Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:32:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шивашки ателиета  (Прочетена 95324 пъти)
 
katqkoce
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #60 -: февруари 02, 2010, 14:29:56 »

Споделих мнението си в една друга тема и веднага ме изкараха, GROAN че правя реклама,така че ако някой иска да му споделя мнението си за добра шивачка в София, да ми пише на [email protected].
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 02, 2010, 14:33:08 »

Аз си търся шивачка за ушиване на обикновена рокля, обаче тук повечето координати са з шивачки на булчински. Моля някой, ако има координати на изпитани такива да сподели.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #62 -: февруари 21, 2010, 21:02:38 »

Здравейте,

а знаете ли дали българските шивачи шият с естествени платове? А къде се продават такива? Струва ли си въобще риска, след като може да се окаже, че тя шивачката ушила роклята с друг плат???  crazy crazy Нямам представа каква е точно ситуацията, ще се радвам за съвети.  give_rose give_rose
Активен
katqkoce
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #63 -: февруари 26, 2010, 10:38:14 »

Повечето шивачки шият с платовете които им занесеш,а по магазините се продават от китайски до италиански платове.Колко е вярно това незнам,но така твърдят продавачките.А какво означава естествени материй незнам.Може би имаш предвид коприна или вълна?Има такива на пазара.Питала съм при дизайнерка-известна и тя ми каза че шие само с нейни платове,а те какви са .............бог знае.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #64 -: февруари 26, 2010, 12:22:14 »

Ясно, мерси за отговора  give_rose

А под естествени материи имам предвид коприна, памук, вълна..

Поздрави
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 26, 2010, 14:35:57 »

можеш да си купиш ти сама плата, а ако е голямо ателие с повече шивачки , те си имат мостри и платове и си избраш и те ти носят, каквото си харесаш, има и скъпо хубави платове, а има и евтини
Активен
nellynankova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #66 -: април 15, 2010, 10:59:58 »

Здравейте,момичета!!!
И на мен ми предстои сватба и въпреки че има доста време до събитието започнах да се интересувам от най-важното за този ден-роклята.Искам да попитам дали има вече клиентки на Ателие Александра и как варират цените там.Благодаря ви предварително.
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 15, 2010, 11:11:07 »

Виж тази тема: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1415.msg390085.html#new
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 15, 2010, 11:11:38 »

Има тема по въпроса http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1415.0/topicseen.html
Активен
biberon
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #69 -: април 22, 2010, 19:38:43 »

Здравейте,момичета! Задавам този въпрос вече в няколко теми,които ми се струват подходящи,но нямам отговор и реших да се разпиша и тук. Става въпрос за следното нещо-догодина съм абитуриентка и съм си харесала модел за коля,който обаче има един много характерен елемент и не знам дали в Пловдив или окръга има шивач,който да може да я направи максимално близо до оригинала.По-долу ще покажа за коя рокля точно става дума. Сега конкретен въпрос-елементът с мънистата,който е във формата на ветрило,според мен е ефектът на роклята и затова държа да го има,ако не същия то поне някакво друго такова цветно "петно".Ще бъда много благодарна,ако някоя от вас може да ми даде координати или поне име на шивач или салон.Благодаря ви предварително! Ето я и роклята:
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #70 -: май 04, 2010, 11:58:12 »

Здрасти:) Да попитам и тук, интересува ме как се справят от Модна къща Амбиция. Дизайнерката много ми допадна и смятам да се насоча към нея. Но ми се ще да проуча предварително дали някоя от вас си е шила там рокля и дали е останала доволна?
Активен
danaq_lv
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #71 -: май 05, 2010, 08:21:46 »

охх дано...Ти говори ли с Вера?Или не?
А малко спам..Имате ли представа къде продават хубави изкуствени рози, в сайт де.Сребърни или нещо такова........... Wink Wink
Здравейте момичета,искам да споделя впечатление от ателие Версай и Вера......много съм доволна,ако ми се наложи да си шия пак рокля за официален случай,пак бих отишла там.Вера ми направи булчинската рокля,която ще сложа на 09.05.2010.Отношението към клиентите е невероятно,облужването е на ниво и изработката на дрехите си заслужава цената.Гласувам с две ръце за ателие Версай и горещо го препоръчвам!!! good
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 17, 2010, 13:49:26 »

Здравейте момичета аз също искам да кажа че съм много доволна от ателие Версай.Вчера си взех рокля от там.Дезайнерката Вера е много любезна и си разбира от работата.
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #73 -: юли 05, 2010, 14:17:32 »

Здравейте, момичета.

Някой да има координати на шивачката от шивашко ателие "Даника" на ул. "Ген. Киселов", което е срещу градинката в близост до МУ-Варна, че не мога да я намеря. СПЕШНО Е!!!

Благодаря Ви.
Активен
mari_blu
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #74 -: септември 01, 2011, 19:36:59 »

Здравейте момичета, ще бъда кума  smile Може ли някой да ми каже добра шивачка в София, която да си разбира от работата да шие с вкус и наистина да е като по снимка?
Ако не могат честно казано предпочитам да ми откажат вместо да трябва да се примиря с техния вкус накрая sad
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines