Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 11:46:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 222190 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 24, 2008, 09:19:04 »

много ти благодаря :flower:може ли да ми кажеш точно каде
На 23 стр. от втората част на темата:
--------------------------------------------------------------------------------
Цитат на: vilence в март 19, 2008, 07:37:58
fiamaa,ти къде видя цените от сайта www.wedboutique.com.щото аз само моделите виждам?


Здравей, аз бях в магазина на въпросния www.wedboutique във Варна по Коледа. Най-скъпата рокля бе 500 лв. fiamaa, възможно ли е да си се объркала?
Активен
emiliikata
Любопитен
*
Публикации: 28


Искам вече, малко мече.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 24, 2008, 10:33:22 »

Ура!!! Най-накрая си поръчах рокля и поне на този етап мъките по избирането приключиха....сега ще тръпна в очакване на първа проба. Роклята е на "Аз и Ти"-Смолян, някъде бях намерила снимка на подобен модел, като я открия ще я пусна. Но определено съм доволна, че намерих това което си представях  smile
Активен
klovis83
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 24, 2008, 10:43:09 »

Да ти кажа все още не съм решила на какво да заложа на секси или стил. Двете ми рокли фаворит ги има в слон Лита, но едната /в почти същия вид/ я има и в друг салон, като сякаш там по ми допада като изработка. Дилемата е секси рокля от салон "Лита" или стилна от "Грънчаров и син". И двете са удобни /на което аз много държа/. Искам в този ден освен красива да се чувствам и свободна. Но още не съм решила, коя точно от двете ще е моята рокля. Имам още малко време за размисъл /сватбата е началото на август/. Ти, какво мислиш Wienerin??? 
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 24, 2008, 14:13:10 »

emiliikata пусни снимки на роклята като откриеш аз също съм се насочила към модел на "Аз и Ти" много са красиви и удбни роклите им, апък и цените им са доста приемливи. danceg
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 24, 2008, 14:19:00 »

Да ти кажа все още не съм решила на какво да заложа на секси или стил. Двете ми рокли фаворит ги има в слон Лита, но едната /в почти същия вид/ я има и в друг салон, като сякаш там по ми допада като изработка. Дилемата е секси рокля от салон "Лита" или стилна от "Грънчаров и син". И двете са удобни /на което аз много държа/. Искам в този ден освен красива да се чувствам и свободна. Но още не съм решила, коя точно от двете ще е моята рокля. Имам още малко време за размисъл /сватбата е началото на август/. Ти, какво мислиш Wienerin??? 

Аз бих казала да не бързаш с роклята след като още не си се спряла на определен "стил" да го нарека. Според мен трябва да си премислиш всичко около сватбата как ще изглежда, обстановката в ресторанта, как ще се облече младоженеца и с каква прическа си се представяш и тогава вземи решение дали секси или стил.  Но също така ни дай снимчици тук във форума да дадем съвети  girl_wink
А и имаш време до август спокойно да си избереш модел  good
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 26, 2008, 19:41:19 »

на мене наи много ми харесва ето тази рокля , но таи като може би ще е доста скъпичка мисля ако мога да я ушия.  също така ми минава и идеята панделката на  талията да е в цвят бордо . sad                                   


* 943 sit_DEM1213.jpg (60.13 KB, 360x480 - видяно 677 пъти.)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 26, 2008, 19:49:00 »

Прекрасна рокля nia81. Мисля, че ако я шиеш ще ти излезе доста по-ефтино от оригинала. Така като гледам има доста метри дантела която не е никак ефтина. После за шев. Общо взето съвета ми е да я поръчаш на сигурно място за да си спокойна какво ще излезе. във форума има много мнения за различни салони, погледни ги.
Моята рокля беше цялата от дантела и излезе около 450лв. Като се има предвид, че е доста по-малко метри дантела от тази която си пуснала.
За обувки ти предлагам нещо по изрязано дори сандал за да не се набива на очи. Виж в темата за обувките.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #22 -: март 27, 2008, 00:13:08 »

Здравей, nia81!

Моята рокля е от Деметриос, от където е твоят модел. Ами...не е много евтино  Bravo, но това са най-прекрасните рокли на света, според мен  give_rose. Не знам какъв бюджет си предвидила за рокля; ориентировъчно роклите на Деметриос са около 2000 лева - средно, има и по-евтини, има и по-скъпи, но разликата не е голяма. Чакат се около два месеца от САЩ.   
« Последна редакция: март 27, 2008, 00:14:40 от rozovka » Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 27, 2008, 16:39:58 »

Някой може ли да ми каже дали съществува още булчински салон "САРА" и ако да, къде е преместен , защото ходих на ул.Граф Игнатиев 19, но ми казаха, че отдавна вече не е там
Активен
emiliikata
Любопитен
*
Публикации: 28


Искам вече, малко мече.....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 28, 2008, 09:20:57 »

Я да видим сега ще стане ли...............снимката е от сайта на друга фирма, но кройката е същата, роклята която аз си поръчах е на "Аз и Ти"-Смолян. Но е в цвят "шампанско" и бродерията е различна. На този етап съм много доволна и наистина установих, че трябва да се пробва, чак когато облечеш една рокля, тогава я усещаш...... smile

Активен
emiliikata
Любопитен
*
Публикации: 28


Искам вече, малко мече.....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 28, 2008, 09:29:40 »

И щях да пропусна, че благодарние на вас и на форума /който повече чета, отколкото да пиша  blush/, предварителния подбор на фирми, където да търся рокля, беше доста улеснен  Bravo
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 28, 2008, 10:58:04 »

Здравейте момичета,моята рокля е почти готова ,остава само една проба и да се сложи ципа,другата седмица ще си я взема и ще ви я покажа.Роклята е в бяло и мисля че едно момиче от тук пита дали ще е хубава в бяло и мога да й отговоря,че е страхотна в бяло,много по-хубава е от кремаво.Шита е по поръчка и стана за 10дена.Много съм доволна от шивачката. DANCE

Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 28, 2008, 10:59:50 »

Момичета, опитвам се да открия на кой дизайнер е роклята от аватара ми. Намерих я в едно албумче на някакво момиче в нета, а и момичето не знае от къде е. Ако някой може да помогне  help help help
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 28, 2008, 15:37:13 »

nina_nikole, можеш ли да пуснеш малко по-голяма снимка? Не се разбира много от аватара ти.
 good
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 28, 2008, 19:55:55 »

роклята е на деметриос  и  може би ще е около 1500-2000( по мое мнение) а ако се ушие (разбирам малко от това- )  дори и да излезе до 500 лв. това си е 1/3  поне от цената на оригинала  . ако е качествена изработка то си заслужава. не ми е по дйоба 2000 лв.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines