Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 23:56:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200822 пъти)
 
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #255 -: февруари 28, 2009, 17:52:00 »

здравейте момичета!бях писала преди няколко дни че искам елхички да намеря за подаръчета.сега си промених мнението и цялата концепция за сватбата.мисля си за пеперудки.вие какво мислите,как ви се струва като идея?моля ви пишете и ако имате инфо къде има също.ох добре че имам повече време до толемия ден.
пеперерудки е готино... но какво ще кажеш за калинки... красиви са а и носят щастие MANICURE
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #256 -: февруари 28, 2009, 17:54:20 »

Мацки на една сватба на която са били наши приятели са им подарявали магнитче за хладилник с младоженци.Много са сладурски и следващия път като ходим в тях на гости ще ги снимам.Доколкото знам са купувани в варна и били към 1 левче.
има най-различни в Джъбмо. и са по 1-2 лева. ние с милото имаме такъв с наша снимка на хладилника, подарих и на две приятелки, заедно със снимка и те също са очаровани. Има и бебешки даже. и в най-различни форми.  Sunshine
Активен
svetlan4e
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #257 -: февруари 28, 2009, 19:55:12 »

да peteto77 аама братовчед ми се ожениха на 7.02 и подарявяхя калинки.много са готини с магнитче и съм си ги сложила на хладилника.всеки път като го отворя се сещам за тях.проблема е обаче че половината и повечето от гостите са същите и за нашата сватба и става тъпо според мен.иначе да идеятя е хубава.а аз си мислех пеперудки понеже и в  украсата на ресторанта  са включени пеперудки и така според мен става по-хубаво.днеска с милото се поразходихме и има иначе но продавачките казват че пролетта ще има нови модели да не бързаме.поличх инфо че има в ПОДАРЪЦИТЕ КЪЦ.вие чувалили сте нещо за тях?и къде ске намира ?
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: февруари 28, 2009, 20:57:23 »

Подаръците КЪЦ имат голям склад някъде към Хаджи Димитър ,но не знам къде е точно.А магазина се намира -като тръгнеш по Пиротска (обаче от Христо Ботев ,не към Халите,а в другата посока).Магазинчето е някъде към десетото от лявата страна.То едно малко такова,отвън не е с някакви лъскави витрини..Не съм много по обясненията,но ако има нещо -питай  good
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #259 -: февруари 28, 2009, 21:45:07 »

Да ви споделя впечатления, че съм попадала на разни нещица в Кауфланд на "Подаръците Къц" и в сравнение  с магазино-склада им в Пловдив цените в Кауфланд бяха по-ниски  tease. Но естествено най-голямо разнообразие на артикули ще си има в самия "извор"  danceg
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #260 -: март 03, 2009, 16:39:44 »

а аз си мислех пеперудки понеже и в  украсата на ресторанта  са включени пеперудки и така според мен става по-хубаво.

е като се връзва с темата пеперудите определено са по-подходящ избор   good
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #261 -: март 03, 2009, 19:20:03 »

а може и рамка със снимка от сватбата  heart
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #262 -: март 03, 2009, 19:34:03 »

а може и рамка със снимка от сватбата  heart

и може да се гравират имената и датата на сватбата... много сладко ще стане...  Dance2 Dance2 Dance2
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #263 -: март 04, 2009, 14:57:44 »

ул. Ильо Войвода 11 - Къц
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 04, 2009, 16:14:21 »

Ние вече измислихме какви да са ни подаръците. Ще ги направим за семейство по един, а не индивидуално. Гравирана релефна бутилка с вино като отпред ще има етикет с наша снимка, а отзад втори етикет със  любовно стихотворение. за сега още чакам приятелка, която се захвана с тази задача да каже до къде е стигнала с винарскана изба, която да ни ги изработи, защото държим и виното вътре да е качествено. както също мисля за най-малките гости да има отделни подаръчета, защото може би те се радват най- много на тях.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 04, 2009, 16:34:44 »

svetlan4e мога да ти дам идея за магнитчета с пеперуди-има различни цветове.Аз вкъщи имам такава и довечера мога ако искаш да ти я снимам.Има различни големини и могат да се поставят на мн места.Ако ти допада като идея ще ти кажа аз откъде съм ги купувала.
Активен
svetlan4e
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #266 -: март 04, 2009, 19:10:25 »

благодаря ти gucci,определено може да ми е от полза.ако имаш време прати.
Активен
svetlan4e
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #267 -: март 04, 2009, 19:13:09 »

valia_diva поздравления за идеята,много е оригинална. Bravo
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #268 -: март 05, 2009, 09:50:59 »

а какво ще кажете за нещо по-практично като малки солнички  crazy
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 05, 2009, 10:23:20 »

Mariana, това е много добра идея, стига да са в подходяща форма - но нямам представа в каква... Имаш ли вече идея откъде да ги вземеш?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines