Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 17:16:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 232997 пъти)
 
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #210 -: май 01, 2008, 16:03:25 »

Здравейте!  Нова съм във форума и се надявам на вашта помощ! набелязала съм си няколко модела,но съм от варна и имам нужда от помощ .Преди да отида в софия бихте ли ме ориентирали в ценовия диапазон на астела,симон виргиния з Бях си харесала и на романтика -но тук прочетох коментари че роклите им са в не добър вид от ревютата и размислих.и трябва ли да си записвам предварително час,дават ли да се пробва ,т.н. .Благодаря предварително . smile

Здравей, моята рокля е от Симон (оригиналният модел е в лична галерия с надпис "моята рокля", но мога да сложа снимка и на готовата рокля, така че да можеш да ги сравниш. Цената беше 750 лв, през лятото на миналата година, но самата дизайнерка ми каза, че от новите и колекции роклите ще са по-скъпи заради декорациите с камъни сваровски. Ако искаш обаче можеш да се свържеш с нея (имам майла и тел й). Тя е много добър професионалист и съм сигурна, че може да ти предложи вариант, който да те устройва и като модел, и като цена. Аз контактувах с нея само по мейл, защото живея в чужбина и тя избра всичко: платовете, дантелата. На пробата, 10 дни преди сватбата бях страшно притеснена какво ще се получи, но роклята заспа и трябваше само да се скъси. Дизайнерката пътуваше поне миналата година, един път в седмицата до София, през останалото време е в Благоевград.
Освен това моята сватба също беше във Варна, така че ако мога да ти помогна с друга инфо за бутик Симон или нещо друго, съм насреща.
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #211 -: май 01, 2008, 16:23:31 »

Здравейте! Някой да си е поръчвал рокля от holidaysona във Варна?   Hmmm ohah
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #212 -: май 01, 2008, 17:45:18 »

Това че е тежка мога бързо да преглътна,дори няма да го усетя,но цената не.Regina94 каква е тръпката да се видиш в рокля на елие сааб-сигурно е нещо невероятно. *YAHOO*мечтая си един ден да имам негова рокля,но ще трябва яко бачкане :GROAN:шегичка.В интерес на истината 6000 сигурно е от най евтините му рокли.
tsvetiiva благодаря за инфото -но на този етап мисля че се отказвам от рокля на симон.Днес набързо минах през един бутик с приятелката си-мисля че роклята е моята но трябваше да си запиша час .искам още малко да ми поотлежи идеята за роклята crazy,защото често се паля бързо и после съжалявам.В бутика ми казаха че ако размисля и не е носена мога да я заменя(в случай че не съм я коригирала),но искам да съм на 100 % убедена.
Активен
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #213 -: май 01, 2008, 19:47:05 »

doriani, желая ти много приятни мигове при избирането на роклята, защото това си е уникален процес. твоята рокля си е твоя, защото ти ще я красиш, а не обратното, без значение дали е от световноизвестен дизайнер или не.  *THUMBS*Успех!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #214 -: май 01, 2008, 20:57:46 »

Това че е тежка мога бързо да преглътна,дори няма да го усетя,но цената не.Regina94 каква е тръпката да се видиш в рокля на елие сааб-сигурно е нещо невероятно. *YAHOO*мечтая си един ден да имам негова рокля,но ще трябва яко бачкане :GROAN:шегичка.В интерес на истината 6000 сигурно е от най евтините му рокли.
doriani, усещането беше ...хм..интересно. Първо си дадох сметка,че въпреки не съм дебела нито пък грозна, аз НЕ изглеждам като момичето в каталога  funnytooth Всъщност, дори момичето в каталога едва ли изглежда така в ежедневието си или на цветна снимка. Платовете са страхотни, изработката е впечатляваща, роклята си струва всеки цент -за който може да си го позволи. Дизайнерската работа си личи но не е гаранция че модела ще ти залепне
Роклята, която аз си бях харесала в каталога струваше около 5000 евро, пробвах я, но не ми стоеше добре.
Един от дизайнерите на Проновиас казваше в интервю че когато работи за конкретна клиентка се съобразява основно с фигурата и Моделът, на който в крайна сметка се спрях, беше основно съобразен с ръстта ми и пропорциите ми... и бюджета, разбира се. Сватбената рокля по принцип си е нещо специално и строго индивидуално. Не съжалявай, че не можеш да я купиш в момента. Има огромен избор, абсолютно съм сигурна ,че ще намериш рокля, в която ще си потресаваща дори и в собствените си самокритични очи  Love girl
« Последна редакция: май 01, 2008, 21:45:17 от Regina94 » Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #215 -: май 01, 2008, 21:29:17 »

Regina94 имаш ли снимка на роклята която си харесала.ако е удобно разбира се да я споделиш.снимките са черно бели -на живо по красиви ли са
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #216 -: май 01, 2008, 21:37:06 »

Regina94 имаш ли снимка на роклята която си харесала.ако е удобно разбира се да я споделиш.снимките са черно бели -на живо по красиви ли са
Това беше най-първия ми избор. Но наистина не се харесах в нея, затова купих друга  (виж в галерията ми). Не е много по-различна, но сякаш беше проектирана специално за мен.
На живо изглеждат по същия начин, много е интересно да усетиш материята. Получаваш съвсем триизмерна представа за нещо, което не ти е давало да спиш цяла седмица  smile.


* cupulaib3.jpg (27.37 KB, 417x401 - видяно 2902 пъти.)
« Последна редакция: май 01, 2008, 21:43:58 от Regina94 » Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #217 -: май 01, 2008, 21:53:21 »

Страхотна рокля наистина. Само черната лента ми стои малко траурно така, аз бих я заменила с някакъв по-весел цвят. Не мога да видя галерията ти, дава ми съобщение за грешка  huhhuh.gif
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #218 -: май 01, 2008, 21:57:40 »

Страхотна рокля наистина. Само черната лента ми стои малко траурно така, аз бих я заменила с някакъв по-весел цвят.
Kopche, лентата е тъмно червена, на снимката не се вижда добре ....
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #219 -: май 01, 2008, 22:11:24 »

Тъмночервено звучи добре, макар че аз бих предпочела тъмнозелено Wink Наистина ми изглежда като черна и се зачудих ...  huhhuh.gif Сигурна съм, че ще се чувстваш като принцеса в такава рокля smile Но като гледам снимката ... и телосложението на момичето е доста ... фино.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #220 -: май 01, 2008, 22:16:01 »

Тъмночервено звучи добре, макар че аз бих предпочела тъмнозелено Wink Наистина ми изглежда като черна и се зачудих ...  huhhuh.gif Сигурна съм, че ще се чувстваш като принцеса в такава рокля smile Но като гледам снимката ... и телосложението на момичето е доста ... фино.
Виж къде е чупката на коляното  - или краката и са феномеално дълги от коляното надолу или е стъпала на нещо.  smile Както и да е, аз не съм 180 см  smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #221 -: май 01, 2008, 22:25:30 »

Чак такива феноменални крака ... по-скоро е стъпила на нещо ... но представи си тогава как би се влачила роклята  shok А пък може и да има безкрайно дълги крака, знае ли човек ... ние ги нямаме, де  nea girl_wink Аз съм 1.72 и пак ми се струва, че съм малко ниска  laugh
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #222 -: май 02, 2008, 08:26:52 »

Страхотна рокля наистина. Само черната лента ми стои малко траурно така, аз бих я заменила с някакъв по-весел цвят. Не мога да видя галерията ти, дава ми съобщение за грешка  huhhuh.gif


kopche и на мен цветът ми изглежда черен.Но скоро брат ми ми донесе от испания ново булчинско списание с колекции 2008 и там има много моделчета с черно(някой дори основният цвят е черен-сигурно е мода)ама не са лоши.ще изнамеря сайтовете и ще ви пратя снимки.имам и едно гръцко но там са много по лъскави и блестящти с камъни роклите(приличат на май лейди моделите),а испанските са по изчистени и стилни,ама и какви дантели good-може би различни национални вкусове.

Regina94 роклята ти е разкошна-мечта Bravo.тя ли е 5000 евро
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #223 -: май 02, 2008, 08:42:00 »

Regina94 роклята ти е разкошна-мечта Bravo.тя ли е 5000 евро
Мерси  smile! Роклята ми е в галерията и струва доста по-малко от 5000Е  smile. Докато се чудех какво да правя (и преди да пробвам ) моята кума ми даде най-добрия съвет колко да дам за рокля. Каза ми "Всеки ден след сватбата ще я гледаш в гардероба си и ще си мислиш колко пари си затворила в нея. Ако си ОК с 5000Е на закачалка, добре. Ако не - просто потърси друга". И така намерих друга smile
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #224 -: май 02, 2008, 08:42:56 »

опитах да вляза в испанския сайт,но не мога да го отворя.давам ви го ако някой друг може-www.noviasgelen.com.не съм сигурна дали тези моделчета черните ще ги има ако са нови.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines