, защото мн съм се изпретеснила и не мога да спя.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #197 -: февруари 05, 2012, 10:45:53 »

Обръчите обикновено са с променяема обиколка. Ако искаш по голям обем на роклята ги разпъваш, ако искаш по-малък ги стесняваш.
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 05, 2012, 10:52:44 »

Mомичета много съм разочарована.Петък и Събота обикалях за рокля в София и нищо не харесах  cray
явно или съм много претенциозна или роклите са грозни.Мислих си че в Сватбения Мол ще има много избор,а той празен само 2-4 магазина работиха.Във Сватбения Център ми хванаха окото точно 2 модела ,и те супер прилепнали за високи и слаби момичета,а аз съм 163см.и съм си закръглена  huhhuh.gif
Единствено си купихме от Св.Център халки .Ще ги снимам и ще ви ги покажа.Във Сватбения Център видях чаши за 76лв.,а в моя град същите без окраса са 28лв.
Пък на Пиротска роклите ми се видяха супер зле.Ужассссссссссссссс а сега на къде??????????
Сватбата ни е на 21.04 а аз нямам рокляяяяяяяя.
Мисля вече да не обикалям и да троша пари за пътни,а да я шия във Благоевград във фирма Марция.Имат подобен модел дето аз искам,но ще има доста промени.
Извинявам се ако ви дотегнах със моите оплаквания,но така ще ми олекне,че на милото хич не му се слушат моите терзания.Всеки път ми вика че съм супер трудна в избора,и претенциозна. crazy
Как да си купя рокля за 800-900лв,като не ми харесвааааа?????Ма те мъжете не разбират.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 05, 2012, 10:53:17 »

а за какъв обем говорим все пак?!! Като разпериш ръце по голяма ли е от теб или ти стига до лактите!?! И колко е голям дансинга  smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 05, 2012, 11:05:18 »

Аз искам да добавя, че когато е с обръчи е много удобно за вървене и танци, защото около краката ти е просторно. Моята е със среден обем, без обръчи и нещо не мога да се справя с крачките  shok Все нещо ми се мотае около краката, как ще танцувам не знам  nea Леля ми каза, че ще съм като украшение, но аз искам танци  danceg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 05, 2012, 12:02:13 »

Mомичета много съм разочарована.Петък и Събота обикалях за рокля в София и нищо не харесах  :'(
явно или съм много претенциозна или роклите са грозни.Мислих си че в Сватбения Мол ще има много избор,а той празен само 2-4 магазина работиха.

аз го казвам на всички, но все пак- виж булченска къща Холидей http://www.holidaywed.com/ и
Холидей Сона http://www.holidaysona.com/,
 както и сайта на Нимана КАрлово http://nimanabg.com/
Имат страхотни модели и не са скъпи- разгледай сайтовете, първите две имат магазини в София.
и аз съм претенциозна и имам някаква визия в главата си  crazy , но там определено одобрих повече от един модел.
айде разгледай и после пиши отзиви ако нещо харесаш tease
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 05, 2012, 12:09:01 »

manuella,Stefki, Не слагаите обръчи, ще ви пречат и тежат. Помолете шивачките си да сложат няколко ката тюл като фуста,на стъпаловидни пластове . Това дава обем. А за да се движите по лесно има едни пластинки които се слагат на последният кат или на самата рокля от вътрешната страна.Не са  тежки,но опъват роклята и създават пространството което вие необходимо за да ви е удобно да ходите.Нещо подобно на това, но това е мн обемен вариант.


А ето тези снимки описват най-точно това което имам предвид:


Така може да променяте обема лесно, ако е мн да махнете някои пласт,ако е малко да сложите някои.
 Моята рокля беше така и нямах проблеми с ходенето,нито ми тежеше или пречеше да сядам на стола.
Или поне ако ви слагат обръч, да не е метален ,а пластмасов,защото др много тежи.Другото преди да си вземете такава фуста или да вия ушият искайте да пипнете тюла - за да не стане да е от твърдият  и боцкащ и да не можете да облечете роклята. Но да не е и от мекият - защото не създава толкова обем.Средно положение... blush Girl_sing
Най-добре е да я пришият към подплатата на роклята и първият пласт да почне оттам където искате да започне обема,защото ако сте през лятото -повярвайте ми ще се сварите с тази рокля.
« Последна редакция: февруари 05, 2012, 12:11:08 от ellimink » Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #203 -: февруари 05, 2012, 13:30:42 »

emmmmmy, в Холидей (не Сона smile ) какви са цените?
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #204 -: февруари 05, 2012, 13:54:54 »

Alla, благодаря, че си добавила и другите рокли от сайта, каквито Veseto_87 търси. Бях забравила, че дизайнерът ми, каза, че мога да ги видя и на реална булка.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 05, 2012, 13:55:44 »

Ала , до 500 лв бяха намалените рокли от 2011 година, специално аз само тях съм гледала smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 05, 2012, 14:08:26 »

Момичета, много благодаря за помощта на всички. smile Дано и аз успея да открия Роклята!
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #207 -: февруари 05, 2012, 14:11:35 »

famille, на мен много ми хареса тази, но не мога да я видя в колекцията му.


Прилича на другите, но долната част не е съвсем същата.
« Последна редакция: февруари 05, 2012, 14:13:07 от alla » Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #208 -: февруари 05, 2012, 15:08:07 »

Alla, нямаше точно такава, наистина. Но всичко може да се направи. Предполагам, че цената няма да е по-различна.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 05, 2012, 15:13:42 »

ellimink, моята рокля е готова купена. За сега няма нужда нито от стесняване, нито от скъсяване. Но ако заслабна до сватбата ще я занеса на шивачка и ще и кажа за тези плъстинки, защото наистина много ми се оплита около краката. Като я разглеждах подробно има някакви пластове,без обръчи, които създават обем, но не ми е широко около краката.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines