Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:14:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 264106 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #225 -: януари 16, 2011, 16:59:33 »

 Ако подарявате на гостите си диск(например с музика), ето един приятен начин да бъде поднесен:

 Нищо не пречи на по-сръчните да опитат сами да си го направят  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: януари 16, 2011, 17:42:53 »

Според мен е по-подходящо ако държите на снимка, след сватбата да изпратите по една благодарстевна картичка на гостите, заедно със снимка на която сте заедно и без това на повечето снимки има фотосесия с гостите, защото всеки иска да се снима с младоженците, иначе съм за практичните подаръци  good
Активен
tea23
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #227 -: януари 16, 2011, 19:47:53 »

Аз също съм за нещо практично, което да влезе в употреба. За сега съм се спряла или на бутилка с вино или друг алкохол или пък бонбони, бисквитки и такива сладкотии. Снимки, магнити и свещи също могат да влезнат в употреба, но прахосъбирачките окончателно излизат от употреба  smile. Тъй като на мен ми се иска подаръците да са сложени предварително пред всеки, преди да си седне на мястото, а и така да допринесат за украсата, вариантът за снимки, магнити (неща, които се дават по 1 на семейство) ми отпада. Сега ще се ровя за някоя вкуснотийка. Мисля, че е добра идея за шоколад, като на опаковката е отпечатана наша снимка и имената. Също приемам идеи за нещо от този род

Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: януари 16, 2011, 21:04:53 »

Нашите подаръци бяха бурканчета с мед  smile и макари да си мислих че хората ще се ги запазят за спомен се оказа че доста от тях си ги изядоха (начело с децата) след сватбата, къде с чай, къде по друг начин. Гостите споделиха , че наистина са се изненадали и трогнали от вниманието ни! И така се оказа, че освен че се хареса подаръка ,влезе и в употреба  Bravo
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 16, 2011, 21:38:19 »

Браво, много добра идея tea23. Даже има много вариянти за опаковане

ето един сайт точно за такива опаковки със снимка
http://de.personello.com/shop/de/showdesigner_chocolate.php?gclid=CK2-7Ku7v6YCFUOBzAodcQT9HA

това са бисквитки  blum


Някой имаше приказка като тема, ето идея за подарък

michelle страхотно нещо си показала. И аз само въздишам по тези сайтове с печатите... yea
« Последна редакция: януари 16, 2011, 21:41:37 от anelcka80 » Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: януари 16, 2011, 22:36:13 »

Според мен е хубаво да се даде подаръче ръка в ръка. Поне аз го приемам някак по-лично. От друга страна, гостите може и да се зачудят дали това е част от декорацията, или е подарък за тях. На последната сватба, на която бях, част от подговените и оставени пред всеки гипсови подковички така и си останаха. Гостите решили, че са от украсата на масата. Отделно не се забелязваха върху бялата покривка, защото те самите бяха бели. След като се наизвадиха цигари, запалки, отвориха се бутилки и т.н., подаръчетата съвсем се забутаха. Просто отбелязвам още едно нещо, което е добре да се обмисли, за да не се случва.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 17, 2011, 00:26:37 »

anelcka80 , аз съм с темата "Приказка". Благодаря за идеята, много са сладки! smile
michelle , много е красива обложката!!!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #232 -: януари 17, 2011, 11:30:03 »

Има едни пантофки, които съм гледала по магазините, сещате ли се? Много са ми сладки, с панделка, на която пише имената на младоженците... smile
Активен
tea23
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #233 -: януари 17, 2011, 14:58:36 »

anelcka80 , сайта има интересни неща за идеи. Дали може да се поръчва от него? Не го разбрах достатъчно с моя немски, но поне картинките нямат нужда от превод  smile .
Не предполагах, че това ще е най-трудната част от организацията.  insane Колкото повече търси човек, толкова повече идеи му идват и отхвърля предишните. Сега съм на тема шоколад. Мисля да си направя сама опаковката и да дам да ми я принтират на подходяща хартия. Само остава да намеря хубав шоколад, който да има станиол.
unicusbg , аз за това мисля да е нещо за хапване, което да бъде сложено предварително в чинията пред гостите и на него да има благодарствена картичка. Инъче ако е предмет съм съгласна, че трябва на ръка.
Mariaid , такива пантофки мисля, че има в повечето магазини за сувенири или сватбени аксесоари  good
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: януари 17, 2011, 20:15:56 »

tea23 писах ти на лични.  blum
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: януари 17, 2011, 22:53:35 »

Момичета, хрумна ми, че бурканчета с шарена сол, в които има направена фигурка, също са идеен подарък за гостите. Шарената сол си е традиционно българска измишльотина, а на красивите птици, рибки и цветя всеки се радва. Освен това е и практичен подарък. Ето такива имам предвид - http://www.youtube.com/watch?v=Cjm7rroGe8IСамо дето е много пипкава работа за направа, а и изисква сръчност. Може би някъде може да се поръча, но аз нямам инфо къде.
Активен
tea23
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #236 -: януари 18, 2011, 08:28:05 »

unicusbg, такива бурканчета с чубрица съм виждала на Бачковския манастир. Не съм обърнала внимание дали има разни лодки, рибки и т.н., но подправките са направени естетично и подредено по цветове.
ОХхх eleni в сайта има такива красоти от бисквити и мъфини, ама пусто му като чакаме към 150 човека, 3-4 лева за подаръче ми идва малко множко
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 18, 2011, 09:02:33 »

Аз пък все още се чудя да имаме ли изобщо подаръчета за гостите, но май клоня към идеята да им подарим и ние по нещо сладичко, прахосъбирачките отдавна съм ги отписала... Та тия дни попаднах в любимия ми Ebay pardon на ето тези шоколадчета:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270593186868&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Към 30 лв излизат 80 шоколадчета, които биха ми свършили чудесна работа. Е, недостатък е, че няма да са персонализирани, няма да са изписани имената ни, датата и пр., ама здраве да е. Поне ми хванаха окото, а и не излизат безбожно скъпи...
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: януари 18, 2011, 11:54:49 »

Много са сладки, идеята ми допада.Аз също сега разглеждам и събирам идеи за подаръчетата.Само се чудя дали някак да не може да се съчетаят с панделка или да се сложат в някаква кесийка или нещо подобно??
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: януари 18, 2011, 12:03:18 »

Аз пък все още се чудя да имаме ли изобщо подаръчета за гостите, но май клоня към идеята да им подарим и ние по нещо сладичко, прахосъбирачките отдавна съм ги отписала... Та тия дни попаднах в любимия ми Ebay pardon на ето тези шоколадчета:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270593186868&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Към 30 лв излизат 80 шоколадчета, които биха ми свършили чудесна работа. Е, недостатък е, че няма да са персонализирани, няма да са изписани имената ни, датата и пр., ама здраве да е. Поне ми хванаха окото, а и не излизат безбожно скъпи...

Може сама да си ги персонализираш като си купиш малки етикетчета от тези лепкащите като за тетрадки и си надпишеш и ги залепиш на гърба на шоколадчето
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines