Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 18:21:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200539 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #450 -: април 13, 2009, 09:05:34 »

Хъм, май накрая наистина ще се окаже, че оставянето на подаръчетата по масите ще е най - рационално при нас.

skylife, да си призная, аз съм точно такъв тип гост.  blush Прибирам не само подаръчета ами и тейбълки и всичко дребосъчесто, което ми харесва и смятам, че така или иначе после ще се изхвърли. После си ги слагам в кутийка като спомен. Ех, пустата ми любов към красиви боклучета!  blush
« Последна редакция: април 13, 2009, 09:09:19 от Su_to » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: април 13, 2009, 10:11:10 »

Su_to и аз съм същата, пазя какви ли не дреболийки от всякакви мероприятия  girl_wink
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: април 13, 2009, 11:58:13 »

След голямо мислене реших подаръчетата за момчетата да са малки шишенца ракия, но нещо не успявам да намеря информация по интернет. Някой има ли идея къде мога да намеря такива бутилчици (200 мл) ракия? Благодаря ви предварително за помощта! give_rose
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #453 -: април 13, 2009, 21:38:38 »

Не знам къде има фабрични, но дали няма да стане да си купиш шишенца и да си ги напълниш сама. Аз съм пробвала с юзчета , коркови тапи и восък. Обаче не я държахме дълго и не гарантирам за трайността й.
Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #454 -: април 13, 2009, 21:43:30 »

Е все пак въпроса със запечатването трябва да се отработи добре,за да изглежда като фабрично.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: април 13, 2009, 21:47:32 »

Ами и аз по тази причина , че не знам колко ще са трайни, реших, че е по-добре да ги купувам готови. Пък и това с корковата тапа, не знам как да го направя, в смисъл специална машина ли трябва да имаш за да сложиш тапата?
Пък и малки шишенца нямам представа откъде да намеря.
Изобщо като я родих тази идея ми се струваше много лесно осъществима а сега, нещо май куца.  crazy
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: април 14, 2009, 08:47:48 »

Ами и аз по тази причина , че не знам колко ще са трайни, реших, че е по-добре да ги купувам готови. Пък и това с корковата тапа, не знам как да го направя, в смисъл специална машина ли трябва да имаш за да сложиш тапата?
Пък и малки шишенца нямам представа откъде да намеря.
Изобщо като я родих тази идея ми се струваше много лесно осъществима а сега, нещо май куца.  crazy

Здравей,
относно малките бутилчици в Метро(при алкохола и цигарите) съм виждала да продават малки бутилки с алкохол. good
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: април 14, 2009, 10:14:59 »

Момичета,понеже съм се замислила за подаръчета за гостите да бъде някакъв тип бонбониера,някой има ли информация,на какви цени са куфетите и къде в София може да има или в Пловдив,че имам ходене до там.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #458 -: април 14, 2009, 10:20:34 »

Тук има на поносима цена. http://www.lux-party.com/index.php?show=item&item=104

Тук също има но ценичките не са никак приятни. http://fiorlux.com/index.php?page=shop.browse&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=33
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: април 14, 2009, 18:50:53 »

Здравей,
относно малките бутилчици в Метро(при алкохола и цигарите) съм виждала да продават малки бутилки с алкохол. good
Супер, мерси Ан ще пратя на разузнаване и ще докладвам после!  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #460 -: април 14, 2009, 18:56:26 »

Нашите подаръци за гостите бяха бутилки ракия, но не 200мл, а 500 - от тази малката Пещерска. Купихме я от борсата, от която взехме алкохола за сватбата. Бях им сложила сватбени етикети и хубава опаковка с нашите инициали. Доста добре се беше получило. И Италианците умираха от смях, че бонбониерите (универсално наименование на подаръци за гостите в Италия) са бутилка с ракия  girl_haha
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: април 14, 2009, 20:09:52 »

Аз открих един сайт докато се ровех за моите неща, в който има някои доста подходящи неща за подаръци, мисля че могат и да се гравират. Ето да разгледате
http://www.ism-co.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=50&Itemid=16
аз съм си влюбено във фондюто и съм си заплюла това за шоколад за двама
http://www.ism-co.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1286&category_id=50&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=16
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: април 15, 2009, 07:30:27 »

Аз открих един сайт докато се ровех за моите неща, в който има някои доста подходящи неща за подаръци, мисля че могат и да се гравират. Ето да разгледате
http://www.ism-co.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=50&Itemid=16
аз съм си влюбено във фондюто и съм си заплюла това за шоколад за двама
http://www.ism-co.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1286&category_id=50&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=16

A това на какъв език е? huhhuh.gif Не го владея този май, или при мен така излиза?? crazy
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #463 -: април 15, 2009, 07:33:57 »

На мен ми излиза на български.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: април 15, 2009, 07:35:06 »

A това на какъв език е? huhhuh.gif Не го владея този май, или при мен така излиза?? crazy

Муцка, на български е. Явно нещо настройките на браузъра не са ти наред. Като отвориш сайта, отиди на View -> Character Encoding ->Cirillyc (Windows - 1251) - аз съм с Мозила - там така се вижда сайта. За Explorer - пътя е същия. smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines