Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:50:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките!!!! част 3  (Прочетена 172601 пъти)
 
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 13, 2009, 09:32:55 »

tonibonboni много са хубавки   Bravo  Колко горе-долу струват ?
Активен
dosibg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 13, 2009, 14:31:04 »

Здравейте мили,

аз понеже съм маниачка на тема обувки,това са моите -може би са малко височки, но ще издържа!!!:)


* 010SMOOTHSAT_medium_fr_Ivory.jpg (57.37 KB, 240x240 - видяно 4489 пъти.)
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 13, 2009, 15:13:50 »

Оооооооо, невероятни са! Bravo Направо уникални!  good Токът наистина ми се струва малко висок, но ако си свикнала няма да имаш проблем! Wink
 pepina 83, моите обувки струват 150лв. Може би е малко много за обувки от плат, но наистина са много удобни, а и реших че за случая си заслужава. lol)
Активен
dosibg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 13, 2009, 15:23:56 »

Ами, тока е 10 см. Аз и сега по цял ден на работа редовно съм на такъв ток. А и мисля да ги поразтъп4а малко вкъщи като ги полу4а в понеделник.....нямам търпение...понеже и роклята ми пристига тогава.....(да не ми мине котка път, че днес нали е петък 13-ти)lol)
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 13, 2009, 16:35:42 »

Много са хубави и моитобяха 10см ток ама ми бяха страшно удобни не е до тока а до самата обувка
Активен
2802
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34


Красота ще спаси света!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 13, 2009, 16:49:50 »

По въпроса за обувките от М. Tyler, искам да ви споделя, че когато пристигнаха и ги обух ми бяха толкова удобни, 4е въобще не мисля да ги "разработвам" до сватбата, по между другото моите от вътре са кожа, а от вън сатен, проверете и вашите може да са така....


* ACF235.gif (18.82 KB, 340x201 - видяно 4374 пъти.)
Активен
jenibeb
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #186 -: март 13, 2009, 21:43:44 »

Здравейте сладури smile
През  следващия месец ми предстои да ставам кума и се опитвам да помогна на булката да намери дантелени ботушки за сватбата. Търсихме в целия град и не можахме да намерим нищо подходящо.  cray  Ако знаете къде можем да намерим такива PLEASE HEEEEEEEEEEEEEEEEELP US  girl_impossible
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 13, 2009, 22:19:20 »

сещам се за дейзи


това им е сайта - има телефон и адрес за контакти.
http://www.deizi.com/index.html

Успех! Good luck
Активен
petyya29
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #188 -: март 14, 2009, 15:10:33 »

сещам се за дейзи


това им е сайта - има телефон и адрес за контакти.
http://www.deizi.com/index.html

Успех! Good luck


Мила от кой град си? в София може да намериш.

Моя приятелка си купи такава да сватбата преди време от сватбен център София - http://www.svatbencenter-sofia.bg/page/contacts/ .

Успех !!!!  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #189 -: март 14, 2009, 15:34:36 »

Здравейте момичета!Тези ботушки са ми фаворит,понеже аз имам летен бял ботуш със същата височина и са толкова удобни че не усещаш височината!Много ми се иска да съм с такива на моята сватба,но искам да ви помоля за мнение!Сватбата е юли месец-според вас подходящи ли са?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 14, 2009, 18:09:42 »

 Аз, лично, смятам, че краче, само в обувчестата част на този ботуш е много по-изящно, но ако ти се виждаш така - защо да не може. Всичко може, но трябва много внимателно да съобразиш роклята с обувките, пък обикновено е точно обратното. Трябва да си решиш как си виждаш тоалета в този ден. И, мое мнение, пищна рокля би се карала с тези ботушки. Но защо всички трябва да сме по калъп; няма значение какво се прави попринцип, само какво ти искаш да направиш!!!
Активен
dosibg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 14, 2009, 22:08:45 »

4естно казано аз подкрепям мнението на pebbles.Малко ми идват в пове4е тия боту6ки. При такива боту6и роклята трябва да е доста семпла. Или обратното. Пове4ето булки ре6ават 4е роклята е "по-тежка", а не обувките, но всеки си има право на "външен вид". Аз бих заложила на роклята с главно Р.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 14, 2009, 22:35:26 »

Вижте какво видях в Космополитън Сватба. Обявената цена е напълно приемлива, според мен. Вече не знам къде са им магазините ohah
 Снимах списанието, защото не намерих на сайта на написаната фирма новата колекция.
Дано някой си ги хареса.
магазинът на дизи е на алабин в близост до ъгъла на витошка, където е макдоналдс
http://www.dizi.bg/
романтика имат няколко магазина в софия, може да видите адрегите в сайта им
http://www.romantika-fashion.com/index.php
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 14, 2009, 22:42:58 »

момичета какво мислите за объвките правени по поръчка спрямо вашата рокля и крак....правих си такива ботъши за абсолвен. вечер и съм много доволна мисля и тези за сватбата да са от там...поне плата ще е като роклята и ще са ми по мярка good
къде ще ги правиш, в асеновград ли?
моля те дай инфо за майстора
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 14, 2009, 22:45:18 »

Момичета, аз пък си поръчах обувки като тези, които продават в М. Tyler, но ще бъдат кожени, с бежов ток

Взеха ми размер на крака, за две седмици ще са готови срещу 170лв. Ателието е на Парчевич, ако някой се интересува ще помагам....Реших, че е по-добре да са кожени обувките...А там ги правят от агнешка кожа. Надявам се, че ще се получат добре
моля те прати ми инфо за това атилие, може и на лични
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines