Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:20:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200596 пъти)
 
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 02, 2009, 21:18:09 »

аз погледнах другите вина да си купя да пробвам, но точно такава комбинация като малките бутилки няма в големи или поне не видях

мисля, че ще е ок
на любимец има добри вина! good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: април 02, 2009, 22:20:05 »

момичета, аз поръчах бутилчиците вино от Вила Любимец.
Казаха ми срок на изпълнение до 2 седмици и цена 1,80 с включен етикет - мисля, че ме устройва напълно.
Туй беше! yahoo

ама това с виното ли е или само бутилките
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: април 02, 2009, 23:09:10 »

ама това с виното ли е или само бутилките
С виното. Предлагат каберне и мерло, бяло вино и розе
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 03, 2009, 09:30:59 »

Момичета бях писала мейл към този сайт http://www.europecatering.com/bonboniera.html
 за да ми изпратят ценовата листа и бях питала конкретно за кутийките коитоса на страницата вторите...та са ми писали че освен украсата и надписи с имената на младоженците вътре имало 5 куфети...
току 
6то виждам че са ми отговорили...ама
някой би ли ме светнал какво е това куфети че нещо не съм в час май  crazy
give_rose А цената на това надписване на Пнделка с имената на младоженците много ме интересува. Ако имаш някаква информация? smile
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #409 -: април 03, 2009, 13:28:20 »

За всички момичета, които имат морска тема - в един забутан склад във Варна, намерих от онези мъничките шишенца с тапички, на които сте пускали снимки по-горе, и които ги има в "Слънчоглед", но тези са легнали на поставка и са пълни с различни цветове пясък и мънички лодчици, корабчета, мидички - много са сладки! А цената им е около левче, в зависимост от "пълнежа". Не ми дадоха да ги снимам, но тези дни ще ходя пак (стискайте палци да го намеря, защото е много забутан и първия път го открих съвсем случайно, че се бях изгубила) и ще купя няколко да ви ги покажа. Разкошни са!
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: април 03, 2009, 15:24:04 »

Момичета бях писала мейл към този сайт http://www.europecatering.com/bonboniera.html
 за да ми изпратят ценовата листа и бях питала конкретно за кутийките коитоса на страницата вторите...та са ми писали че освен украсата и надписи с имената на младоженците вътре имало 5 куфети...
току 
6то виждам че са ми отговорили...ама
някой би ли ме светнал какво е това куфети че нещо не съм в час май  crazy

Куфети за бонбоните които също ги предлага тази фирма, има с бадем и с шоколад отвътре а от вън са ени много сладки има най-различни ...


* aegean_image72.jpg (37.23 KB, 500x369 - видяно 4373 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: април 03, 2009, 15:45:17 »

благодаря ви момичета...аз си мислех че това сса просто дражета...не знаех че на тях викат куфети  blush

 give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: април 03, 2009, 17:43:03 »

За всички момичета, които имат морска тема - в един забутан склад във Варна, намерих от онези мъничките шишенца с тапички, на които сте пускали снимки по-горе, и които ги има в "Слънчоглед", но тези са легнали на поставка и са пълни с различни цветове пясък и мънички лодчици, корабчета, мидички - много са сладки! А цената им е около левче, в зависимост от "пълнежа". Не ми дадоха да ги снимам, но тези дни ще ходя пак (стискайте палци да го намеря, защото е много забутан и първия път го открих съвсем случайно, че се бях изгубила) и ще купя няколко да ви ги покажа. Разкошни са!
А къде е точно този склад? blush
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: април 03, 2009, 23:46:00 »

Момичета, ако има още някой останал де shok Да ми препоръчате магазин за подаръци, сувенири и т.н. в Асеновград?! Утре ще пътуваме до там и искам да съм поне малко ориентирана give_rose
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #414 -: април 04, 2009, 15:42:32 »

Mucito не съм много сигурна - открих го случайно след като се изгубих из уличките около зеленчуковата борса. Там нали има много складове, стоково тържище и общо взето където влезеш, все е склад на едро! huhhuh.gif Запомних как изглежда отвън, но не съм много сигурна дали запомних как точно да стигна до там  blush В понеделник пак ще ходя в този район и ще го потърся - дано да е друга продавачка и тя да ми позволи да ги снимам или поне да си купя по една бройка от всички, защото отпред на вратата има табела "обслужваме само магазини за сувенири" и ме гледаха на кръв предния път. Ако успея ще ти пусна снимки и ще ти обясня как точно по diablo съм стигнала до там!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 04, 2009, 20:09:08 »

Mucito не съм много сигурна - открих го случайно след като се изгубих из уличките около зеленчуковата борса. Там нали има много складове, стоково тържище и общо взето където влезеш, все е склад на едро! huhhuh.gif Запомних как изглежда отвън, но не съм много сигурна дали запомних как точно да стигна до там  blush В понеделник пак ще ходя в този район и ще го потърся - дано да е друга продавачка и тя да ми позволи да ги снимам или поне да си купя по една бройка от всички, защото отпред на вратата има табела "обслужваме само магазини за сувенири" и ме гледаха на кръв предния път. Ако успея ще ти пусна снимки и ще ти обясня как точно по diablo съм стигнала до там!
Денито, благодаря ти! Аз намерих и един сайт пак за такива морски неща и бяха на много добри цени (пак е варненска фирма), но къде го затрих незнам. ако го открия ще го покажа!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 04, 2009, 20:39:55 »

Денито, благодаря ти! Аз намерих и един сайт пак за такива морски неща и бяха на много добри цени (пак е варненска фирма), но къде го затрих незнам. ако го открия ще го покажа!

Muc, да не е тази?smile

 http://www.nautilus5.com/
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 05, 2009, 08:55:31 »

аз търся торбички от органза но ми трябват розови
а някой търсеше бурканчета за мед, бях качила един сайт в по-напред в темата
в пикадили в мола в софия видях такива бурканчета от тези с пластмасовите капачки по 1.30 са
Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #418 -: април 05, 2009, 22:07:30 »

http://www.hotfixcrystals.eu/organza_leather_showcases.html
Ето тук има торбички от органза. Има розови, сини, сребристи. Аз си купих в златно. Предвид това, че ги купувах скоро предполагам, че цената е актуална 100 бр за 25 лв. Ако някой иска обяснение как се стига, да пише, че е на доста затрито място (за непознаващите Овча Купел).
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 06, 2009, 13:40:10 »

Е, да кажа и аз какво намерих тогава - за всички от Пловдив и околностите. В Асеновград с моето мило намерихме едно складче, мъничко и много сладко за всичко от до. За букети, чаши, сувенири, подаръчета, книга за гостите, възглавничка за халките и всичко друго. И цените са много добри. Ако някой поиска да знае къде е, съм на разположение.
И вече си харесахме подаръчета за гостите - гълъбчета с панделка и другите ми кичозни нещица с кутийка , на която ще бъдат написани имената ни. Като ги вземем ще направим снимчица.
Но общо взето подаръчетата излизат 1лв good
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines