Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 09:20:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 232868 пъти)
 
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: май 11, 2008, 19:39:23 »

Здравейте! До сватбата има още 3 месеца, но аз май успях да намеря "моята" рокля. Проблемът е, че не съм я виждала на живо, а и пробвала. Тя е от сватбен салон "Лита", но я нямат в наличност. Страх ме е да я поръчам без да съм я видяла. Казаха ми, че има вероятност юни да я имат в магазина, но няма никаква гаранция. А ето я и нея:
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #346 -: май 11, 2008, 20:32:25 »

Мискаприз, тази рокля определено е по-красива, но като гледам колко е вталена и впита по тялото ... май е за жени с наистина перфектни фигури, които са голяма рядкост. И все пак един добър шивач може би ще направи и невъзможното  good Но пък като гледам колко е дълга отзад, не ми се струва много удобна, освен ако няма да има някой "дежурен по шлейф". Да не говорим, че ако е с много плат и пластове, става и доста тежичка ... Абе аз само критикувам май, но така виждам нещата pardon Може би за теб наистина ще е по-добре рокля, която да подчертава талията ти, да не е много претрупана отгоре (поне по снимките останах с впечатлението, че си имаш приличен бюст) и леко да се разширява надолу (нещо подобно на снимките от пробата, обаче все пак да има нещо интересно по полата, а не просто "найлон"). Дори мисля, че допълнения като голяма панделка или подобни просто няма да ти стоят добре на фигурата. А с едно красиво бижу на шията ще привличаш погледите точно там и в горната част на бюстието, така че талията и кръста няма да се забелязват толкова. Разбира се е важно и деколтето - сърцевидно или дори триъгълно ми се струват по-подходящи от това, което е на роклята от пробите и някак оформя линията на бюста ти. Трябва да имаш акцент, който да приковава погледите, за да не се вторачват хората в онези части на тялото, които може би ще искаш да поприкриеш Wink И този акцент може да бъде именно горната част на бюстието и бижу на шията и деколтето. Абе много се разписах, но дано поне е имало някакъв смисъл  laugh
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: май 11, 2008, 21:39:34 »

kopche в един добър съвет винаги има смисъл. Самия факт че си седнала и помислила за моята рокля много ме ласкае. Благодаря  kiss2 Права си че е по-добре да наблегна на горната част, защото аз наистина имам хубав бюст и малка(за ханша) талия. Ще ви покажа моя снимка с друга рокля, за да добиете по-ясна представа за фигурата ми. Дано модераторите не ми се карат, слагам тази снимка с цел да се види каква ми е фигурата и да можете да кажете каква рокля би ми седяла добре според вас. Снимката не е с много добро качесто, извинявам се за което. Освен това искам да спомена, че сега съм малко по-слаба отколото на тази снимка  blush

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: май 11, 2008, 22:00:16 »

ето това е за едно момиче което ако не ме лъже паметта търсеше такава рокля blush
http://www.romantika-fashion.com/images/stories/Eddy%20K/1270.jpg ,може и да бъркам де blush
Ели нещо такова
а в тази се влюбих и мисля,че ще ти стои добре някаква подобна щом надолу те притеснява
 :offtopic:иначе колкото до бижутата,щом имаш хубав бюст и нямаш проблем той да се вижда заложи на ефектни обици и го остави гол good мое мнение blush
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #349 -: май 12, 2008, 00:42:46 »

Мискпариз, както и предполагах Wink Определено можеш да заложиш на рокля с хубав акцент върху деколтето и бюста. Ако е красиво направено и с вкус, няма да изглежда никак зле. Важно е и да не се претрупва бюстието с дантела, защото така ще изглежда още по-голямо. Триъгълното деколте или например с 1 презрамка, минаваща зад врата, може би ще издължи леко деколтето, но трябва да пробваш и да видиш. Има такива бюстиета, например нещо такова е:


Лично на мен този модел ми харесва много, но не знам как би ти стоял на теб:



А тази е ... без думи :Р



Във всички случаи не бива да залагаш на нещо пищно. По-изчистени модели ще ти стоят по-добре. Не много разширяващи се в долната част (и от гледна точка на удобство и практичност) и задължително подчертана талия + акцент някъде далеч от "проблемните" зони Wink Както споменаха, хубави обеци също биха привлякли вниманието, заедно с хубава прическа, хайде да закръглим на прекрасни бюст и над него Wink Каквото и да избереш, качи снимка да видим smile
« Последна редакция: май 12, 2008, 00:44:27 от kopche » Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #350 -: май 12, 2008, 02:08:18 »

misskapriss, всъщност фигурата ти е доста съразмерна и имаш хубава стойка, така че според мен всяка рокля, която не е впита по тялото (тип "русалка"), ще ти стои добре. И най-добре да е с колкото се може по-отворени гръб, рамене и деколте, така никой няма да се сети да гледа талията, която, трябва да кажа, си е съвсем ок според мен smile Мисля, че най-добре талията да е хоризонтална и долната част да започва именно от нивото на талията, иначе се показва коремче.

Най-важното е да ти е удобно и ти да се харесаш smile
« Последна редакция: май 12, 2008, 08:34:15 от cremcaramel » Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #351 -: май 12, 2008, 07:46:01 »

Здравейте,

Моята рокля най-после пристига в петък от Америка, но ще се наложи да се правят някои корекции като дължина и т.н. Моля ви да ми препоръчате някоя добра шивачка в София, която ще се справи с тази задача, защото няма да е лесно. В сватбените салони едва ли ще се съгласят да коригират рокля, която не е купена от тях. Благодаря ви предварително  give_rose

Ивето, ти от къде си я поръча?  Не могат ли в този салон да ти направят корекциите?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: май 12, 2008, 07:55:45 »

misskapriss, а пробвала ли си рокли с висока талия, без обръч? На снимката, която си пуснала май роклята е с висока талия и ти стои много добре, но не знам дали ако беше съвсем дълга нямаше да е различно. Заслужава си да пробваш поне Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: май 12, 2008, 08:38:21 »

Здрасти, misskapriss, роклята, която си мерила в Сватбения център и аз пробвах преди месец, и на мен най-ми хареса, но катоя  обляках някак много простее.Аз си имам тук и там по нящо пухкаво и мислях, че с обръч рокли и бюстиета няма да ми стоят добре, но в същият ден ходих и до Мария Анна Белла и видях моята рокля, мисля, че и на теб ще ти стои добре рокля от две части, която подчертава талията и бюста и надолу се разширява, дори и собръч, хубаво би било да не е много бухнала още от талията и ханша. Ето и подобна на тази, която искам, но в пробването му е майката, в сайтовете точно такава не исках,а  катоя облякох направо заприличах на принцеска, както каза мама:)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: май 12, 2008, 08:40:31 »

ето я:


* index.jpg (11.3 KB, 200x300 - видяно 4672 пъти.)
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #355 -: май 12, 2008, 09:20:02 »

Vanilly, наистина много красива рокля, но с този "шал" точно на ханша се привличат погледите точно там и жените с по-широк ханш изглеждат дори още по-широки. Да не говорим, че бялото не спестява килограми, а като че ли добавя допълнително, така че по-добре да няма такива приковаващи погледа детайли точно на "проблемните" места според мен. Това ми е единствената забележка pardon
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #356 -: май 12, 2008, 09:30:27 »

Misskapriss, имаш много пропорционална фигура. Споед мен много ще ти подхожда точно такава рокля каквато си пробвала, но от скъпа материя-коприна, матов сатен.
И както казва kopche - по-малко дантели около деколтето.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: май 12, 2008, 09:42:44 »

Здрасти Копче, преди време бях писала, че това е подобна рокля и най-хубавото е, че на моята няма шал,а  горният пласт с розичка  е захванат мако по-надолу от ханша. Роклята е екрю с малко капучино. Към нея има и обувки и чанта със същата бродерия като роклята. Има и малък обръч. И което е най-хубавото, ще ми я шият по моите мерки, а няма да я стесняват. И като цена е около тези в Сватбения център 820 лв. Но ще отида първо до Асеновград и ако не харесам там нищо направо през Юли я поръчвам!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: май 12, 2008, 09:51:34 »

__MIMA__ , роклята е страхотна, аз дето не си падам по класически булченски рокли, направо се влюбих в тази, чак взех да се замислям, дали да не се спра на този модел. Може би защото не е тип "торта". Единствено не искам да "ми се влачи" по земята.

Май ще си остана на нестандартен модел, но тази определено ми харесва много. Успех, дано я доставят скоро!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: май 12, 2008, 10:04:44 »

Милички, много ви благодаря за съветите. Ще се възползвам от тях. Въпроса е да намер време да обиколя по магазините и да меря повече неща, за да видя какво ми седи добре. Аз съм ходила само в Сватбения Център и там макар че избора на пръв поглед е голям, аз самата нищо не харесах  sad При първа възможност ще направя един тур по магазините и пак ще показвам снимки. smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines