Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:23:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200668 пъти)
 
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 06, 2009, 21:09:06 »

Момичета, тъй като много от вас ме попитаха за мястото и обяснението за мястото на складчето, ви давам адреса и телефон за контакт:
Асеновград, ул. Капитан Райчо 10. Телефон за контакти : тел.0331\6-55-53, моб.0887 28 67 60.
Значи влизате в Асеновград от страната на Първомай и питате за болницата. Като ви обяснят къде се намира болницата, уличката се намира точно след нея. Там вече спрете и питайте за складче за сватбени аксесоари, което се намира в къща.
Надявам се да сте ме разбрали Wink
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #421 -: април 07, 2009, 14:02:50 »

Тук във Варна има такива малки торбички от органза, но са само бели. Горе-долу са 5х7, но са само бели. Иначе мисля, че цената е много добра - 15лв за 100 бр.
Активен
jujencee
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 07, 2009, 18:51:14 »

И аз да дам един съвет за торбички от органза, които си поръчах от американски сайт и ми излязоха по-евтино и от най-евтините варианти тук, а са разкошни. Имат всякакви цветове, всякакви размери, включително и големина за бутилка вино! Сайта е http://yourorganzabag.com/
Ще ви покажа и снимка на моето подаръче за гости, което страшно си харесвам, защото както торбичката, така и за свещичката загубих много време и написах много имейли докато го докарам в този вариант. danceg
Не знам дали ще се види колко е сладко smile


* podaryche.JPG (63.98 KB, 358x456 - видяно 544 пъти.)
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 08, 2009, 07:52:27 »

Момичета, аз съм в шок. Както още се чудя какви подаръци за гостите да избера, прочетох главата за подаръци в книгата на Ади Цанова за организацията на сватбата и тя казва, че обикновено 80% от гостите изобщо не си взимат подаръците  shok. Аз пък винаги съм си ги взимала като съм била на сватба, но наистина не знам за другите. Вие какво мислите?
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #424 -: април 08, 2009, 07:57:20 »

jujencee , много хубав сайт, особено с торбичките за вино. А аз намерих и белички от сатен за моите подаръчета за гости и ще си спестя голяма част от шиенето. За колко време получи твоите? Аз все се притеснявам да поръчвам от чужди сайтове.

BASTET, чак 80% не ми се вярва. Повечето гости си ги взимат, друг е въпросът след една година колко от тях си ги пазят, но със сигурност съвсем малко от гостите ще си забравят подаръчетата на масите.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 08, 2009, 07:58:14 »

Мисля,че 80 % е повече от преувеличено nea Аз съм на мнение,че повечето гости си ти взимат,а тези които не са ги взели-просто са ти забравили.Правило ми е впечатление,че повечето веднага си ге прибират в чантите и няма как да не ги вземат после.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 08, 2009, 08:28:00 »

И аз да дам един съвет за торбички от органза, които си поръчах от американски сайт и ми излязоха по-евтино и от най-евтините варианти тук, а са разкошни. Имат всякакви цветове, всякакви размери, включително и големина за бутилка вино! Сайта е http://yourorganzabag.com/
Ще ви покажа и снимка на моето подаръче за гости, което страшно си харесвам, защото както торбичката, така и за свещичката загубих много време и написах много имейли докато го докарам в този вариант. danceg
Не знам дали ще се види колко е сладко smile
Мерси за инфорамацията. В сайтът размерите са в инчове нали? Един инч = 2.54 см. Т.е. ако искам малки торбички за бонбонки трябва да си поръчам най-малкият размер в сайтът, нали?
Активен
jujencee
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 08, 2009, 10:56:24 »

anbibian да за бонбонки са достатъчни най-малките, аз даже имам излишни 60 бройки, защото при първата поръчка обърках размера  blush но са в цвят лавандула, не зна дали ще вършат на някого работа, мога да му ги дам.
Иначе пристигат за 5 дена буквално, в пощата, никой с нищо не те занимава повече.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 08, 2009, 11:34:19 »

Куфети за бонбоните които също ги предлага тази фирма, има с бадем и с шоколад отвътре а от вън са ени много сладки има най-различни ...
може ли да ми кажете, тези бонбонки шоколодавои или пък с бадеми или фъстъци, дали са трайни
може ли да ги използвам освен за пълнене в торбички от органза като подаръци за гостите и като бонбонките за късметчетата за хвърляне или не са подходящи?
Активен
jujencee
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: април 08, 2009, 12:04:23 »

аз си накупих такива бонбонки да оползотворя няколко излишни торбички, но пробвах да ги мятам за късметчета - на земята малко се поочукват и понатрошват, може би по-добре да се подават поне на ръка, дори и като късметчета. иначе за раздаване и за подаръчета стават също. нямам снимка но също изглежда много сладко бонбонче в таква торбичка. и ми се струват доста издържливи - поне няколко месеца със сигурност нищо няма да им има, освен ако съм се объркала нещо, може да почнат да лепнат.. знам ли.. pardon
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 08, 2009, 12:08:53 »

аз искам такива бонбонки в торбичките от органза и мисля да ги подредя по масите на мястото на всеки гост, надявам се че бонбонките стават за хапване и гостите ще си ги изядат и ще им остане торбичката за бижута или нещо друго да речем
та стават ли за ядене?

отделно мисля да пъхам в късметчетата за хвърляне бели захаросани фъстъци или бадеми, пък дано са им здрави главите на гостите  girl_wink, но това само ако не намеря по подходящи бонбони

само ме е страх ако ги взема още сега до август да не се развалят
и както ти каза да не се разтопят и да почнат да лепнат
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: април 08, 2009, 12:23:51 »

Чак пък 80% от гостите не ми се вярва. Да ви кажа навсякъде където съм била гостите са си взимали подаръчетата. Някъде бях чела, че някой беше подарил бонбони на гостите си и до края на вечерта повечето от тях не знаели къде даже са оставили кутията. Зависи какъв подарък ще дадеш. Но нали все пак подаръците се дават за спомен от сватбата. Това е мое мнение
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 08, 2009, 14:13:47 »

Ние за подаръчета ще правим папирусчета с кратко любовно стихче и благодарствено изречение, но откъде мога да намеря канелени пръчици в София ?
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: април 08, 2009, 14:29:15 »

Ние за подаръчета ще правим папирусчета с кратко любовно стихче и благодарствено изречение, но откъде мога да намеря канелени пръчици в София ?
виж тук
http://www.flora-com.com/index.php?ul=6&nd=a0029b6e18fd9a9a5d39483f147d09f8&page=5
линкът може да не се отвори влез на продукти, сухи и балсамирани цветя, единични стъркове, на 4 или 5 стр има канелени пръчки  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 08, 2009, 14:45:34 »

От Пикадили съм купувала канелени пръчици  good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines