Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 20:16:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 224630 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 02, 2008, 17:56:43 »

А роклите без обръчи и с шлейфове на снимка изглеждат приказно наистина, но имам чувството, че ще ми е адски неудобно да ходя цял ден с такава и да се влачи след мен.
Да ти кажа, аз си мислех абсолютно същото и отидох да пробвам рокля със шлейф колкото да съм сигурна, че не ми харесва. Да, но се оказа, че на мен ми е много по-удобно, от колкто в рокля с обръч, дори и малък такъв. В рокля с обръч се чувствах неестествено при всяко движение, а за да не си личи обръча, пак трябва да има няколко поли отгоре и роклята става съвсем тежка. Харесах се в тях, но наистина ми беше неудобно. Шлейфа пък се прибира и изобщо не се влачи след теб, дори стои красиво, което също не си представях. Така че можеш да отидеш и ти да пробваш, веднъж сме булки и ни е паднало да мерим рокли chee

Тези бяло-черните рокли никак не ми допадат на мен. Особено на първата снимка с черното було... Е, всеки има право на избор, но аз не бих направила този Wink Зимата ми направиха впечатление и бяло-черните елхи, играчки и коледни украси. И тях не възприех.
А и Regina e права, няма друг повод, по който да облечеш дълга бяла рокля smile
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #241 -: май 02, 2008, 18:00:16 »

Това е роклята от сайта, за който doriani писа. Според мен е красива и екстравагантна, но в България си  мисля, че никой няма да се сети, че жената, която я носи е булка :huh:м което не е лошо просто такива са ни рзбиранията. Явно в Испания се приема добре.

tsvetiiva -да това е едната рокля която видях в списанието.като чели са попрекалили малко с черния цвят(а и булото ми идва в повече),малко по като за погребение.но ако някоя булка се е настроила за нетрадиционна сватба -попадение в десятката
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #242 -: май 02, 2008, 18:09:54 »

Да ти кажа, аз си мислех абсолютно същото и отидох да пробвам рокля със шлейф колкото да съм сигурна, че не ми харесва. Да, но се оказа, че на мен ми е много по-удобно, от колкто в рокля с обръч, дори и малък такъв. В рокля с обръч се чувствах неестествено при всяко движение, а за да не си личи обръча, пак трябва да има няколко поли отгоре и роклята става съвсем тежка. Харесах се в тях, но наистина ми беше неудобно. Шлейфа пък се прибира и изобщо не се влачи след теб, дори стои красиво, което също не си представях. Така че можеш да отидеш и ти да пробваш, веднъж сме булки и ни е паднало да мерим рокли chee

Тези бяло-черните рокли никак не ми допадат на мен. Особено на първата снимка с черното було... Е, всеки има право на избор, но аз не бих направила този Wink Зимата ми направиха впечатление и бяло-черните елхи, играчки и коледни украси. И тях не възприех.
А и Regina e права, няма друг повод, по който да облечеш дълга бяла рокля smile

аз имах на идея че дори принцеският тип рокля може да е само от плат-пробвала съм такава удобна е и не се оплита защото има подплата.чувстваш се много феерично и при движение се разпилява цялата Aviator сякаш летиш
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 02, 2008, 19:04:13 »

Тези черните наистина много красиви и елегантни, ама за сватба и аз не ги възприемам. Но аз съм си консерва girl_wink Едвам се съгласих с рокля цвят шампанско, вместо бяла, а черна пък съвсем huhhuh.gif Виж за някой бал ще е перфектна good
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #244 -: май 02, 2008, 19:47:30 »

Ели-бели, точно мракобесно си е. Бяло и кафяво също ми е потискащо, но поне не е черно, а и зависи от нюанса на кафявото. А и като знам какви са консервативни повечето българи ...
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #245 -: май 03, 2008, 13:48:07 »

скоро бях на сватба, и булката беше с рокля бяло и черно...но аз си мисля, черно не е за сватба...вижте снимки от сватбата тук и преценете сами:

http://blog.omy.sg/jaimeteo/files/2008/04/wedding_omy1.jpg

http://blog.omy.sg/jaimeteo/files/2008/04/wedding_omy3.jpg
« Последна редакция: май 03, 2008, 17:49:47 от korona » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 03, 2008, 14:45:43 »

И аз съм на мнение, че черното като акцент не е за сватба.
Има много други цветове, който са красиви! Аз съм се спряла на червеното. В много от снимките страхотно се съчетава с белия цвят. И пак става въпрос за дребен акцент, за да не е много натрапчиво и все пак цветно.
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #247 -: май 03, 2008, 16:30:24 »

вижте какво прочетох в списание за тенденции 2008 -коментарът е на дизайнерката на феде
"тази година ще се открои комбинацията черно бяло-като черното е под формата на акцент или скрити детайли"

така че момичета явно разбиранията ни за мода не са в крак.
но аз също не мога да възприема черното за сватба някак сватбата си я представям по светла с полъх на море и весело настроение
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #248 -: май 03, 2008, 18:11:35 »

Леелеее Oh my ... повярвайте не съм очаквала модните тенденции да достигнат чак до такава степен. Въпреки че аз лично залагам на класиката - бяло, най-много екрю цвят, бих могла да възприема комбинации с бордо, зелено, розово и т.н., НО с черно никога! Това вече се превръща в парад на изкривени възприятия angry
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #249 -: май 03, 2008, 18:24:12 »

Или просто готическия стил превзема модния свят  tease
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 04, 2008, 15:25:25 »

момичетааа, вчера си поръчах роклята danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg
в събота трябва да отида да я взема.
Толкова съм щастлива. yahoo
Щом я взема ще я снимам и ще ви я покажа.
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #251 -: май 04, 2008, 16:12:05 »

аз си мисля мойта да има син колан,но много светъл да не е натрапчиво ама мама казва че синьото не било за сватба аз си мисля че не е чак толкова зле ама има време да видим накрая може и да я послушам  sad ама толкова много обичам синият цвят  give_rose
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #252 -: май 04, 2008, 16:48:19 »

...мама казва че синьото не било за сватба ...  sad ама толкова много обичам синият цвят  give_rose
krasy_kosatkata, четох някъде че до края на 19в. традиционната сватбена рокля  била синя. Синъото е символ на чистота, вярност и скромност. Затова се споменава и в популярния Викториански стих *нещо старо, нещо ново, нещо на заем и нещо синъо*
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #253 -: май 04, 2008, 17:47:33 »

ето няколко рокли които ме накараха да си помечтая


* 46.jpg (25.01 KB, 300x450 - видяно 241 пъти.)
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #254 -: май 04, 2008, 17:48:45 »

и тази


* 45d.jpg (38.25 KB, 300x450 - видяно 260 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines