Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 07:20:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 232839 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 11, 2008, 18:02:02 »

а е и практична, после можеш да си я скъсиш и пак да си я носиш в ежедневието.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: май 11, 2008, 18:16:43 »

Момичета, днес бяхме до Сватбения център и мерих 1 рокля. Ето снимки да ме видите, но съм без грим и гледам тъпо.  Да не ми се смеете.  blush


Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: май 11, 2008, 18:24:32 »

Ели,ако трябва да съм честна не ми харесва правите много едра и някак ми простее роклята,надявам се да не се разсърдиш ама на мен лично не ми харесва blush.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #333 -: май 11, 2008, 18:26:19 »

На мен по принцип не ми харесва модела, защото не съм почитателка на разширяващите се рокли  nea
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 11, 2008, 18:26:58 »

аз си тарся нещо такава,ако някой е вижал в бг мойе да сподели.
« Последна редакция: май 11, 2008, 18:29:50 от radinka » Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 11, 2008, 18:32:22 »

 misskapriss и на мен не ми харесва модела.иначе не ти стои зле Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 11, 2008, 18:33:50 »

Наде, я не се излагай, за какво да ти се сърдя, няма начин  give_rose  Даниел не ме снима като хората и изглеждам ниска и трътлеста  blum  защото ме снима отгоре. А и аз съм си пухкава, така или иначе  tease Но да си призная и аз не съм 100% сигурна че това е роклята, която искам. Просто тази беше единствената, която ми хареса и мерих. И веднага да ви покажа  pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 11, 2008, 18:47:58 »

На мен ми се струва, че роклята ти е голяма и от снимките не си личи как стои... Шалчето към роклята ли беше и ако не - хубава ли е материята и колко струва?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: май 11, 2008, 18:52:14 »

Айде сега ниска и трътлеста beating beating beating beating някак си роклята все едно ти е голяма и те прави много широка и все едно е отгоре до долу права,нито талия виждам нито нищо,но ще намериш роклята която искаш щом не си на 100% сигурна,че това е тя по обиколи още blush и пробвай още рокли,така на закачалка е едно върху теб -друго kiss2
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 11, 2008, 18:57:43 »

Айде сега ниска и трътлеста beating beating beating beating някак си роклята все едно ти е голяма и те прави много широка и все едно е отгоре до долу права,нито талия виждам нито нищо,но ще намериш роклята която искаш щом не си на 100% сигурна,че това е тя по обиколи още blush и пробвай още рокли,така на закачалка е едно върху теб -друго kiss2
Ей сладурка, много си миличка. Мерси! Ще търся още за рокля, то няма как за съжаление. А роклята ми е тясна даже, и не е закопчана на гърба, може и за това така да седи...
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #340 -: май 11, 2008, 18:59:36 »

Мискаприз, в твоя случай е по-добре да е рокля, която да подчертава талията ти, тоест наистина някакво бюстие май ще е най-добре, но точно това май не беше подходящо. Все пак трябва да ти пасне и на бюст, и на кръста ... а този тюл на шалчето и върху роклята ми прилича на найлон  crazy
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: май 11, 2008, 19:04:30 »

Ели, и на мен не ми харесва тази рокля. Стои неестествено, все едно е от картон. И кройката не е за тебе - скучна е. Продължавай с търсенето!  girl_impossible
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 11, 2008, 19:05:17 »

Мискаприз, в твоя случай е по-добре да е рокля, която да подчертава талията ти, тоест наистина някакво бюстие май ще е най-добре, но точно това май не беше подходящо. Все пак трябва да ти пасне и на бюст, и на кръста ... а този тюл на шалчето и върху роклята ми прилича на найлон  crazy

 laugh Душичка, наистина прилича на наелон, но това е от фотото, не прави много хубави снимки, а и Даниел не ме е снимал много добре според мен  nea Права си че ми трябва рокля, която да ми подчерата бюста и талията и да прикрива ханша. Аз принципно съм харесала тази, но не знам дали ще могат да ми ушият такава.


* Abril.JPG (55.4 KB, 882x556 - видяно 318 пъти.)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 11, 2008, 19:09:10 »

Ами разпитай те ще ти кажат какво могат да ти направят и какво не,питай в Романтика там май имат някакви такива подобни,но не съм сигурна blush,а и обиколи и други салони и сватбени къщи,а и може и до Асеновград да се разходите,ако искате. Иначе роклята която си показала по ми харесва и да не кажа много  blush
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: май 11, 2008, 19:10:02 »

misskapriss, забравих да кажа - пробвай деколте, което е сърцевидно (незнам дали така се казва на български), но нещо подобно мисля, че ще ти подчертава хубавото. Това горе те захлупва, на мен ми стояха по същия начин и има просто коренна разлика във визията. Виж това:


* Sweetheart Neckline.jpg (73.78 KB, 344x520 - видяно 282 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines