Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 15:34:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 3  (Прочетена 172667 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: март 23, 2009, 13:41:25 »

pepina83, много са красиви, аз като височина нещо такова искам. Аз да направя един отчет, защото обикалях по варненските магазини за обувки. Вече са изкарали сандалките и за мой голям кеф явно на мода са сатенените обувки, които идеално ме устройват за сватбата yahoo. Не са скъпи, гледах ги, че са около 50 лв. По принцип исках затворена обувка, но поради липса на такива май ще се примиря със сандалки. Харесах си едни, бяха страхотни, ама черни lacnl8. На едно място гледах цикламени сатенени сандали, както ми е в цикламено сватбата, направо ще уцеля в десятката с тях funnytooth.
да и в софия са изкарали много яки сандали и малки чанти ама за абитюрентите и няма нищо в бяло sad
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 23, 2009, 14:00:12 »

Към anibibian - да, дадох капаро 100 лв, те струват 125 и ми казаха колкото искам да оставя, но аз реших така или иначе ще ги давам тези пари, по-добре сега да е:( Много съм недоволна от отношението. Като ходих собтсеничката остана недоволна, че съм си избрала рокля от другаде, явно така ми отмъщава diablo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 23, 2009, 14:03:49 »

Към anibibian - да, дадох капаро 100 лв, те струват 125 и ми казаха колкото искам да оставя, но аз реших така или иначе ще ги давам тези пари, по-добре сега да е:( Много съм недоволна от отношението. Като ходих собтсеничката остана недоволна, че съм си избрала рокля от другаде, явно така ми отмъщава diablo
това е страшно неприятно, честно казано почвам да се замислям дали да отида там, затова ще поизчакам дано пуснат април май повече сандали, ама и чанта не съм си харесала от тези по магазините, а там ми допадат два модела sad
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 23, 2009, 15:34:35 »

обадих се - обещаха тази вечер или ътре да ми се обадят, ще видим  beating
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 23, 2009, 16:13:18 »

обадих се - обещаха тази вечер или ътре да ми се обадят, ще видим  beating
тц тц думи нямам lac Mad girl
ако бях аз сигурно щях да си поискам капарото
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 24, 2009, 12:05:35 »

Още не са ми се обадили, доста съм подразнена, макар че днес заминавам в чужбина и обувките реално не са ми никак спешни, но по-важен е принципа. Уж за максимум месец, пък то месец и половина ще минат. Не си взимам капарото само защото съм сигурна, че ми харесват и не ми се занимава да търся откъде другаде да ги поръчам, но определено няма да им спестя забележките когато най-накрая дойдат и отида да си ги взема. Смятам обаче да поискам някаква компенсация за това забавяне.
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 24, 2009, 15:55:49 »

момичета къде мога да премеря и да видя модели на Мтайлър за софия,става въпрос, и какви се ориентировъчните цени там.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 24, 2009, 17:17:11 »

http://www.mtyler-boutique.com/shoes.html
ето от тук
а за цените някой спомена че обувките са около 150 лв и са сатенени
а чантите около 90 лв
успех и да им оставиш по малко капаро, че да не те мотаят както мотаят monikabiri - да си имаш едно наум
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 24, 2009, 17:31:43 »

аз си имам сандалки,прекрасни, от лондон са. Но се оказа 4е номерацията не отговаря, и сега са ми един номер по-големи... Ако не успея с едни уплътнения на др шол...незнам ,какво ще правя, а толкова много си ги харесвам.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 24, 2009, 18:19:49 »

аз си имам сандалки,прекрасни, от лондон са. Но се оказа 4е номерацията не отговаря, и сега са ми един номер по-големи... Ако не успея с едни уплътнения на др шол...незнам ,какво ще правя, а толкова много си ги харесвам.
да кофти, много съжалявам  sad
аз на бала си напук си купих сандали един номер по големи, справих се с ходенето и танците, а после ги захвърлих и не ги обух повече
нали има едни стелки по магазините които се залепят и не си личат като обуеш сандалите, пробвай с тях good
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 25, 2009, 09:09:39 »

Вчера си купух на др Шол. ще изкарам евентуално официалната част но за после категори4но ще търся някакави по удобни и моя размер
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #221 -: март 25, 2009, 19:19:13 »

Момичета, има ли булки, които са сменяли обувките по време на сватбата? Милата ме подсеща за болките в крата на моя бал и на този на сестра ми. Айде, на моя се бях покатерила на 12см ток, но на бала на сестра ми бях на 5-6см и въпреки това цял ден на тях и накрая вече не можех да си кажа името от болка. Аз принципно не нося токове. Като ученичка носих, станах жена и тръгнах по маратонки и ниски обувки...иди ме разбери. Та както и да е...да имате идея??? Дали пък д ане взема 2 чифта и едните да са без ток за в ресторанта? Ама пък ще се виждат и ще влизат в кадър  Dancer
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 25, 2009, 19:45:51 »

Amelia,аз също като теб не нося по принцип в ежедневието токове,но на този ден се прежалих pardon.Бях с 10 см.токове от 10 сутринта до 5 сутринта на другия ден blum.Е като ме заболяваха краката просто ги събувах и продължавах с танците боса pardon.Но ако толкова не можеш да издържиш купи си ако искаш едни ниски обувчици good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #223 -: март 25, 2009, 20:05:19 »

Jasmine, май така ще направя. На бала ми пробвах този номер с да танцувам боса, но още повече ме боляха краката от твърдия под и наранените ми стъпала. Сигурно ще си купя втори чифт или ще стискам зъби с един.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 26, 2009, 13:18:22 »

Amelia има много булки които си сменят обувките.зимата бях на една свтба и първоначално булката беше с ботуши, които се виждаха само при слизане/качване в колата, а в ресторанта си беше с обувки а ток. но към края вече свали и тях и караше боса. аз забелязах всичко това защото съвсем наскоро бях минала по тоя път, но повярвай ми никой от наскоро минали или бъдещи булки няма да забележи с колко чифта обувки си. а и под роклята много много не се виждат и при танцуване.
така че съвет от мен, заложи на удобни обувки, независимо на ток или не ги разтъпчи добре, намажи ръбовете които те убиват и танцувай до зори без болки и пришки smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines