Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:25:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 216082 пъти)
 
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: ноември 11, 2010, 03:00:36 »

Нина, нямат сайт, а и аз нямам кой знае какъв избор, имам само кафяви калъфи, решихме да ги съчетаем със зеленото и това е, булчинската маса ще е в мръсно бяло, намерих много евтино и красиво перде и вече даже е ушита покривката. Ако забелязвате в колко часа пиша, но май цяла вечер няма да лягам, рисувам едни стъклени вазички, а боята съхне много бавно и ще трябва днес да ги довърша. Не бих казала, че стават красиви, но поне ще си подхождат с витражите в ресторанта. Хайде хващам си четчиците smile

Бутиките с шампанско много ми харесват, очаквам да видя и всичко друго, сигурно е прекрасно, звучи обещаващо
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: ноември 11, 2010, 11:08:44 »

идвам и аз да се отчета. smile Макар че си наехме човек който да се справи с украсата, ми е много притеснено кое как да стане  blush ... имам някакви идеи и си представям някакви неща, но не съм сигурна кое как ще се получи. Цветовете на сватбата както съм споменавала са жълто, прасковено - но по към оранжево и оранжево. За сега съм си купила еко почва и купи в които ще слагаме от плаващите свеци под формата на цветя. Също така и от така распространените камъни и преливащи кръгли свещи... много ми е трудно защо искам нещо по-различно, но за съжаление ресторанта не  ми го позволява. Понеже не знам как да кача тук няколко снимки, ги слагам в галерията, ако на някои му хрумне нещо да казва smile, а забравих - за тавана имаме топки които много си харесвам yahoo
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: ноември 11, 2010, 11:26:18 »

iana_apostolova, за да нямаш съмнения за резултата защо не помолите човека, който сте си наели да ви направи една или няколко примерни декораци, за да се избегне момента на излъганото очакване на самия ден. Така ще можете да се спрете на украсата, която си усетите за ваша и ще си спестите мноооого нерви и притеснения. А и щом имаш идеи ще можете да ги вплетете в оформлението.
А цветовата ви комбинация е супер - няма по-слъчево съчетание и ще компенсирате евентуалната липса на слънце на открито. Все пак ще стискам палци за хубаво време на деня ви!
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: ноември 11, 2010, 12:21:55 »

мерси _Ava_  give_rose , и аз се надявам за хубаво време както е сега.. вссе пак 27 не е далече smile
а относно украсата, правили сме в къщи по масата примерни неща, но проблема е, че аз не си ги представям подредени в ресторанта... мисля че свещите ще се поигубят, а тези купи с еко почва ми се виждат ок, но около тях не знам какво да сложа, предложиха ми цветя, но май не съм голям фен.. а поблема е, че масите са си широки и има място, което трябва да се заеме.
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: ноември 11, 2010, 12:56:41 »

Добрата новина е, че имате време да експериментирате  good
А освен това пробвайте, докато не получите желания резултат. Недей да правиш компромис и не се отказвай. Понякога трябва да се направят 10 и повече опита, за да станат нещата. Освен това нямате ли възможност да отидете на място в ресторанта и да декорирате там една маса? Не вярвам да ви откажат. Така ще добиеш предства как ще изглежда в деня на сватбата. И можете да размествате, докато не се получи съвършено. Варианти има много, само не се паникьосвай! Успех и с нетърпение ще чакам да покажеш как вървят нещата.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: ноември 11, 2010, 13:39:13 »

5ia_, може ве4е да си довършила, но ако не си боята съхне бързо със сешоар, така 4е да не губиш много време. Успех.
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: ноември 12, 2010, 22:36:05 »

аранжировките за масите ми са готови... за УТРЕ!

шампанско , шоколад и...рози...
е, шипките и те рози..ама не съвсем blum
« Последна редакция: ноември 12, 2010, 22:44:08 от JuliS » Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: ноември 13, 2010, 02:20:14 »

tweety bird,  страхотна идея, тъкмо мислех да се откажа да правя последните две вазички, но с твоята идея за бързо съхнене се захващам Bravo Благодаря!

Julis, пожелавам ти прекрасна слънчева сватба и нека утрешният ден постави  началото на прекасен живот с твоя избраник!!! Аранжировките са много оригинални, личи и стил и нестандартно мислене, поздравления!!!
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: ноември 13, 2010, 05:44:34 »

Julis - пожелавам ти най-щастливата, весела и прекрасна сватба - напълно си я заслужила. Хайде ще чакаме после снимки от купона smile
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 13, 2010, 10:30:59 »

Момичета аз много си харесах украсите на една агенция,но е от София.Много са семпли и приятни(според мен,поне)Давам линк:
http://www.getmarriedbg.com/index.php?option=com_expose&Itemid=4&topcoll=23
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #310 -: ноември 22, 2010, 13:57:18 »

След моя горчив опит, бих казала следното: не се доверявайте на агенции, намерете близки приятелки които да ви помогнат с украсата, не отнема повече от 2 часа в деня на тържеството. Все още съм много огорчена и обидена от това което ми поднесе моята прехвалена агенция, но като намеря време ща разкажа как провалиха цялата украса на ресторанта, моя букет и бутониерите.
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: ноември 22, 2010, 19:31:54 »

Дано не  всички агенции са такива,а и по доволните мнения съдя,че някой се справят отлично.
Аз обаче ще се доверя на себе си и приятелки ,просто обичам  "да барна " всичко (иначе не съм щастлива дори при най-доброто)good
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #312 -: ноември 22, 2010, 23:07:07 »

Моята агенция също беше от добрите, но се оказа че немогат да поемат толкова сватби колкото биха искали за уикенда. И накрая тези които бяхме за събота ни претупаха с увехналите цветя правени в началото на седмицата, а който е в неделята до някъде извади късмет. Даже и окото им не им мигна когато ми взеха парите - 720 лева !!! Всичко за което бяхме говорили като украса по масите се изпълни само на 10% т.е. единствено вазите бяха модела който избрахме, останалото като цветя, сълфетки, покривки и други подробности се оказа че няма нищо общо с това което предварително бяхме избрали от каталога. Познайте коя е агенцията !!! Имам и доказателствен материал - снимки със увехналият ми букет, бутониери и цветя по масите !!! А за капак на всичко обещаното менче и цветни лисчета за ритуала не беше поставено. DJ отказа да започне тържеството, преди майка ми да откъсне от букетите ни подарък цветни листчета и да ги посипе пред менчето за ритуала. Всичките ми гости в ресторанта са я гледали как тепърва реди листчета и менчета...
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #313 -: ноември 22, 2010, 23:23:24 »

 sapfira_101, много съжалявам за неприятните емоции, които си имала с наетата от вас агенция. За много хора описаното от теб може и да не е от голямо значение, но като на човек, който му е минала вече сватбата, знам колко е важно. Най-малкото когато види сватбения си букет булката трябва да се усмихне и да стане още по-хубава, а не обратното-от разочарование.
 Кажи коя е била агенцията, добре е да се знае, за да не попаднат и други младоженци във вашето положение.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #314 -: ноември 23, 2010, 01:19:40 »

И аз съжалявам за случилото се.  shok Според мен също би било добре да споделиш коя е агенцията, тъй като именно затова е форумът - да обменяме мнения, да се учим от грешки, да споделяме впечатления.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines