Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:43:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шивашки ателиета  (Прочетена 95336 пъти)
 
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 14, 2009, 08:15:51 »

 sad
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 14, 2009, 15:46:18 »

Албенка те ми шиха  сватбената рокля. Хубава стана, но коренно се различаваше от това, което исках. Обяснението беше,че няма как да стане едно къмедно с оригинала. Според мен те си имат един тертип на шиене на рокли и си карат по него без да се съобразяват. Уж щеше роклята ми дае готова за 3 проби - е ходих повече от 10 пъти и не спазиха уговорения срок - получих си роклята седмица преди сватбата. Иначе като отношение са ок, но не очаквай да ти ушият нещо по снимка почти същото. В галерията качих  снимки да видиш.
« Последна редакция: декември 14, 2009, 15:50:42 от Zahira...Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ » Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 14, 2009, 17:35:40 »

На мен ми шиха кумската рокля... И по същия начин като при Захира коренно се различаваше от снимката, която им бях дала.. защото нямало как плата да се направи "фризе"  huhhuh.gif Иначе при мен си спазиха срока, взех си я на третата проба... след малко ще кача снимки в галерията...
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 14, 2009, 19:56:45 »

а какво да правя,препоръчайте  ми някое което със сигорност ще ушият това което искам sad
« Последна редакция: декември 14, 2009, 20:34:44 от albenka » Активен
Тулумба
Любопитен
*
Публикации: 46


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 15, 2009, 12:52:46 »

Аз също ших при Радост, честно казано, не съм особено доволна. Не стана както аз исках, малко се поразпра/ но за това аз съм си виновна/.
Направих грешката да си поръчам и букета и бутониерите. Та..разпаднаха се. Бутониерите още при закичването, а букета се разпиля при хвърлянето и момичето хвана нещо без рози pleasantry

Въпреки всичко, сватбата беше прекрасна.
« Последна редакция: декември 15, 2009, 12:59:31 от Тулумба » Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #35 -: януари 07, 2010, 14:01:22 »

Здравейте, нова съм във форума, но искам да попитам дали имате някакви наблюдения над ателие Версай, Асеновград?Мисля да си ушия сватбената рокля там, но искам да чуя мнения за ателието и начина им на шиене.
много благодаря за отделното внимание!!
« Последна редакция: септември 30, 2010, 07:12:08 от Данитка » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 07, 2010, 14:45:31 »

аз ших моята рокля там, след дълго няколкомесечно избиране , къде да шия се спрях на ателие Версай, причините бяха няколко:първо видях там различни рокли,не като другите в асеновград, второ, когато разговарях с дизайнерката Вера ми направи много добро впечатление-интелигентна жена, която не се натрапва, но схвана веднага какво искам, почна да рисува и супер, и цената беше супер и ми показа много платове и дантели, така че успях да видя и предварително платовете.
 като качество- 100% много добро, нямаше никакви проблеми с обслужването-много мили хора, всичко беше, както се договорихме в срок и качесвтено.
 роклята като цяло се различаваше от това,което си бях представяла аз, защото ших по снимка, тоест не получих това, което си представях, но в никакъв случай не мога да кажа,че някой има вина за това.
 на последната проба когато се слагаха последните елементи от дантела аз отидах, после чаках 2-3 час и я взех като пак я мерих и тогава дизайнерката беше сложила още няколко допълнителни апликации и явно ми е харесало и тя се успокои и каза, че се била притеснила, че не съм се усмихвала и че не съм казвала, колко е хубава роклята.
 така че моето мнение е положително, все пак моята фигура не позволява много неща, докато правеха моята рокля, шиеха и няколко други, които се получаваха наистина добри.
 дано съм била полезна
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #37 -: януари 07, 2010, 14:49:46 »

много благодаря.Наистина е от ползва, и аз говорих с дизайнерката, дори ми е адашка и отношението и е страхотно и това беше една от причините да реша да е там, освен това видях доста различни модели на рокли, близки до моя модел,а това което ме притеснява най-много е че искам да е по снимка, и ако роклята не стане точно така както е на снимката....много ще се разочаровам.И това ми е питането, вярно е че понякога снимката и това което очакваме нямат нищо общо но все пак.. good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 07, 2010, 15:01:11 »

винаги има разминаване, просто няма как да стане едно към едно, и това е за всички ателиета, просто се доверяваш на някой, видях в друга тема, модела, който си избрала и според мен е най-важен плата, който ще избереш, питай я също така за набраното , как ще го направи, защото и в моята рокля имаше едно набрано и много не се получи,  а и при мен проблема беше, че имах и модификации на снимката, така че явно тя си е представяла едно, аз малко по-друго. иначе не мисля, че ще има проблем.
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #39 -: януари 07, 2010, 15:04:29 »

аз ме притеснявай най много отзад, полата надолу, а и самата рокля отпред хем е стеснена хем разкроена.Като говорих с нея ми каза че този тип рокли се прави от тафта, ама незнам защо си мисля че тафтата ще е прекалено твърд плат за нея.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 07, 2010, 15:13:38 »

аз не помня сега , но тогава бях ги изучила платовете, тя ги рабира жената и има и мостри при нея, така че  за плата и ти ще можеш да го видиш.
за роклята  наистина си мисля, че за долната част няма да има проблем, но наистина за отпред набраното , особено покрай бюста не знам как ще се получи, макар, че имаше май подобен модел, ти разгледа ли сайта им, може да се добие представа.
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #41 -: януари 07, 2010, 15:45:21 »

да да разгледах го, имаше подобни модели и заради това точно се насочих към нея.Охх дано да стане така както изглежда.....Ще говоря пак с Вера и ще видим, аз горе долу ги разбирам платовете, и знам че по принцип тафтата е твърд плат ама ще видим
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 07, 2010, 16:35:17 »

roumyana, ще споделиш ли на колко пари ти стъпи роклята?  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 07, 2010, 16:40:39 »

600 или 650 лева
30 було
плата беше скъп, а и дантелените апликации бяха също от най0скъпата дантела.
на една приятелка и предложи за 450 лева рокля, също много оригинален модел.
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #44 -: януари 07, 2010, 16:50:19 »

олеее като слушам за рокли от 400лв и направо си мисля че ще принцеса си правеха жив обир за парте които ми казаха.... yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines