Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:23:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200663 пъти)
 
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #60 -: декември 17, 2008, 16:03:31 »

Благодаря ви момичета
и на мен много ми харесва:))
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 17, 2008, 18:43:56 »

да, наистина nachinaesht_svatbar много е ефектно и оригинално така мисля че вече изглежда завършено
 give_rose Bravo
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 17, 2008, 20:36:16 »

 Bravo Bravo Bravo Уникално ! Стилно и красиво ! Много добър вкус !
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 17, 2008, 22:05:28 »

nachinaesht_svatbar, :bravo:Може скокойно да направите за всичките си гости от това прекрасно цвете!Много оригинално сте го измислили! Bravo Bravo Bravo
Действайте смело напред! good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 17, 2008, 22:10:12 »

Здравей katya_79,
Ами като видях розата, страшно много ми хареса, още повече се връзва с украсата ми. Ще я използвам както за подарък на гостите, така и да поставя тейбъл картите на нея много е удобна, защото е височка около 10-11 см и се вижда. Сложих и панделки и виж как изглежда сега:) дано ви хареса.
Много е красива judges
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 18, 2008, 14:29:36 »

мисля че са оригинални  pardon


* Dsc02798.jpg (42.87 KB, 500x375 - видяно 433 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 18, 2008, 17:00:22 »

nachinaesht_svatbar,

много е стилно и нежно, наистина;

на мен ми прилича на холдер за плейс картичка, но не мога да преценя от снимката де;
и с панделката става доста завършено

браво!!!

сиси петрова, белите кошнички и аз ги гледах, даже ходих до магазина, имат вариант и с холдер за плейс картичка

също така и няколко цвят - бяло, прасковено, червено, светло синьо и розово - по спомен ти ги казвам

а относно дали ще се харесат - трудно е да се угоди на 100 или 200 човека - разни хора, разни вкусове;
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #67 -: декември 18, 2008, 19:00:42 »

Браво Начинаещ Сватбар,невероятно красива е!!!!!! give_rose
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 26, 2008, 23:21:11 »

nachinaesht_svatbar много нежно и красиво цвете, много ми хареса, особено за гостите дами, не знам обаче дали е много подходящо за господата...  nea

Ние мислим за две неща. Първото са холдери за картичките с имената на гостите по масите на тържеството, на които да пише Love примерно. Нещо такова:





А другото, малко по-практично, са книгоразделители с романтично стихче и нашите имена и датата на сватбата.


* Bookmarks.jpg (21.16 KB, 334x400 - видяно 4587 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 27, 2008, 00:35:07 »

момичета...дайте някакви идеи какво се пише на папиросчетата...мисля освен някакви подаръчета за гостите да има и папирусчета на които мога да сложа и тейбалките...ама...нешто не мога да го измисля оригинално  beating
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 27, 2008, 18:49:04 »

Кристъл втората идея е супер за книгоразделителите и е мн оригинална и определено е по добра.
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 27, 2008, 18:57:17 »

Мерси gucci  give_rose и на мен идеята за книгоразделители много ми харесва  Bravo Иначе и холдери за картичките с имената ще трябват, така че може би ще направим и двете  Wink
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #72 -: декември 27, 2008, 19:43:30 »

BERA папирусчетата могат да се сложат на специална поставка от картон, която хем ги държи да стоят добре, хем на лицето и да е отпечатано името на госта. Представи си малко картонче, което го сгъваш на хармоника, на две места, така че среднаа част да е по-къса. Така вътре се слага папируса, а на първата част лицево е надписано името на госта.

Текстчетата за папирусите са обикновено благодарствени. Мога да ти пратя няколко варианта на лични ако искаш. А ако имаш други подаръци за гостите ще ти дам една идея. Може да направиш мини папируси, които да представляват късметчета, вместо благодарствен текст, да пише например любов или пари или дългоочаквано пътуване. Харесва ли ти идеята, тя си е моя, не е взаимствана от никой, което значи че ще бъдеш оригинална.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 27, 2008, 19:58:26 »

Бера Йоли ти е дала доста идеи.На папирусчетата може да са надписани благодарност пожелания послания и т.н.всичко което решиш.Аз мога да ти дам идея на единия край на тейбълката да сложиш навития папирус и да го вържеш с панделка и някаква укрска-цветче перличка мидичка и т.н.
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #74 -: декември 27, 2008, 20:10:20 »

А защо не на пръстенчето на самият папирус да е отпечатано името на госта...мисля, че е добра идея. Сега ми хрумна. Само трябва да се подбере картон, на който може да се печата.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines