Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 10:23:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 6 част  (Прочетена 160153 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: януари 31, 2010, 00:32:37 »

bibilqna, поздравления за страхотния вкус! Номер две е моят фаворит. Номер едно е много красива, но аз лично не бих рискувала с толкова много камъни. Номер две е стилна, много изчистена и в същото време не простее, много елегантна заради извивката и малкото камъче. За себе си нямам съмнение!
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #256 -: януари 31, 2010, 00:56:30 »

Bibilqna, един глас за първия модел от мен. И още по-конкретно за мъжкия вариант- без камъчета.  good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 31, 2010, 10:32:19 »

bibilqna, на мен ми харесва първия модел. Комбинацията от бяло злато и това червеникавто злато е много хубава, а и аз съм пристрастна моята халка е с доста камъни и не са ми създавали проблем вече две години и половина я нося.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: януари 31, 2010, 11:27:44 »

bibilqna и двата модела са супер  good Аз сякаш клоня към втория модел
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: февруари 01, 2010, 08:49:50 »

   Момичета, моля ви да ми препоръчае добър златар. smile
Писах на една марка и те ми казаха, че изработка на тази халка, която си харесах ще излезе за 6-7 грама за 360-410 лв. А на мен това ми се вижда доста.  pardon


* index.php.jpeg (15.08 KB, 240x240 - видяно 2654 пъти.)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: февруари 01, 2010, 09:24:36 »

lunno momiche, предвид многото камъчета ми се струва, че цената е нормална. Имай предвид, че цените варират м-у 35 и 60 лв/гр. според модела.

bibilqna, моят глас е за първите, макар да имам резерви към дамския модел. Мъжката определено ме плени good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: февруари 01, 2010, 09:27:28 »

lionelsa, пропуснах да уточня, че въпросната фирма си е фиксирала  грама за 45 лв. и от тази гледна точка, явно искат и парички затова, че моделът не е техен и по снимка трябва да го правят - и аз не зная - това нормално ли е?  pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: февруари 01, 2010, 09:32:50 »

Защо не попиташ в още някое ателие за сравнение? pardon На мен лично не ми се струва логично за чужд модел да вдигат толкова цената crazy
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: февруари 01, 2010, 09:34:15 »

lunno momiche , мисля че   lionelsa  е права. По-скоро ти искат парички за камъчета. Когато аз обикалях в едно ателие ми казаха, че ако искам допълнителни камъчета това се заплаща отделно, но не си спонмям точно каква беше цена. Върти ми се нещо като 18 лв за цирконий, но определено не съм сигурна.

Така, че за този модел цената от около 360-400 лв ми се струва нормална  pardon
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: февруари 01, 2010, 09:38:57 »

Камъчетата влизат в грамажа на халката и се такусват на цената на златото ми обясниха.
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: февруари 01, 2010, 11:38:36 »

bibilqna, аз съм за първия модел, но, ако може, дамската да бъде с по-малко камъни smile. (най-вероятно не може, но все пак да кажа).
Има ли такива халки в Бг, да питам и аз smile.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: февруари 01, 2010, 16:48:16 »

bibilqna аз залагам на втората - защото с камъчетата да не е рисково и защото гледайки един модел с дупка - като този ми казаха, че халката е хубаво да е едно цяло ... както искаш го разбирай, но това което аз гледах само камъчето делеше 2 те части и жената каза - недей (те всичките са й за продаване, незнам). Защо залагам на втората - защото гледах такава на живо и предимството й е, че може да се изработи от 2 вида злато, а не едното да се позлати в другия цвят. И двете много ми харесват, ако говорим за харесване, но ако е от практична гледна точка въпроса кое да купиш - моя фаворит е 2 smile Като гледам - колкото мацки - толкова мнения  tease
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: февруари 01, 2010, 16:53:38 »

lunno momiche цената от 45 лв за грам е мнооого добра цена - аз не попаднах на под 50! А в повечето беше 60. Но как да ти кажа - няма логика тея камъчета да са толкова скъпи! Провери и на друго място! Нямат ли тези самите подобен на желания модел? Питай ги каква е цената за модел - да ти направят калъпа - трябва да е м/у 20-30 лв. И след това нали на грам - така модела вече е техен - виж кой вариант ти е по-оферта и  good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: февруари 01, 2010, 16:57:21 »

няма логика тея камъчета да са толкова скъпи!

Вероятността оскъпяването да идва от самите камъни е нищожна ако те са цирконий. Оскъпяването в случая е породено от изработката, за да стоят камъните на мястото си. Това е моето предположение.
Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: февруари 01, 2010, 17:12:49 »

Привет

bibilqna определено имаш моя и на мъжа ми гласа за първия модел  Bravo. По принцип ние сме си хареса ли вече и аз съм качила снимките по -назад в темата, но като видяхме тези и двамата се позамислихме smile Но да ти кажа че които и от двете да изберете, няма да сбъркате и двата модела са наистина прекрасни  good
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines