Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 22:33:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 5-та част  (Прочетена 271022 пъти)
 
mur_fee
Ентусиаст
**
Публикации: 89



« Отговор #255 -: юли 25, 2011, 16:48:20 »

V_e_S_i браво прическата е чудесна и е в пълен унисон със стила на роклятата ти ще си прекрасна Oh my ...


valtsvet това е строго индивидуално зависи как сте се разбрали с фризьора моята поиска поне месец по-рано и аз ходих в петък но е желателно да си отидеш със всички аксесуари аз си носех и тиарата и воала все пак за това се прави пробата да се нагласи да се види и да се коригира ако нещо не е както трябва
« Последна редакция: юли 25, 2011, 16:53:55 от mur_fee » Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 26, 2011, 07:15:37 »

Веси поздравления за избора прическата наитина е много хубава,
valtsvet и според мен месец някъде преди сватбата е хубаво да се отиде на пробна
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юли 26, 2011, 08:08:41 »

Благодаря момичета  give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юли 26, 2011, 10:26:24 »

Благодаря ви, момичета give_rose give_rose give_rose Най-после успях да намеря снимка (и то случайно) на прическата, която искам, а не да се чудя как да обяснявам на фризьорката какво точно искам yahoo danceg yahoo

Сега имам друг въпрос...... help help :HELP:Сестра ми е решила да си слага допълнителна коса за прическата, която си е избрала и понеже и двете с нея сме "боси" в тази област на екстеншъните, та да ви питам вас blush Тя е с права коса на етажи, дълга до раменете и иска да си сложи например 2 реда коса, която да се навие на едри къдрици, заедно с другата коса. Аз обаче, понеже не съм много ориентирана исках да ви питам какво точно трябва да си купи - предполагам готова коса с шипки, защото едва ли ще се оправим с онази другата, която не е с щипките и се пришива или там нещо подобно се прави tease tease tease Мислех си дали няма да й излезе по-евтино да си купи тази коса, вместо да даде 50-60 или повече лева за наем на коса. Има време до сватбата и дори и да поръча от ибей смятам, че  ще дойде до тогава crazy Моля ви помогнете със съвет или дори линк от къде може да се купи такава коса. Знам,че момичетата, които слагат екстеншън знаят за какво говоря, защото аз не знам много добре badgirl
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 26, 2011, 12:57:01 »

Аз също ще съм с удължена коса, даже утре трябва да си я взема smile но за това се погрижи моята фризьорка, защото косата ми е светло кестенява на руси кичури и е малко трудно да се намери. Излезна ми 250 лв. Ще ми я прикачи с клипси, защото е най-добрия метод. Всички други методи- като лепене, шиене и прочие увреждат косъма, а са и по-скъпи, защото искат подръжка. Косата, която съм поръчала е сто процента естествена, но е сравнително евтина, защото я фризьорката ми я взема директно от някакъв склад. Иначе, има и доста по-скъпи. Най-важното е косата да е естествена, защото изкуствената не може нито да се навива, нито да се изправя- просто ще изгори! Ако сте решили сами да си ги купувате косите, най-добре е да намерите специализирани магазини, в който продават само това и заедно с клипсите за прикачване да си ги закупите оттам. За поръчването от интернет, не мога да коментирам, защото не съм привърженик, а и мисля, че за коса е малко рисковано. В гр.Пловдив има два магазина само за естествени коси и аксесоари за тях, като цените са между 150-300 лв. зависи колко реда ще си поръчаш. В салоните цените са доста по-високи. Успех!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 26, 2011, 13:41:49 »

lawyer, благодаря за инфото, но при сестра ми става въпрос само за 2 реда, коса, които се слагат допълнително за прическата и после се махат, а не коса, с която тя да си стои постоянно. Порових из ибей и намерих ето това: http://www.ebay.co.uk/itm/15-7PCS-CLIP-HUMAN-HAIR-EXTENSIONS-17-COLORS-CHOOSE-/330543635904?_trksid=p4340.m8&_trkparms=algo%3DMW%26its%3DC%26itu%3DUCC%26otn%3D6%26ps%3D63%26clkid%3D1592422097625249891&_qi=RTM925182

дали това е, което ми трябва? crazy crazy
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 26, 2011, 16:30:55 »

Това определено ще ти свърши работа, но тук са повече от два реда и така като гледам с един такъв комплект ще си удължиш цялата коса. Виждам, че има странични редове  crazy Като цяло на метода на прикачването с клипси това му е хубавото, че можеш да махаш и слагаш косата, когато поискаш и така да я ползваш само за определени поводи, а не за постоянно. Не знам обаче, дали на сестра ти само два реда ще и свършат работа, много зависи от прическата, от това каква е нейната коса и какви са самите редове- колко са дълги и широки. Най-добре е да намерите магазин, в който продават коса и да пробвате на живо как ще изглежда с два реда, а след това да поръчвате от интернет. Въпреки,че като гледам цената в този сайт, нищо не губиш дори да поръчаш всички редове, а да ползваш само част от тях smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 26, 2011, 18:10:11 »

Аз го намерих това съвсем случайно, но като се има предвид,че в салон ще ти вземат дори повече пари за наема само, по-добре да си поръча сестра ми тази. Така хем, ще има повече, ако и е нужна или пък за друг повод, може би pardon Виждам, че пише естествена, но ми се вижда евтино за естествена коса *crazy*Възможно ли е да лъжат crazy
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юли 26, 2011, 19:39:46 »

Ами не знам дали е естествена за тези пари, като се има предвид, тук за колко пари продават такава коса  crazy но пък е възможно и да е smile както казах за мен всяко пазаруване по интернет си е на риск, но пък има хора, които са доволни. Monikamaria мисля, че си беше поръчала коса точно по този начин, така че тя може да сподели дали е доволна, защото е много важно да е естествена, за да се поддава на обработка.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юли 26, 2011, 21:29:42 »

Ето ме и мен в дискусията.  smile
Лойър правилно си спомня, че аз си купих коса от ибей. Веси, направо поръчвайте от там, мен ако питаш. Косата, която поръчах ми беше първата, купена така и сега ме е яд, че съм давала години наред по толкова пари. Тукашните цени са завишени адски много и всъщност затова има такава разлика. И аз се притесних от ниската цена, но ето че ми пристигна същата коса, която съм купувала и преди от тук на тройно по-висока цена.  sad Мога да ти дам линк с продавача, от когото аз си купих косата, защото за него мога да ти гарантирам. Ето: http://myworld.ebay.co.uk/purple890512/ Пристигна за 12 дена.
А относно количеството коса, два реда мисля, че са недостатъчни, но зависи и от колко треси ще направите един ред. Относно зашиването на клипсите- елементарно е и със сигурност ще се справите! good
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юли 27, 2011, 06:35:41 »

хайде и аз да се включа  тук,и аз си поръчах от интернет няма смисъл да давате толкова пари да поръчвате от някой салон,и аз като Monikamaria,първо си я поръчах от салон и се изръсих адската сума за коса,така поръчвайте смело
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 27, 2011, 20:20:53 »

Да ви кажа сега и аз какво си мисля за косата. Искам да е нещо такова, като на снимката - назад с много обем и леки къдрици. По някое време като ми падне обема и почнат да се изправят къдриците, ще я прихвана настрани в отпуснят кок и ще и сложа цветя. Това, което ме притеснява обаче е, че искам булото да ми е отгоре и да е много дълго. Та си мисля, че ще ми смачка прическата и ще ми развали обема  angry.


Uploaded with ImageShack.us
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юли 28, 2011, 02:11:15 »

pink_panther, прическата е страхотна, обаче и аз мисля, че булото може да я смачка. Аз всъщност се чудя и къде ще го закачиш. Може би, ако хванеш отзад с някаква шнола част от косата ще стане. Но така ще се попромени фасона.  scratch one-s head Фризьорката пита ли я?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юли 28, 2011, 08:36:30 »

Monikamaria , dany_87, благодаря ви много за бързата реакция и изчерпателните отговори.  give_rose give_rose give_rose Казах на сестричката и тя се нави да си поръча. Сега ще проучвам въпроса, защото до сега не съм поръчвала нищо от интернет и дано да се справя, но ако срещна трудности ще ви тормозя пак с моите въпроси blush

pink_panther, много е хубава прическата, но и аз се чудя как ще закрепиш булото crazy
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 28, 2011, 12:13:35 »

Оффф, ми то и аз се чудя.... pardon Мислех си просто така отгоре да го пльосна, най-вероятно ще прибера част от горната коса с фиби, но не съм много сигурна, че ще стане. Още не съм говорила с фризьорката и  предполагам, че тя най-добре ще ми каже. Просто така се опивам да си го представя някак си ...  blush
Момичета, не знам дали на вас ви се случва, но аз така като се опитам да си се представя като булка и не мога... предполагам и за мен ще е изненада как ще изглеждам на сватбения ден!  Wink
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines