Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 09:49:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 225479 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #360 -: май 12, 2008, 11:16:07 »

Vanilly, представям си smile Щом розичката ще е по-надолу от ханша, няма да има "негативен" ефект smile Най-важното е роклята да ти легне на сърцето smile

Мискпариз, успех с обиколките! Но да ти кажа като цяло в България се шият рокли от един тип - корсет с пола с обръчи надолу. Няма кой знае какво разнообразие, поне от това, което аз видях. Но мери всичко, което ти задържи погледа за повече от 5 секунди!  good
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: май 12, 2008, 20:19:29 »

Ето нещо доста смело за любителите на червеното.

Ако се абстрахираме от страшния грим и махнем черепчето на главата, но оставим червените цветя като венче- даже няма и да е толкова зле.


* 2322961562_d388595805_m[1].jpg (17.75 KB, 160x240 - видяно 3749 пъти.)
Активен
iveto_e
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: май 13, 2008, 12:48:53 »

Ивето, ти от къде си я поръча?  Не могат ли в този салон да ти направят корекциите?


kuklata като бях в Америка я мерих и я поръчах там, не чрез магазин в БГ. За това сега ми трябва някоя шивачка, която не е в сватбен салон. Имаш ли нещо предвид?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #363 -: май 13, 2008, 17:53:10 »

Ако някоя от вас реши да си шие роклята и не иска рокля с обръчи, ще ви дам снимка на подобен на моята рокля модел (моите ръкавчета са малко по-къси):



Ето и тези са хубави според мен:



Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: май 13, 2008, 18:05:41 »

И моята рокля е с такъв силует (имам няколко снимки в профила) И съм много щастлива, защото вчера успях да си купя най-после дантела  yahoo. На 24 Май ми е първата проба, стискайте палци  good
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: май 13, 2008, 18:17:43 »

Някой има ли идея дали http://www.maggiesottero.com/ имат предствителство в България. Като гледам на сайта нашата страна липсва sad. Роклите им са наистина страхооооотни!!!! smile

Харесала съм си тази рокличка от там (естествено и много други):
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keywordText=3181&keywordType=any&page=0&pageSize=8&style=A3181


Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: май 13, 2008, 22:21:51 »

Здрасти Mimozka, роклята ти е наистина страхотна. Като прегедах сайта обаче :http://www.maggiesottero.com/stores.aspx нямат официално представителство за България. Може да провериш в Серес (той е на има-няма 20км от БГ границата), адреса на магазина е
Serres,
Moustakas
Dimogeronton 1
Phone: 23210 51008
 Успех!!!  give_rose
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #367 -: май 14, 2008, 17:22:16 »

Здравей Мимозка!Аз също съм си харесала модел на Maggi Sottero,и мисля да отида със снимката в едно ателие да ми я ушият по нея! Това също е вариант,ако нямаш възможност да провериш на адреса който ти е дала micedj! Иначе е по-добрия вариант да видиш роклята в действителност!  girl_wink
« Последна редакция: май 14, 2008, 20:58:25 от maria_lakova » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: май 14, 2008, 21:50:42 »

Момичета ще ходя другата седмица в софия по работа, но мисля да отделя поне един ден за РОКЛЯТА.
и затова моля ви кажете ми съвет къде да ида, за сега съм отбелязала Mtyler, i Demetros, те са мои фаворити, също мился да посетя Одета и Лита. Моля ви ако се сещате за другии магазини да ми кажете, ако може с малко инфо , къде се намират.
Предпочитам готова вносна рокля, тип принцеса, до 1500-1600 лева, ако е около 1000 още по-добре. надявам се цената да не  е ниска и да мога да намеря нещо о-така smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: май 14, 2008, 22:29:16 »

mimozka, ако можеш наистина да се грабнеш и да отидеш до този магазин, за който micedj е дала координати, те съветвам да го направиш. Иначе по снимка може и да докараш нещо подобно на модела, обаче аз съм премерила поне 30 истински Maggie Sottero рокли и те уверявам, че на снимките някои са много красиви, а в действителност са blah. И обратното - има някои, които на живо са просто  Oh my ... и не можеш и да си представиш колко са красиви, като ги гледаш на снимка и като ги пипнеш. А пък усещането да ги облечеш е истински празник.  Curtsey
Успех!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: май 15, 2008, 08:55:43 »

Момичета ще ходя другата седмица в софия по работа, но мисля да отделя поне един ден за РОКЛЯТА.
и затова моля ви кажете ми съвет къде да ида, за сега съм отбелязала Mtyler, i Demetros, те са мои фаворити, също мился да посетя Одета и Лита. Моля ви ако се сещате за другии магазини да ми кажете, ако може с малко инфо , къде се намират.
Предпочитам готова вносна рокля, тип принцеса, до 1500-1600 лева, ако е около 1000 още по-добре. надявам се цената да не  е ниска и да мога да намеря нещо о-така smile

Мила щом си решила да отделиш такъв бюджет 1500-1600лв ти препоръчвам и на Pronovias. Имат уникални рокли. В София предсавителство имат на Забърде 1 и на Оборище. Само, че на Оборище е с предварително записан час  tease (има и по-голям избор). Успех с търсенето и дано намериш твоята рокля   girl_wink
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: май 15, 2008, 09:09:20 »

Момичета от колко до колко се движат цените на роклите в Романтика?
Активен
daya
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27


Бойна котка :)


« Отговор #372 -: май 15, 2008, 09:19:58 »

При мен май се очертава сватбата да е в края на септември, а отпуск ще имам през август и се чудя дали няма да ми е малко късничко за ходене до Асеновград за рокля?
Още повече, че много пари няма в бюджета за рокля, т.е. изборът ми явно ще е по-малък.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: май 15, 2008, 09:23:55 »

При мен май се очертава сватбата да е в края на септември, а отпуск ще имам през август и се чудя дали няма да ми е малко късничко за ходене до Асеновград за рокля?
Още повече, че много пари няма в бюджета за рокля, т.е. изборът ми явно ще е по-малък.
С колко парички ще разполагаш?Само за рокля?Или обща сума с обувки,аксесоари това е много важно защото когато включиш всичко се качва доста и от кой град си ?
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: май 15, 2008, 09:24:29 »

Да май ще взема да се грабна да отида до там. Аз имам още доста време до сватбата smile.
За щастия майката на бъдещия ми съпруг работи в Гърция и може да го съчетаем ходенето до там с това да я видим smile.

Наистина сигурно чувството да облечеш такава рокля е супер!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines