Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 13, 2024, 22:21:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 226621 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 04, 2008, 21:55:35 »

ani4ka1710 радвам се че мога и аз да помогна с нещо от толкова далече  smile  миналата седмица аз ходих да пробвам рокли за пръв път и се оказа че един от магазините в които бях предлагаха техни модели. Аз знаех че не са ми по джоба, ама си викам я да пробвам да видя какво е усещането  girl_wink

Почувствах се като принцеса .... Усещането е несравнимо, за малко да не се позная в огледалото  Girl_hide
Ама според мен тези рокли имат един голям недостатък- не могат да се коригират. Така че трябва да си с мерките на манекен (може да предлагат и други размери, но аз в каталога видях само 34 и 36 номер), а с моите 160 см височина всичко ми се влачи... scratch one-s head
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 04, 2008, 22:01:46 »

krasunkata аз също съм със същия ръст - джобно гадже. Ти къде ги мери тези рокли, от сайта който ми прати виждам че Принцес са техни дистрибутори тук за България, аз съм от Пловдив, и те тук имат два магазина може да ида да видя, но едва ли ще има много модели, то тук такива скъпи едва ли ще ги имат в наличност. Ама красота.... чудя се дали изобщо да ходя да гледам такива рокли, защото като видиш нещо така хубаво и после как да си купиш нещо което ти е по джоба, имам чувството че винаги ще сравнявам с тях и така няма да ми е на сърце нищо. Но ще видим, аз още нищо не съм пробвала , мисля от другата седмица да започна да ходя насам натам, че май ще е много трудно.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 04, 2008, 22:17:20 »

Ами аз живея в Прага и те си имат доста голям магазин тук. Кофтито при мен е че тук в Чехия е разпространено  даването на рокли под наем а не купуването на нова. Когато роклята е под наем цената е около 3 пъти по ниска, аз обаче не мога да взема под наем поради ред причини, ама ако това за теб не е проблем може да питаш в Пловдив дали дават под наем... Само не знам с дължината на роклята какво може да ти предложат в магазина?
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #78 -: април 05, 2008, 10:35:09 »

Разглеждах един сайт и направо останах очарована от роклите www.whiteone.es , някой да знае къде в България предлагат на тази фирма?

Аничка, роклите са  чудесни. Май имат дистрибутор в Пловдив - поне така пише на падащото меню в сайта. Тези испански рокли са от порядъка на 1000 евро. Високата цена идва имено от факта че могат да се коригират. Моята рокля е от Проновиас и дори най-малкия номер се оказа твърде голям за мен. Така че ми взеха мерки още през януари, направиха поръчка специално за мен и днес ми звъннаха че е готова, да отида на проба. На пробата пак преценяват дали ми стои идеално и правят допълнителни корекции. Аз живея в чужбина, но в магаъина ми казаха че това е стандартна практика при Проновиас, Сан Патрик и Ла Споса - и трите са под шапката на една фирма, Pronovias Fashion Group.
Знаеш ли, има и нещо друго / всички рокли изглеждат супер на сайта и на моделите, но стоят различно взрху нормален човек. Аз си бях изгубила ума по една рокля, която струваше 5000 евро  smile! И въпреки че не ми беше по бюджета отидох да я пробвам. И не ми стоеше добре, ама никак! Роклята беше супер, но не си пасвахме някак, даже продавачката ми го каза  smile. И така с чиста съвест с взех друга.
Мисълта ми е - пробвай. Това е най-сигурния начин да разбереш какво искаш и какво ти подхожда. Дори и да не купиш оригиналния модел ще ти е по/лесно да обясниш на шивачката си какво искаш.


Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 05, 2008, 10:45:12 »

Благодаря ви момичета, и аз съм за това да пробвам да видя какво ще ми стои добре, естествено на манекенките дори и най смотаните рокли им стоят перфектно в това няма съмнение, освен това и на сайта предполагам че роклите са различни от колкото в действителност, не че са по лоши, просто е така. Решила съм другата седмица да отида до Принцес да видя какво имат налично и как изглежда.
Инъче 5000 Евро  Oh my ... , по добре че не ти е стояла добре  Wink , и аз много се надявам да се харесам с нещо на по сносна цена. УСпех на всички Ви момичета.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #80 -: април 05, 2008, 11:57:08 »

ani4ka1710 само да те предупредя за Принцес в Пловдив. роклите на white one ги има само в магазина им в капана на ул. "Георги бенковски". Да те предупредя също че там не са едни от най-любезните, не дават да се мерят скъпите им рокли. Затова влизай наперено и да не ти пука.  Wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 05, 2008, 13:24:05 »

А някой да има впечатления от M.Tyler в София.
Мисля там да поръчвам ама се притеснявам.
Имате ли някакви впечатления?
гледам от албума ти, че сме на една дата 05.05  yahoo
момичетата във форума са доста доволни от магазина на М. Тайлър, но проблема е, че роклите се поръчват от Америка и трябва време да се ушият и изпратят. Мисля, че за един месец няма да стане  huhhuh.gif
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 05, 2008, 14:37:40 »

Моята рокля е от M.Tyler, но още не е дошла. До сега имам само положителни впечатления, но срока за доставка 2-2,5 месеца. Ти нямаш толкова, единственият вариант е, ако харесаш нещо от магазина, то да бъде преправено за теб.
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #83 -: април 06, 2008, 01:28:03 »

А някой да има впечатления от M.Tyler в София.
Мисля там да поръчвам ама се притеснявам.
Имате ли някакви впечатления?

Cveteto11, и аз там ходих в M.Tyler и доста рокли които имат налични ми харесаха, така че дори и да нямаш много време до сватбата сигурно ще си избереш нещо от там.  А пък и продавачките бяха внимателни.  За цените мисля че роклите са много качествени - казаха ми от 600 до 1800 лева.  Продават и всички видове аксесоари: воали, обувки, чанти, неща за косата, детски роклички и официални рокли за гостите.  Успех!
« Последна редакция: април 06, 2008, 01:33:14 от kuklata » Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 06, 2008, 01:31:23 »

kuklata аз от прочетеното във форума съм с впечатление, че в M. Tyler имат само "пробни" модели, които не се продават, а се ползват да се ориентират булките в моделите и след това се взимат мерки и се поръчва в Америка.

Моля те, сподели дали може веднага да се вземе рокля от там  give_rose мерси!
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #85 -: април 06, 2008, 01:39:41 »

kuklata аз от прочетеното във форума съм с впечатление, че в M. Tyler имат само "пробни" модели, които не се продават, а се ползват да се ориентират булките в моделите и след това се взимат мерки и се поръчва в Америка.

Моля те, сподели дали може веднага да се вземе рокля от там  give_rose мерси!

Да, могат веднага да се купят роклите стига да си харесаш нещо налично.  Аз като бях имаха много налични и то все хубави.  Дори и да си харесаш нещо което не ти става точно, те имат шивачка която прави корекции.  Ако имаш време до сватбата може и да ти поръчат от Америка (казаха около 2 месеца).  Пред мен едно момиче си купи от намалените рокли от миналогодишна колекция, а пък друго момиче си капарира за сватба през Август, така че зависи от теб. 
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 06, 2008, 01:59:48 »

олелее как съм се заблудила  Girl_hide и толкова ме беше яд, че няма да имам време, благодаря ти  give_rose

а днес мъжо ми вика ти ще си избереш рокля за над хиляда лева, аз те знам тебе, а аз една такава умърлушена му викам..да,да, всичките скъпи рокли са с поръчка, ще извадиш късмет пак  diablo
ама неееее  yahoo още в понеделник ще се обадя да питам работното време по Великден какво е  yahoo yahoo
Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #87 -: април 06, 2008, 15:33:47 »

 Здравейте,
вчера бях във Феде. Пробвах няколко модела, харесаха ми много и момичетата бяха много мили. Но цените не са тези ,които очаквах - петте модела бяха в рамките на 1600 - 1900 лв. Това ми се вижда доста, а и преди бях чувала по-ниски цифри, явно са ги вдигнали.
Gadamer, благодаря за предварителната информация и помощ  give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 06, 2008, 16:04:37 »

Sunshine а във Феде дават ли под наем?  blush
Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #89 -: април 06, 2008, 17:20:05 »

Wienerin,
не съм питала дали дават под наем. Мисля , че не , но може да ги попиташ по телефона, за да знаеш дали има смисъл да ходиш до там, ако търсиш само под наем. Телефона има им го има в сайта им : http://www.fede-bg.com/
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines