Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:16:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шивашки ателиета  (Прочетена 95357 пъти)
 
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 08, 2010, 07:52:57 »

Мисля, че скоро ще ходя до Асеновград. biggrin
Определено се вдъхнових от тези цени.  yahoo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 08, 2010, 08:13:45 »

ooo в Асеновград аз като ходих ( малко ми е старо инфото) роклите почваха от 200 лева, масово бяха по около 350-400, моято тогава беше по-скъпа от другите smile така че си заслужава човек да отиде, най- малкото нищо не губи, наистина има много магазини с много рокли.
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #47 -: януари 08, 2010, 09:16:26 »

охх аз се успокоих вече, знам че ще ми я направят там....И цената не е висока....Пожелавам успех на всички дами, и нека бъдем най0хубавите булки...
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 08, 2010, 10:13:30 »

Като чета тези постове и почвам да се ядосвам на продавачките по магазините.Миналата седмица една ми се изказа, че нямало смисъл да ходя в Асеновград, защото било цифромания и съм щяла да се набутам.Аман от такива значи  beating
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #49 -: януари 08, 2010, 10:15:45 »

ми на мен в Мирената ми казаха че тази рокля не може да бъде ушита по този начин, и че единствено при тях може да се надявам на някакви резултати и започна ама защо това не го направим така или иначе...и стоя и  shok Oh my ... Oh my ...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 08, 2010, 10:30:44 »

има смисъл да се ходи в Асеновград, защото в Пловдив да кажем има около 10 магазина за рокли, и са абсолютно същите рокли като в Асеновград, само че тогава за сравнение цените бяха 800-1000 е определено нямаше смисъл да си шия в Пловдив.
 единствено ако човек разполага с повече пари може да си купи готова рокля от чужбина- проновиас и т.н. действително разликата е огромна, но ако ще се шие, поне да е по-евтино и така остава да се избере подходящо място, където или има подобна рокля, на тази която искте или си личи че роклите са различни и че изработаката е добра, има поне 5-6 магазина в асеновград, в които това е така и вие като отидете само ще ги забележите.
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #51 -: януари 08, 2010, 10:34:23 »

незнам, аз даже не знаех че роклята е модел на Проновиас, Когато говорих с Вера от Версай тя ми каза, мен лично не ме интересува дали на роклята ми ще пише Проновиас, и дали ще се хваля на всички с това, искам да е точно тази, ако ще да беше и модел на някое дете.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 08, 2010, 10:44:51 »

Съгласна съм с това.Така или иначе никой няма да те пита от коя точно марка ти е роклята.Важното е да е хубава и да е това, което искаш.Дано във Версай успеят да ни направят най-красивите рокли.  give_rose
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #53 -: януари 08, 2010, 10:50:18 »

охх дано...Ти говори ли с Вера?Или не?
А малко спам..Имате ли представа къде продават хубави изкуствени рози, в сайт де.Сребърни или нещо такова........... Wink Wink
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 08, 2010, 11:00:44 »

Не съм говорила с нея.Аз вчера разбрах за това ателие и още не съм се наканила. biggrin И това ще стане в скоро време де.
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #55 -: януари 08, 2010, 11:02:07 »

ами да когато си решиш.Аз само докато разбрах и веднага се обадих да видя за какво иде реч...
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 08, 2010, 13:24:34 »

sweetcherry какъв тип розички ти трябват и за какво? В dealextreme има доста щуротийки и мисля, че има неща с розички, листенца и всякакви украси. Нещата са доста евтини и няма шипинг.
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #57 -: януари 08, 2010, 13:32:28 »



ето такава ми трябва, ама аз си мислех че ако ги купя бели и си взема един сребърен спрей дали няма да стане?Защото навсякъде ми казват че нямат, а ана едно ми предложиха някаква много опърпана за 4-8лв.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 08, 2010, 13:56:07 »

Според мен е добра идея, защото от където и да ги вземеш винаги сребристите ще са доста по-скъпи.
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #59 -: януари 08, 2010, 13:57:38 »

 и аз стигнах до този извод, ще си взема бели и ще ги напръскам със спрей, ама първо ще пробвам в една две рози, да видя как ще стане че да не си купя и бели и после да си търся и сребърни yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines