Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:23:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 5  (Прочетена 64192 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 03, 2009, 16:32:33 »

Здравейте и от мен! Как я карате втези жеги - аз от 2 дни едвам издържам! Да не говорим, че дишането ми е затруднено нещо напоследък и сърцебиене получавам...Тежко си е вече в 9 месец... А все се притеснявам дали бебка наддава достатъчно, но пък като гледам и Ночко се оплакваше, че е с малко коремче, пък накрая я каква мадама е родила!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #61 -: август 03, 2009, 16:36:17 »

Иначе няма нищо ново покрай нас.Бебка си шава на воля,чак ми става странно,нали уж става по-голяма и няма място,пък тя...големи пируети си прави в корема ми banana

   biggrin Ами и ние сме така. Скъсва се шава това дете  tease chee Имам чувството, че се протяга, защото често корема ми се разпъва в две противополжи страни  tease
Фемикс, дано вече си добре  good От къде го докара това високо кръвно?
С жегите се справям като не излизам никъде и съм разтворила прозорците и вратите във всички стаи
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 04, 2009, 09:42:03 »

Момиченца много сте изписали girl_impossible
Феникс,мила много съжалявам,че се е наложило да влизаш в болница,дано не се повтаря! @}->--Естествено надявам се и Кикси вече да няма грижи докрая! give_rose
Аз сега да се отчета за прегледа в петък.Бяхме се разбрали с доки да гледаме бебо на 4Д,че предния път се беше надупил най-безцеремонно,а аз колкото и да е исках да му видя сладкото личице поне да си го представям и сънувам по-реално :girlhide:Но явно беше лудница и доки ме поядоса малко.Отидохме на 4Д-то и тя гледа квот гледа,ама аз нищо не разбрах и докат се усетя го изключи ohmyИ аз само:"Ама ням али да мога да му ивдя личицето какакто съм виждала такива филми и снимки" и тя:"Ама нали го гледахме предния път,какво да видиш" :angry:И обяснихме ние,че не сме го виждали и тя пак го включи ама се пообиди и взе да се оправдава,че не зависело от нея,а от положението на бебо,е аз това го знам.Както и да е-намерихме личицето и го зърнах за секунди-голям сладур,но докато кажа за снимка и пак изключи апарата :'(И като я питахме за отганите и тя-е нали ги гледахме,то сега не се прави ФМ O_OЕ тя гледа там главните,ама как да не се прави ФМ?!Абе тоя път много странно се държа,може да си е имала проблеми,ама аз така го чаках тоя преглед и това ми развали настроението за няколко дни :'(Иначе бебо вече е 1,600 кл., кръвното 100/60 пак и на 10-ти съм на ЖК за изследвания,дадоха ми и едно контейнерче с клечка да нося секрет от деб.черво pardon
Бебо много шава и точно както казва Марианка опъва в две противоположни посоки,особено като легна наляво :PОбаче искам да ви се оплача,че много ме болят тия мускули м/у краката :girl_impossible:нощем така трудно ставам...а никъде не се говори за тях-само за крампите в пръсците...
Вчера ходих и до НОИ и си извадих ПИК-момичета става за 5 мин. наистина,много е лесно,а си заслужава!
Жегите са кофти,ама аз предпочитам така пред студа и дебелите дрехи,а и има плодове и зеленчуци girl_wink
Е това е......много изписах,но скоро не съм и се беше понатрупало pardon
Лек и усмихнат ден! give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #63 -: август 04, 2009, 09:57:50 »

Тони, не се ядосвай. И ние нямаме свястна снимка то 4D , даже и от 2D  Повечето пъти ми дават снимка със стойностите от замерванията и я снимка на  главата, я на бедрената кост, я на кръвотока. Общо взето нямаме снимки на личицето. Ама това да ни е проблема, после щесе снимаме
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 04, 2009, 10:06:10 »

Абсолютно си права Марианка!Мен ме интересува здравето най-вече,но ме подразни самото отношение,защото аз като се разочаровам и някак губя вяра в самия човек,а точно в тоя момент това не исках да става...В крайна сметка си плащаме за тоя преглед и ако искам ще му гледам и дупето 8PА тя претупа всичко,май заради някаква бременна с колит навън.А другото е,че се смята,че виждането на лицето на плода помага за създаване на по-здрава психологическа връзка м/у родителите и още нероденото бебче и в този период някак ми беше нужно това,още повече,че цяла бременност гък не съм казала за нищо,нито съм звъняла с проблеми,нито съм разпитвала и хленчила :girlhide:Както и да е-дано всичко с бебовците ни да е наред пък скоро ще си ги видим "натюр" heart
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 04, 2009, 17:07:21 »

Ей, Тони, ама тази вашата докторка е наистина за  beating
И аз много се дразня от такова отношение - плащаш си, пък накрая... sad
Вярно, че зависи от положението на бебето, ама все пак опит може да направи. Ние като бяхме при Марков, също нашето не искаше да си показва много добре лицето, ама човекът как ми натискаше корема, та успя да го накара да се обърне и след доста опити да направи някоя снимка, дето по да бива. То сигурно и затова излезе нацупено на половината снимки lol , сигурно не му е харесало, че го бута някой.  laugh

Единствено за феталната морфология е права, защото третата се прави до 32 г.с. най-късно, даже по-добре било до 30 г.с., така ми казаха като си записвах час при Марков, а пък ти си вече в 33 г.с. и може за това. Доколкото разбрах не се виждало добре всичко след определе момент и затова са тези срокове за ФМ. Ама поне можеше човешко отношение да прояви и да ви обясни, а не да се сърди, сякаш ви прави голяма услуга sad , при положение, че си плащате. Ей, много се дразня така.

Да ти кажа, че Дипрозонът излезе чудно кремче, вече отдавна и помен няма от гадното подсичане и болезнените обриви, чак забравих как ревях и не можех да вървя от болка, така че ако имаш пак проблеми - може да го пробваш. Пък и да се надяваме, че кожният лекар не ме е излъгал, че став за бременни.

И още нещо - "откраднах" ти идеята с художественото оформление на коремчето  laugh от снимката, на която сте на плажа /много ми е сладурска  LOVING/ и си го снимах така за една чаша, която подарих на татито по случай годишнината от сватбата lol Само че моето стана едно страшно, с едни дебели вежди  funnytooth, въобще не можахме със сестра ми да го докараме като твоето, ама стана горе-долу.
« Последна редакция: август 04, 2009, 19:49:03 от Kiksi » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 04, 2009, 18:10:06 »

 funnytoothKiksi   ще ме побъркаш от смях-страшно станало,с дебели вежди:funny:Няма значение-важна е идеята и коремчето,а съм сигурна,че е станало сладко-да покажеш после подаръка!Радвам се,че ти е харесала идеята :girl_wink:За Дипрозана и на мен той ми помогна при един обрив на краката от колената надолу и от тогава няма и следа good
А за ФМ-аз бях в 32-ра г.с. и точно тогава си се прави последната 3-та,ама се гледа предимно сърцето...абе както и да е.Поне видяхме,че пъпната връв не е увита и мерките,че са ОК.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 04, 2009, 19:46:07 »

Тони, ето тука го показвах вчера "произведението":  funnytooth
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,12531.new.html

Одеве забравих да ти кажа, че и мен продължават много да ме болят мускулите между краката, ама забелязах, че се влошава положението, ако съм вървяла повечко или съм се поуморила. sad
Направо на моменти не издържам, чак някой път и в съня си ги усещам тия болки. За ставането вечер - същата работа съм и аз като тебе. Ама май няма лек за това нещо. sad
Ако е вярно, че се разширяват тазовите кости, само се чудя при мен какво има да се разширява, като д...то никога не ми е било особено тясно, а откакто съм бременна си е не просто широко, а направо огромно.  laugh
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 04, 2009, 19:51:22 »

Мда, от това е - разширяват се външният и вътрешният таз..... Аз нямах болки, а по-скоро като неприятно усещане, и после ме беше яд защо 9 месеца се разширявах да стана като слон, за да ми извадят после бебето от корема, ама ха....

Сега сериозно - по повод болките, на Ди_Ди и бяха изписали някакви илачи за тези болки и каза, че са се оправили и не я е боляло. Тя се оплакваше, че на моменти не се търпяли направо. Ама или в темата за бебета през май го е писала, или в нейната отперди да роди, не помня. 
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 04, 2009, 19:55:22 »

Хаха, Ина, ще падна от смях с тебе.  funnytooth Ами той Точ, милият направи всичко възможно да "оползотвори разширяването"  laugh , ама на - не било писано.
Благодаря, че сподели за ДиДи, май ще е по-лесно да я питам на лични. 
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 04, 2009, 20:32:46 »

Ей хайде да питам вас по напредналите  pqz  значи днес докато лежах по гръб видях как стомаха ми доло ниско сякаш вибрира, много бързи и много лекички трептения. Не знам възможно ли е бебчо така да се е завъртял че примерно гръбчето му да допира коремната ми стена и затова така да се вижда туптенето на сърчицето (според мен)  crazy Сега като мъжа ми си дойде от работа гоо викнах да му покажа и той видя как лекичко се надига и спада корема под срединната линия от дясно на пъпа  crazy Иначе не го усещам още. Според календарите съм в 14г.с. При вас случвало ли се е подобно нещо  girl_impossible
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #71 -: август 04, 2009, 20:40:58 »

Според мен не е възможно да е от бебето  nea То още е прекалено малко. По-скоро някакъв мускулен спазъм.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 05, 2009, 08:59:23 »

Малко се поуспокоих като прочетох,че и други ги имат тия болки,защото къде ли не се рових ама не намерих нищо за точно тоя тип болки...има всякакви-на краката,на бедрата,тазови....а тия може и тазови да се водят =]Но през нощта като ставам до тоалета е ад...все едно имам ужасна мускулна треска :girl_impossible:Надявам се поне да е за добро и бебо да излезе лесно...Кикси и аз не знам на къде повече се разширявам,ама то големината на дупата май няма връзка с ширината на таза 8PИначе аз и тая нощ не успях да спя добре и вече съм като парцал,а имам час за зъболекар след малко angry,а после съм на лекция за кърменето...Такива тъпотии сънувам,че не е истина,а и с това следене на коя страна да спя и да не си протегна крака,че да не се схване ме изнервя допълнително.Уж сега е момента да спя,а то huhhuh.gif
Герганче и аз смятам,че е рано да усещаш бебо,но си спомням,че и аз се чудех дали не му усещам сърцето като си сложех ръката в ляво и усещах туптене...така и не разбрах какво е,но явно е нормално.Освен това сега ти се разместват и наместват органите tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 05, 2009, 11:22:59 »

Аз въобще не го усещам, не усещам движения на бебето, там е работата, само се вижда как тупти (ама наистина думата си тупти) корема ми доло в дясно, щом даже мъжа ми го видя  girl_impossible Абе каквото и да е- приятно е  danceg
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 05, 2009, 11:42:30 »

Здравейте мили бременлинки smile

Искам само да ви пожелая много хубави последни седмици и дни с ъумбаците и да се снимате, че аз нямам от последните 2 седмици снимки много ме е яд  Girl_hide

Всичко да мине леко, жегите са доста неприятни, ама сега слава Богу се поразхлади. Връщам се да ви чета и ви стискам палци  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines