Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:36:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шивашки ателиета  (Прочетена 95338 пъти)
 
steffy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #75 -: февруари 12, 2015, 23:04:42 »

Здравейте , момичета ! Аз имам малко по - различен въпрос , но пак е свързан с шивашко ателие . Харесах си рокля от един американски сайт http://www.oncewed.com/ . Дотук добре. Проблемът обаче (понеже роклята е използвана ) има 1 проблем ,който не е много голям и може да се оправи - на бюста е със солей ( мисля,че така се казва ) и 3 лентички са се изправили. Другият проблем е ,че трябва да се стесни на талията. Та ,така де - трябва ми добра шивачка,която може да извърши качествено тези корекции, които според мен не са много сложни . crazy . От Варна съм. Много искам да си поръчам роклята , но ако не знам,че може да се поправи качествено това няма да се случи  cray Иначе аз нямам проблем,че някой преди мен я е носил, тъй като е минала химическо и няма петна или скъсвания и след корекцията няма дори да личи  blum Благодаря ви !
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #76 -: октомври 20, 2017, 14:19:52 »

И мен ме интересува темата и търся в София, но на скоро приятелка ми каза, че в Асеновград си заслужава повече, и изработката, и цените, та ако някой има впечатления и оттам ще се радвам да сподели  smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines