Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 21:31:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 233049 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 22, 2008, 23:04:45 »

Birbochukova, моята рокля е също с много дантела, подобна на тази, изчистена от всякъде, така, че щялата красота идва от дантелата и тя е много важна. Харесах такъв модел на Сан патрик, но понеже ми беше много скъпа занесох снимката в Романтика. Показах я, видяха и вида на дантелата, която е по - специфична, защото е без никакъв тюл, само дантела памук и дизайнерката ми донесе дантела от Франция. По снимката, която занесох ми е намерила абсолютно същата, тя пътува често до там и по поръчка донася и платовете, по - специално дантелите. Днес я видях и съм много щастлива, че е това, което исках. А мацката в салона на Витошка е супер готина и любезна. Ако все още нямаш рокля - със снимката отивай там. Успех

а колко ще ти струва там да ти я ушият?
Активен
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #196 -: април 23, 2008, 17:27:50 »

Момичета, понеже изчетох доста по темата за роклите, ама 314 страници от 1-ва част ми дойдоха в повечко, та затова не съм сигурна, дали вече е обсъждано, ама я кажете за цвета на роклята и цвета на кожата.

Аз съм със светла кожа (не прекалено), с кафеви и руси кичури, ама тъй като сватбата ми ще е през лятото, смятам да съм хванала тен до август (дано само да има време за малко плажче 2-3 пъти седмично, ако не - солариумче  lol, та според вас на кожа със загар какъв цвят рокля ще отива. Аз мислех за бяла рокля, ама май ще е по-добре златно или шампанско, знам ли и аз?


Според мен златистите и екрю тонове отиват и на кожа със загар и на лятното настроение като цяло Моята сватба беше също през август и реших, че ще е добре за сезона и настроението ако основните цветове са карамелено, златисто, шампанско и съответно и роклята е таква. Изпращам ти снимка на платовете,които ми предложиха от ателието, където я ших.
Дано да ти е от помощ


* IMG_4977.jpg (19.96 KB, 336x448 - видяно 366 пъти.)
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #197 -: април 23, 2008, 17:59:58 »

там ли предлагат да ти я ушият за тази цена?
Не dorina 79! В един друг магазин за булчински рокли,където по принцип шият по снимки от списания! Избираш си плата,дантелата и всичко,като разбира се те ти препоръчват подходящи за дадената рокля!Изчисляват ти,но излиза около 600-700! Една приятелка си поръча там рокля,избрала си и камъчета, за 650 лв, всичко! good
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 24, 2008, 20:34:18 »

Micedj, аз понеже минах през дивотиите и перипетиите с дантелите, да ти кажа, че в Асеновград до "Сияна" /на площадчето отпред до кафето/ има малко магазинче с невероятно количество и разнообразие на дантели. Доколкото подочух, много магазини зареждат именно от него. А за София-не знам... pardon
Активен
vanq777
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #199 -: април 25, 2008, 07:11:41 »

Fenix това магазинче е рзкошно !Аз съм бъдеща булка от Асеновград и до този момент по-ниски цени не съм срещнала.В него има каквото си пожелаете!
Активен
atlian
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 25, 2008, 21:21:51 »

Най-после, броени дни преди сватбата ,си имам рокличка danceg






                                                                                                 
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 26, 2008, 20:44:47 »

 yahoo и аз си имам рокля  tease
ходих днес като луда по магазините, почнах от скъпите където нищо не харесах  nea най-скъпата рокля, която мерих беше около 2500 лв., а най-евтината 690 лв. и за моя изненада тя беше моята рокля  give_rose от мон амур е и съм мн. доволна! в сряда ще я взема, защото малко ще трябва да коригират бюстието..много съм щастлива, защото ми беше голям проблем роклята и дали ще успея да се справя за такова кратко време  tease
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 29, 2008, 17:01:27 »

Здравейте момичета,
тази седмица мисля да ходя до Асеновград за рокля, защото тук във Варна нищо не ми хареса.Незнам аз ли съм претенциозна, моделите ли са кофти,но както и да е.Аз искам рокля от дантела,а тук никъде не видях подобна.Някой,ако има наблюдения от магазините там може да ми даде малко повечко информация.Също така долу-горе как са цените, защото някъде до 800-900 май ще мога да си отпусна.А пък може и в Пловдив да кажетеза някой,ако има нещо хубаво.Ще чакам съвети и напътствия.
Активен
vanq777
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #203 -: април 29, 2008, 18:12:21 »

Мисля че съвсем спокойно ще се вместиш в тази цена,а дантела...има избор особено в едно малко магазинче срещу салона на "Сияна"(ако успееш да се ориентираш до там).
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 30, 2008, 10:57:46 »

atlian роклята ти е много хубава! откъде си я взе / уши?
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #205 -: април 30, 2008, 12:53:08 »

Здравейте!  Нова съм във форума и се надявам на вашта помощ! набелязала съм си няколко модела,но съм от варна и имам нужда от помощ .Преди да отида в софия бихте ли ме ориентирали в ценовия диапазон на астела,симон виргиния з Бях си харесала и на романтика -но тук прочетох коментари че роклите им са в не добър вид от ревютата и размислих.и трябва ли да си записвам предварително час,дават ли да се пробва ,т.н. .Благодаря предварително . smile
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 30, 2008, 13:28:12 »

От опит мога да кажа само за Симон - цени към 1500-2000 лв., не ти трябва час, но са много популярни сред абитюрентите и е пренаселено в салона (поне аз като бях). За Астела съм чувала цени около 2 хил. лв., а за Виргиния 5-7 хил. лв., но това е от четене във форумите, не съм проверила лично.
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #207 -: април 30, 2008, 16:26:15 »

благодаря на този етап максимума ми е 1000-1200лв а и имам достатъчно време и предпочитам да обиколя още малко във Варна .Харесала съм си едно моделче в списание (не съм сигурна булка или сватбен каталог) на проновиас -елие сааб но една приятелка е звъняла и са и казали 6000   , но разбрах че във варна в един бутик има подобен модел,така че смятам да проверя  .пожелайте ми успех.това е моят фаворит но ако имам късмет ще ви пиша


* caliope_primary.jpg (27.07 KB, 222x340 - видяно 2761 пъти.)
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 01, 2008, 12:53:38 »

Я да видим сега ще стане ли...............снимката е от сайта на друга фирма, но кройката е същата, роклята която аз си поръчах е на "Аз и Ти"-Смолян. Но е в цвят "шампанско" и бродерията е различна. На този етап съм много доволна и наистина установих, че трябва да се пробва, чак когато облечеш една рокля, тогава я усещаш...... smile



Моята е такава, цвят шампанско, но има тънички презрамки и деколтето е V образно good
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #209 -: май 01, 2008, 14:17:29 »

елие сааб но една приятелка е звъняла и са и казали 6000, но разбрах че във варна в един бутик има подобен модел,така че смятам да проверя  .пожелайте ми успех.това е моят фаворит но ако имам късмет ще ви пиша
doriani, аз пробвах тази рокля през януари. Много е красива  smile Наистина струва около 6000 лв. - Ели Сааб прави част от дизайнерската серия на Проновиас. Въпреки че изглежда ефирна, роклята е доста тежка от перлите с които е обшита.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines