Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:27:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 222171 пъти)
 
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 28, 2008, 21:10:29 »

Здравейте момичета,моята рокля е почти готова ,остава само една проба и да се сложи ципа,другата седмица ще си я взема и ще ви я покажа.Роклята е в бяло и мисля че едно момиче от тук пита дали ще е хубава в бяло и мога да й отговоря,че е страхотна в бяло,много по-хубава е от кремаво.Шита е по поръчка и стана за 10дена.Много съм доволна от шивачката. DANCE


                                      здравей!може ли да ми кажеш как  се казва роклята да не би да е бриджит или нещо такова защото и аз май си избрах същата рокля
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 29, 2008, 19:06:46 »

Бибка,незнам как се казва роклята,аз си я харесах ей така поп снимка и я показах на шивачката и тя ми я уши,за име точно не съм се и сещала да се интересувам. blush pleasantry
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 29, 2008, 19:24:35 »

да точно така се казва вчера видях,това ще е и моята рокля *YAHOO*само че чисто бяла със златисти цветя
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 29, 2008, 19:42:27 »

Някой може ли да ми каже как варират цените на роклите в бутика на La Sposa във Варна на бул.Чаталджа?И видях,че може да се посети само след запазен час,тоя час по телефона ли се запазва или на място?И предлагат ли рокли под наем?Роклите са им страшни,ама имам едно такова подозрение,че центе им и те ще са такива.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 30, 2008, 09:47:24 »

Някой може ли да ми каже как варират цените на роклите в бутика на La Sposa във Варна на бул.Чаталджа?И видях,че може да се посети само след запазен час,тоя час по телефона ли се запазва или на място?И предлагат ли рокли под наем?Роклите са им страшни,ама имам едно такова подозрение,че центе им и те ще са такива.

vilence здравей, ето какво намерих в интернет- имат e-mail и телефон, така че ако искаш може направо да ги питаш: http://www.052online.com/company/70.html

Е дойде и моя ред да зе запиша в графата на пробващите рокли  smile Тръгнах с голям ентусиазъм и се прибрах доста разтревожена след пробите- оказа се че тук (Прага) е много по- разпространено даването на рокли под наем, отколкото продажбата им, при което избора ми намаля дръстично. Също така това което се продава е предимно марково- La Sposa, Pronovias, Agnes и други,което никак не ми е по джоба, а всичко останало някакси ми простее (имам предвид платовете са доста обикновени, накои дори прозират и стоят като басма  NO, и от това което видях вчера не влагат много материал в роклите- на някои обръчите се очертаваха и прозираха  sad ) . Прикачвам една от роклите, които ми хареса как ми стои като линия, но модела и плата не ми допаднаха...



* dianthe6.gif (54.86 KB, 195x404 - видяно 4147 пъти.)
« Последна редакция: март 30, 2008, 10:29:00 от krasunkata » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 30, 2008, 09:49:00 »

Ето и без горното


* dianthe7.gif (34.08 KB, 150x366 - видяно 4155 пъти.)
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 30, 2008, 09:51:17 »

Чудя се колко ли време ще отнеме да се ушие подобен модел в БГ (без значение София или Асеновград,някъде към юни, сватбата е 9 август) и колко горе долу би струвало (въпроса за цената може да се стори малко странен на някои, но не съм запозната с различните платове нито с цените им  pardon  blush)? Не мога да си позволя повече от 700 лв...

Другия ми въпрос е какъв плат мислите че е това на роклята най- отдолу, което придава обем- тюл или нещо друго? Дали би могло да се получи обем (като снимките с мен, не искам по- голям) само с въпросния плат без обръч?

Ще се радвам да чуя вашите предположения, както и препоръки за "изпитана" шивачка.
Исками се линията да е такава(като на снимките с мен по- горе) а модела приблизително като на тази снимка (с някои малки изменения)


* roklq15.jpg (15.71 KB, 351x480 - видяно 465 пъти.)
« Последна редакция: март 30, 2008, 10:20:31 от krasunkata » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 30, 2008, 10:13:40 »

Тук прикачвам и снимка на която съм с рокля на Pronovias, и се чувствах като принцеса (качеството е наистина изключително, а за дантелата нямам думи  girl_in_love) Всеки, който може да си го позволи да не се колебае  girl_wink


* andelske_svatebni_studio3.gif (66.15 KB, 300x335 - видяно 4299 пъти.)
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 30, 2008, 10:43:50 »

Права си, роклята изглежда невероятно и ти стои супер. Но предполагам, че цената не е малка.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 30, 2008, 10:47:47 »

Права си, роклята изглежда невероятно и ти стои супер. Но предполагам, че цената не е малка.

Така си е - приравнено в БГ лева излизаше някъде към 3200  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #40 -: март 30, 2008, 10:58:44 »

Красунка, тази рокля с дантелата е страхотна наистина. Защо не я вземеш под наем? Wink Така ще се чувстваш като истинска принцеса поне за 1 ден.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 30, 2008, 11:23:53 »

Красунка, тази рокля с дантелата е страхотна наистина. Защо не я вземеш под наем? Wink Така ще се чувстваш като истинска принцеса поне за 1 ден.

Ох и аз това го мислих, но има няколко проблема:

1. Цената за наем (4 дни) е около 900 лв, което е по голямо от това което съм отпуснала аз.

2. Разстоянието Прага-София (ако я взема или по- скоро някой я вземе от мое име, защото смятам да се върна в София поне седмица преди сватбата, трябва да я върна по- възможно най- бързия начин или някой да я върне от мое име в рамките на 4 дни, което е невъзможно, а аз ще остана в София поне още седмица след сватбата че и повече)

3. Дължината на роклята-всичко друго ми лепна по мярка, само не и дължината; на снимката съм с доста високи токчета,които ми дадоха от магазина за пробата, едва ли ще мога да нося такива, аз почти не паднах докато се обувах там  funnytooth и пак малко ми се оплиташе роклята в краката. Казаха ми че може да я скъсят, но ще се загуби ефекта на едно нежно воалче с което завършва роклята...
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 31, 2008, 08:35:04 »

Заради горе изброените причини роклята на Pronovias отпада като вариант. (пропуснах да кажа че скъсяването на роклята го правят само ако си я купиш)

Остава шиенето по модел- но ми е нужна вашата помощ- ориентирайте ме горе долу за видовете платове, цените им, срок на изработка и някоя изпитана шивачка  smile Ще спирам с питането дотук че взех да ставам нахална  girl_wink  Благодаря предварително за помоща Flower Flower Flower
« Последна редакция: март 31, 2008, 08:55:11 от krasunkata » Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #43 -: март 31, 2008, 11:01:44 »

И аз съм си харесала рокля с много дантела.Не видях никъде по София подобна поне.И май ще си я шия, но се  още незнам къде.Ако някой е виждал да помага.А колко ли парички  ще излезе ohah resent?


* jh8763.jpg (18 KB, 384x336 - видяно 5034 пъти.)
« Последна редакция: март 31, 2008, 11:03:47 от Birbochukova » Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 31, 2008, 12:36:32 »

 yahoo  Момичета направо ще откача. Най-после намерих това което търсех. В моделите на  Janny Packham. Тези рокли са просто страхотни, точно това което искам. Но тук е и проблема, няма как да си купя нейн модел и сега трябва да си търся някой тук в софия, който да прави нещо подобно. Помагайте моля ще приложа снимка за да видите за какво става дума


* Boudicca1.jpg (65.84 KB, 429x729 - видяно 432 пъти.)
« Последна редакция: март 31, 2008, 13:14:29 от amya » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines