Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 06:01:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба с малко дете?:)  (Прочетена 16972 пъти)
 
si_si
Регистриран

Публикации: 1


« -: юни 26, 2006, 13:33:53 »

Здравейте,
Предстои ни сватба...но си имаме малка дъщеричка-на 1г.9м.
Някой преживявал ли е подобно нещо и имате ли идея за нещо по-разнообразно и интересно за вълнуващия ден с нейното присъствие, за някой ритуал или нещо такова?Искам тя не само да присъства на тържеството , а и да е част от специалните участници в него...
Предварително ви благодаря!
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #1 -: юни 26, 2006, 14:33:24 »

Si_si, неминуемо ще е част от празненството и то определено една от най-важните съставни части искате или не  biggrin
Ей.... желая ви незабравимо преживяване ... а малкия бонбон да бъде най-сладката шаферка  biggrin
На тази възраст са страхотни бебешори  biggrin
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #2 -: юни 26, 2006, 15:40:32 »

Малката ти дъщеричка е само за Шаферка, какво по-хубаво от това  heart
Активен
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #3 -: юли 05, 2006, 15:38:26 »

А ако детенцето е още по-малко?
Примерно на около 1г и 2м.
Малко ме притеснява.... Много малка ми се струва....  boredom Макар, че имаме голямо желание да я облечем като шаферка blum
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 05, 2006, 20:34:12 »

Искаш ли да ти пратя снимки на една подобна сватба, на която ние кумувахме - шаферчето беше синът на младото семейство и беше само на година и три месеца. Беше облечен страхотно и беше звездата/гвоздеят на сватбата просто, е естествено,че бабата трябваше да помага мъничко...но той си беше навсякъде почти. Тъй,че не виждам защо наистина се притесняваш - бъдете щастливи и се усмихмайте, а вашето малко слънце също ще бъде мнооооого щастливо за мама и тати. drinks
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #5 -: юли 06, 2006, 09:58:32 »

Ех, че сте готиниииии  biggrin blum kiss2
Активен
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #6 -: юли 06, 2006, 10:41:20 »

injbi изпрати ми моля те. Искам да видя как изглежда. Благодаря ти много предварително.
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 06, 2006, 19:10:57 »

Пратих ти
ама аз съвсем изключих, те моите снимки -от моя фотоапарат малко са кофти - щото нали бях кума, другите от фотографа са страхотни ама не се усетих просто - е нищо  blush
Активен
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #8 -: юли 07, 2006, 08:36:10 »

Пратих ти
ама аз съвсем изключих, те моите снимки -от моя фотоапарат малко са кофти - щото нали бях кума, другите от фотографа са страхотни ама не се усетих просто - е нищо  blush

Много, много ти благодаря.
Ако знаете какъв сладур е малкия....  LOVING
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 07, 2006, 09:09:43 »

Е ето го

Това е моя племенник - аз съм много горда леля  yahoo


* IM003429.jpg (28.16 KB, 321x507 - видяно 439 пъти.)
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #10 -: юли 07, 2006, 09:51:07 »

Хех, много сладък. Шаферчо  kezz
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #11 -: юли 07, 2006, 15:56:47 »

Хахаха .....шаферчо  ROFL
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #12 -: юли 10, 2006, 09:14:04 »

injbi, сладур е! да ви е жив и здрав и много да ви радва heart
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #13 -: юли 10, 2006, 15:17:58 »

Ейц .....  dirol
Активен
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #14 -: юли 12, 2006, 12:14:34 »

Големи благодарност отново за injbi и останалите, аз много се притеснявах как ще станат нещата.
Все ми се струва, че е малка и трябва да я пазя. Ще я направя най-хубавата шаферка  kiss2
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 26, 2006, 21:49:54 »

Здравейте, всички от този форум. Аз съм сестрата на injbi  - тази,за чиято сватба виждам, че е ставало дума тук. Благодаря за милите думи, които сте отправили към сина ми - Дамян. Готова съм да помогна със съвет или с каквото друго мога по темата, защото този миг е много важен и вълнуващ и е задължително всеки да се чувства добре и на мястото си. Бъдете усмихнати и щастливи!
Ивайла
Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #16 -: юли 27, 2006, 15:28:29 »

Ивайла голям е сладур синът ти, да ти е жив и здрав  blum
Имахте ли проблем с присъствието на малкия? Кой го наглежда?
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 30, 2006, 15:05:15 »

Дамян беше главно действащо лице в ритуалния дом - беше редом с нас.  biggrin
После в ресторанта беше основен участник в програмата - Малкия принц, естествено не без помощта на баба си да го наглежда  Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 08, 2006, 11:20:28 »

Мили момичета, да са ви живи и здрави, малките шафери!!!  heart yahoo kiss2 И вие покрай тях, разбира се!!!  LOVING Да си изкарате страхотно Приказния ден и после чакам/Е снимки!!! А догодина по едно братче и сестриче!!!  blush kiss2 LOVING Dance
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #19 -: август 31, 2006, 13:34:02 »

Ние също ще сме с децата на сватбата :-) (Те са от предишния брак на съпруга ми.) Не бих могла дори и да и за миг да си помисля да не присъстват, а още по-малко да не бъдат гвоздея на празненството Wink Представям си ги като две страхотни шаферчета, които ще кръжат непрестанно около нас като пеперудки :-))))))

Сватбата е след кажи речи година, а те вече са нетърпеливи  yahoo

Но определено покрай всички вълнения, които изживява младата двойка в този ден ще ми е нужна помощ, за което разчитам изцяло на свеки.......
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 31, 2006, 15:11:11 »

Ехаааа,
Но определено покрай всички вълнения, които изживява младата двойка в този ден ще ми е нужна помощ, за което разчитам изцяло на свеки.......
А аз с моята бъдещата свеки само си късам нервите! Аз разчитам на мама!!!
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #21 -: август 31, 2006, 15:24:41 »

Според мен трябва да имате резервен вариант, защото колкото и да им е интересно на децата, в един момент се изморяват, доскучава им, става им досадно да ги пощипват...и т.н. Хубаво е да имате човек в къщи, който да прибере бебо и да го гледа докато родителите се повеселят. Все пак и те са хора, нека си усетят от тържеството. Присъстах на сватба където зълва ми беше с детенцето си, тя тогава беше на 1г и няколко месеца-ми горката майка:не се спря цял ден, направо я съжалих! И накрая когато детето заспа-тя стоя с нея в колата-голяма веселба. Така, че помислете за евентуален помощник-няма да съжалявате good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 31, 2006, 15:26:57 »

Съгласна съм с Яни!!! good hiphip
наистина малките с амного сладки, но бързо се изморяват, доскучава им, а от много емоции, поняго не могат да спинкат през нощта!!!  cray
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #23 -: август 31, 2006, 15:27:56 »

Булечка, аз определено разчитам много повече на мам от колкото на свекърва ми, но в случая имах предвид  помощта за децата на този ден :-)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 31, 2006, 15:47:29 »

Ооо, ясно, разбирам!  kiss2
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 10, 2007, 16:39:14 »

Единственото,на което се надявам на този ден е кръсницата на дъщеря ми да я гледа,защото малко странно ми се вижда двете баби си мисля,че ще са ангажирани с гостите,е ще й обръщат внимание,но нали и те са голяма част от купона.Тя дъщеричката ми е на 2г.и11м. така че ще се справим, само за спането незная къде ще я слагам???
Активен
yanast
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #26 -: февруари 22, 2008, 22:21:58 »

Здравейте, и ние с моят бъдещ мъж си имаме детенце, той ще бъде на сватбата на 3г., незнам какво ще го правя, за едно съм сигурна ще присъства просто няма как, той ми е най скъпото човече на света не може да не е в този ден с мен и баща си. Проблема е че искам вечерна сватба (държа на вечерта), т.е. мин. до един през нощта, детето в никакъв случай не може да издържи и трябва да си легне, но той не заспива сам, да не говорим в чужда обстановка и с непознат човек, заспива само с мама, тате или баба(моита майка) и то обикновенно ни отнема минимум по час. От което следва че някой от нас трябва да отсъства от тържеството поне за този период от време, а не ми се иска да причиня това на майка ми, все пак и тя очаква този ден с нетърпение както и аз. Просто колкото и да го мисля не виждам изход от ситуацията, моля ви за съвети, идеи, предложения, тези които сте били в подобна ситуация моля ви да споделите как се справихте с положението, какво направихте с детето, кой го гледа и просто всичко за което се сетите.
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 24, 2008, 15:37:27 »

Ох ,и аз много се притеснявам от това,къде ще спи нашата дъщеря,тя ще бъде тогава на 1,7г.Освен да си вземем количката и някъде отстрани на ресторанта,където не гъмжи музиката,там да си спинка.Нея не я бърка шума,ще си спи.ама малко се и притеснявам. girl_impossible
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 25, 2008, 14:11:29 »

Здравейте бъдещи булки с дечица. Както предполагам сте видели, че и аз имам детенце и че сватбата беше на 07.07.07.Та по същество - аз също имах огромни притеснения, за това къде ще спинка и кой ще я леда, но да ви кажа през целият ден детето не се отлепи от нас- беше много кротичка и послушна - страшно много й беше интересно и постоянно си играеше до нас.А относно спането - като й се доспа баба ми отиде с нея в хотелската стаичка - нашата стая за първата брачна нощ и там я приспа и я остави самичка, като я наглеждаше от време на време. Предполагам че и във вашите ресторанти ще имате поне една стая за спане - там е много удобно място.А относно гледането - все някой ще се намери да обръща внимание на децата Ви .Съветът ми е да не го мислите толкова - всичко ще се нареди от само себе си.УСПЕХ  и приятно изживяване .Само не забравяйте че вие сте главните действащи лица на този ден и не всеки ден ставате съпруги, но всеки ден сте майки. Ще видите че самите деца ще се чувстват добре сред толкова хора-нашето момиченце стоеше само до нас и никой не бе в състояние да я отмъкне
Активен
yanast
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #29 -: февруари 26, 2008, 23:42:48 »

sladurana имаш късмет че дъщеричката ти е малка и още се побира в количката, ако беше малък и моят пакостник и аз така щях да направя и щеше да ми е доста по лесно, но вече е доста голям и не се побира  smile
Женя Иванова, мерси за предложението и аз се замислях да си намеря такъв ресторант в хотел или поне някъде наблизо да има такъв, но със сигурност ще има дежурен при него защото често се буди и много се стряска когато не ме види. Колкото и да го мисля не мога да измисля вариант в които майка да е свободна cray
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #30 -: март 04, 2008, 15:42:25 »

Здравейте момичета! И ние си имаме едно малко сладко момченце, което ще е на сватбата ни, тогава ще е на 2г.и 3мес, но да ви кажа аз не се притеснявам, защото той е изключително контактен, и на сватбата ще има поне 90 души, на които да си покаже номерата, нашият ресторант отвън има детски кът и там ще се разнообразява. относно спането, сватбата ни е вечерна, той ще си е взел следобедния сън, а до вечерта ще издържи поне до 11, все пак мама и тати веднъж се женят, след това най-вероятно ще се оттегли с някоя от бабите. наистина и те са важни в този ден, но смята че най-важните сме ние и това трябва да е най-незабравимата ни вечер! До 11 ще са приключили всички ритуали така че искат неискат, ще се жертва една баба. Надявам се всичко да мине добре, и пожелавам на всички да изживеят най-хубавия ден с най-скъпото нещо на този свят!
Активен
galini
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 11, 2008, 20:52:40 »

Здравейте! Предстои да ставам булка на 13.12.2008г. Имаме близнаци на 1г. и се чудя как точно да ги включа в тържеството (много бих искала през цялото време да са до нас, но за тях би било много изтощително за тях със сигурност sad).
Ако споделите опит и идеи ще бъда благодарна Bravo
Мерси!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 11, 2008, 21:09:09 »

Ако ходят вече самички, може да са ти шафери good

Но и аз мисля, че цялата сватба ще им дойде в повече като емоция!
Активен
galini
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 11, 2008, 23:20:37 »

 sad sad ами за съжаление още не могат да ходят. придвижват се пълзейки като два отървани реактивни охлюва. много са бесни и диви tease tease
а не се сещам и къде можем да ги оставим - та нали всички близки и приятели ще са на сватбата...
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 12, 2008, 15:28:48 »

Можете да си наемете детегледачка за самия ден или някой познат, който не е в списъка на гостите и с удоволствие би се грижил за тях, но и аз мисля, че би било твърде изморително за малки бебета.
Активен
azzura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



« Отговор #35 -: октомври 13, 2008, 12:37:36 »

Еха двечки  danceg ,мисля че може да ги зачислите на двете баби  funnytooth ,те бабите са за това. Всъщност ми допада идеята на Zahira, след като мине церемонията може да ги вземе детегледачка и ако ресторанта в който ще празнувате има хотел,да наемете стая и там да ги гледа - ще са наблизо и ще си празнувате спокойно.  give_rose
Активен
galini
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 14, 2008, 20:22:27 »

мерси за идеите smile дотогава има два месеца и предполагам, 4е ще започнат да ходят. и от това лудницата ще стане още по-голяма...
а един човек (гледачка) не може да се справи с двете бебета - наистина са много бесни danceg danceg
към ресторанта има хотел, но стаите му изобщо не са пригодени за дребни посетители...
Активен
elizabeta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 09, 2009, 13:20:14 »

Здравейте,моята сватба е сега на 13 юни ,аз имам принцеса на 2г.,страхотна е,говори адски много ,мисля тя дя ми е шаферка,също така имам племенници ,които пак са малки и те ще са шафери,какво по-прекрасно от това!????
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines